Esileht Kodunurk spinatipasta

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: spinatipasta

Postitas:

Mis sobiks sellise pastaga (makaronidega), mis on valmistatud spinatiga? Et spinat on juba segatud taina sisse ja makaronid ise on tumerohelist värvi. Sain jõuluks kingipaki Itaalia eri piirkondadele omastest toiduainetest. Mida teha oliiviõli või Barolo veiniga, seda tean. Aga pakk rohelisi makarone võtab kuivainete sahtlis ruumi ja muudab mu nõutuks. Ma ei ole spinatit valmistanud, seega ei tea ka, millega see kokku võiks sobida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

spinat ise on praktiliselt maitsetu asi, nii et sobib millega iganes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarvita nagu tavalist pastat vastavalt suurusele, kujule & pakil toodud juhistele. Isegi meil on myygil pasta tricolore — tavalise, tomatiga punasex & spinatiga rohelisex värvitud fusilli või penne segu käib kõik yhte potti & tekitab Itaalia lipuvärvides taldrikutäie.

Kui tahad rõhutada makaronide rohelist tooni, tee värvilt tagasihoidlikum kaste (pigem juust või koor või seesamunegi oliiviõli kyyslauguga kui tomatid).

Värskel spinatil siiski on maitse, aga see on selline õige õrnroheline, yx pisike nyanss Itaalia köögi jõulises yrdilembuses. Nii et soovitan mingil hetkel ka spinati enda ära proovida, nt koorekastmes, juustupirukas, pajaroas või salatis võib ta väga mõnusax osutuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta nagu tavalist pastat, koorekastmega on klassikaline. Sinki sobib panna. Juustu-koorekaste ka. Mingit erilist maitset neil vast polegi, väike nüanss, aga koore ja singiga sobib ka puhas spinat, niiet peaks kindlapeale minek olema! Võta julgus kokku ja tee ära, arvan, et kõige efektsem on välimus, mitte niiväga maitse 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta nagu tavalist pastat, koorekastmega on klassikaline. Sinki sobib panna. Juustu-koorekaste ka. Mingit erilist maitset neil vast polegi, väike nüanss, aga koore ja singiga sobib ka puhas spinat, niiet peaks kindlapeale minek olema! Võta julgus kokku ja tee ära, arvan, et kõige efektsem on välimus, mitte niiväga maitse ????

Just, ainult värv on erinev, muidu täiesti tavaline pasta, ei mingit erilist maitset. Isegi nüanssi mitte. Spinatit jm taimi nad kasutavadki värvimiseks, ei muuks.
Olen neid Itaalia tava- ja ökopoodidest aastate jooksul toonud palju, algul arvasin ka, et no nii põnev! Ehk saab mõnusa maitse! Tegelikult polnud midagi põnevat, makaron nagu makaron ikka, lihtsalt teist värvi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:36; 03.04 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ricotta juust sobib spinatiga hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pakk rohelisi makarone võtab kuivainete sahtlis ruumi ja muudab mu nõutuks.

Need punased ja rohelised pastad on meie poodides küll juba vähemalt 15 aastat müügil kui mitte rohkem. Kuidas on võimalik, et selline asi täna veel kedagi nõutuks teeb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spinat ei ole kindlasti maitsetu asi, mina ntx ei saa üldse süüa midagi, mis on spinatiga tehtud, kui sinna juurde pole pandud ohtralt sidrunit, muidu on liiga lääge.

Seega, kui sa teed nende makaronidega mingi pasta, siis ma soovitan teha midagi happelist, mingi sidrunine kaste.

No näiteks: https://toidutare.ohtuleht.ee/934924/lohepasta-laimiga

mee ma jätaks sellest retseptist välja.

https://toidutare.ohtuleht.ee/936957/sidrunipasta

Või siis teed mingi pastasalati, kus kastmes sidrunit ka sees: https://toidutare.ohtuleht.ee/937376/pastasalat-tuunikala-brokoli-ja-oliividega

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kasvatan ise spinatit ja kevadine esimene spinatisupp – mmm! Kuidagi ei saa öelda, et maitsetu kraam. Riccota-spinati-päikesekuivatatud tomati seguga ravioolid või cannelonid – väga maitsvad ju!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spinat ise pole maitsetu, aga nendel makaronidel küll mingit spinati maitset ei ole, mida natuke tunda oleks 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:36; 03.04 09:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk spinatipasta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.