Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: spermogramm

Postitas:

saan aru, et totaalselt nõme küsimus PEREkooli foorumis, aga küsin ikka. Kas mees saadetakse spermogrammi uuringule ainult sel põhjusel, et teada saada, kuidas \”poisid\” liiguvad jms ajendatult mitte-rasestumisest või tehakse spermogrammi meestel ka muudel juhtudel? Küsin seda seetõttu, et ..oeh, meie peres on projekt \”laps\” minu kui naise isiklik teema. Ma ei räägi tagamaadest, aga olen sellega nõus, sest 2 last on saadud ja kõik OK. Nüüd aga vanust lisandunud ja mees ei ole otseselt vaimustuses uuest lapsest, samas vastu ka ei ole. Minu arst andis nüüd mehele saatekirja spermogrammi uuringule, aga kuidas seda mehele seletada? Ma ei saa öelda, et pead minema, sest MINA tegelen lapse-saamisega 🙂 vms. Kas on mingi, minu poolest kasvõi tobe ettekääne, miks teda sinna saata? Aitäh asjalikele vastajatele ja teema miinustajatele – olgu see rõõm teil 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse ka muudel juhtudel. Mu isa nt käis täisuuringul, kuna tal oli mingi põletik ja kontrolliti eesnääret, tehti UH, lisaks spermogramm ja veel palju uuringuid.
Aga oma mehele võiksid vast ikka öelda, et Sul kolmanda lapse soov ja ühiselt teemat rahulikult arutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.