Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spermogrammi vastused.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Spermogrammi vastused.

Postitas:

Tere,
Triipe püüdnud 1a ja 3kuud. Kuna rasedust ei tulnud pöördusime viljatusravi atsti poole. Suunas mõlemad analüüse andma, minu omad on kõik korras.
Mees sai ka nüüd analüüside vastused, kõik ülejäänu on korras aga morfoloogia on ainult 1%.
Arst ütles, et tõenäoliselt tuleb ette võtta IVF teekond.
Kas kellegil on kogemusi morfoloogia tõstmisega? Kas on kuidagi üldse võimalik siiski loomulikul teel rasestuda?

Lootusetuse tunne on peal ja kuskilt poolt ei paista midagi paremaks minevat. ????

Ilusat aasta algust kõigile kaasvõitlejatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 14:30; 04.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka morfoloogiat saab õige raviga parandada (süstid, vitamiinid vms), konsulteerige meestearstiga, kes viljatusteemadega tegeleb, soovitan Kristjan Pomm- võtab vastu nii ITKs kui meestekliinikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 16:02; 04.01 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mis sa tunned. Olen ka IVF ootel samal põhjusel. Küll aga ei tule peale soovituste korralikult toituda ja vitamiinide mitte miskit muud. Saun ja alkohol on nii ja naa, ei tohiks liialdada aga ei pidavat ka päris ära keelama, sest see 0 tolerants võib ka vastupidi stressi tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 16:07; 05.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mis sa tunned. Olen ka IVF ootel samal põhjusel. Küll aga ei tule peale soovituste korralikult toituda ja vitamiinide mitte miskit muud. Saun ja alkohol on nii ja naa, ei tohiks liialdada aga ei pidavat ka päris ära keelama, sest see 0 tolerants võib ka vastupidi stressi tekitada.

Kellelt sellised soovitused? Meestearstilt? Eks arstid teavad muidugi paremini ja võib olla teie mehe puhul ei aitagi ravi. Aga minu mehel paranes küll mitmekordselt just nimelt tänu meestearsti määratud ravimitele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 16:02; 04.01 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me saime kõigi nende soovituste najal morfoloogia 2 pealt 5 peale. nii et ivf tuleb ikkagi.
kui pole mingit selgelt arusaadavat põhjust – nt suitsetamine, rohke alkohol, diabeet vms. vaid mees on täiesti terve ja tervislik aga kehva morfoloogiaga siis mingit imelist paranemist enamikel ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehel kahjuks ka ei aidanud. pidas kuid järge, vitamiinid jne ja tulemus oli isegi hullem, kui algul. aitas see, kui lõpetas ära kõik igasugused nõuanded ja elas vabalt. siis sai nii palju norm spermat, et saime mitmeks katseks külma ka panna. meil aitas siis stressist vabanemine, et peab endast max andma. sai olla, kes on ja tuleb, mis tuleb. Olenevadki tagamaad, miks on kehv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tekkinud kolm rasedust: üks peetus ja kaks katkesid.
Mees andis novembris analüüsi ja volaa, tulemused kehvad. Morfoloogia 3%. Hetkel oleme toitumist muutnud, sest on ülekaaluline, alkoholi vähendanud ja sööb sermatrop alfat vōi wellman vitamiine. Lisaks ostsin e-vitamiini.

Sain mehele aja dr Pommi juurde Consori tänavale. Esialgu vōtab küll assistent vastu, aga vast saab asja liikuma 🙂

Mina veel lootust kaotanud pole, äkki siiski õnnestub. Sisimas olen end IVFks valmis pannud, sest beebit ma tahan ja tema ma ka saan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näidud on paranenud tänu arsti määratud ravile või halbadest harjumustest loobumusele, kas on õnnestunud ka loomulikul teel rasestuda?
Või proovitakse ravida ja näite parandada just selle eesmärgiga, et IVF õnnestuks?

/Teemaalgataja/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 14:30; 04.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mis sa tunned. Olen ka IVF ootel samal põhjusel. Küll aga ei tule peale soovituste korralikult toituda ja vitamiinide mitte miskit muud. Saun ja alkohol on nii ja naa, ei tohiks liialdada aga ei pidavat ka päris ära keelama, sest see 0 tolerants võib ka vastupidi stressi tekitada.

Kellelt sellised soovitused? Meestearstilt? Eks arstid teavad muidugi paremini ja võib olla teie mehe puhul ei aitagi ravi. Aga minu mehel paranes küll mitmekordselt just nimelt tänu meestearsti määratud ravimitele.

Jah, need vastused on tulnud meestearstilt. Nii Nova Vitast, kui ka ITK dr. Trošin, kes siis ise ka spermogramme analüüsib seal. Trošin ütles ka et sellise morfoloogiaga -2% on loomulikul teel rasestumine 99% raskendatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 16:07; 05.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama probleem. 2 IVF-i tehtud, mõlemad siiamaani ebaõnnestunud. Morfoloogia probleemi korral kasutatakse ka ICSI meetodit. Vitamiinidest oli nii palju kasu, et näit tõusis ühelt protsendilt kahe peale. Morfoloogiat parandada on ikka keeruline ja loomulikul teel rasestumist ootama jääda pole tark tegu. Üritasime ikka ka ise, sest muud näitajad olid väga head, aga ei seda imet sünni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spermogrammi vastused.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.