Esileht Hobinurk spets jalanõud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: spets jalanõud

Postitas:

Tere!
Soov reisida Egiptusesse, soovitatakse kaasa spetsiaalsed jalanõud randa. Milleks need vajalikud, kust neid saab ja palju maksavad?
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei tea, mida täpselt silmas peeti, aga mul on olemas umbes sellised. Põhimõtteliselt nagu kerged tossud, aga pealt võrgust. https://www.amazon.com/Aleader-Womens-Mesh-Water-Shoes/dp/B00SIFOF96?creativeASIN=B00SIFOF96&linkCode=w61&imprToken=ZDVYTCe5sN2P-BdpSmRuVg&slotNum=2&ascsubtag=%5B%5Dst%5Bp%5Dcj3399x6800xt9ayeyqkybqi16OXChQ[z]m[d]D[r]google.com&tag=thestrategistsite-20

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

vaja selleks, et kivisel rannal ujuma minna, või et merisiilikut jalga ei astuks.
Mina pole sobivaid leidnud, ja olen kasutanud kinniseid sandaale (no ei ole nendega hea ujuda, seega ikkka plaanin spetsjalanõud osta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi sellist:
https://www.1a.ee/sport_ja_fitness/veesport/veespordi_jalatsid/beco_surfing_swimming_shoes_92177_navy_43

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et jah kiviklibusel rannal/vees oleks inimlik käia. Päikselise ilmaga on tihti ka liiv/kivid tulikuumad. + merisiilikud jmt et jalga ei astuks.

Prismas müüakse silikoonist(vist, no välimuselt sellised) läbipaistvad hästi mõistliku hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

prismas on tekstiilist pealsetega ka.

ma egiptuses pole küll käinud, aga üldiselt on neid turismipiirkondades alati müua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannas olen igal pool käinud tavaliste plätudega, aga paikades, kus põhi on kivine ja merisiilikute oht, on sellised vette minekuks tõesti väga praktilised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses ma pole käinud, aga mujal igal pool on rannapoekesed neid täis, 10.- midagi paar. Ära pole reisi jooksul lagunenud, nii lastele kui endale oleme ostnud, kui rand on teravalt kivine ja paljajalu polegi võimalik vette minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk spets jalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.