Esileht Sünnitus Spiraal ja tampoon

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Spiraal ja tampoon

Postitas:

Käes on aeg, mil sünnitusest on nii palju aega möödas, et tarvis hakata rasestumisvastaste vahenditele mõtlema. Imetan ja seega tabletid ei tule hetkel veel kõne alla, kuigi Harmonet`id sobisid väga hästi. Eelmise imetamise ajal kasutasin Cerazetti (vist kirjutatakse nii), kuid need ei sobinud kuna tekkis pidev verejooks. Nüüd ilmselt spiraali kasuks tuleks otsustad, kuid kas spiraaliga tohib tampoone kasutada? Kuivõrd teda tunda on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunda pole üldse.
Hormoonspiraaliga kadusid mul päevad täiesti ära – seega polnud ka tampoone tarvis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile käisin arsti juures sama teemaga ja küsisin ka selle kohta, kas tampoone kasutada tohib. Tohib, aga peab ettevaatlikult välja tõmbama, et spiraali välja ei tõmbaks. Minule hormoonpreparaadid ei sobinud, seega proovime esialgu vaskspiraali. Maksis see apteekis 46 eur, niipalju infoks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Hele06 kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minule hormoonpreparaadid ei sobinud, seega proovime esialgu vaskspiraali. Maksis see apteekis 46 eur, niipalju infoks :)[/tsitaat]
Teadmiseks, et aasta jooksul peale sünnitust saab vaskspiraali tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 19:51; 07.06 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Hele06 kirjutas:[/small]

Teadmiseks, et aasta jooksul peale sünnitust saab vaskspiraali tasuta.[/tsitaat]
Teasdmiseks- peale sünnitust saab kõige odavama ja nigelama spiraali. Sellise, mis on jäik ja hakkab haiget tegema. Y-kujulist spiraali ei saa (nt nova-T) ja ei saa ka ei hõbe ega ka mitte kuldspiraali, rääkimata hormoonspiraalist.
Üldiselt kõige odavam hea spiraal maksab 14 eur, aga too on nii odav, et müüaksegi ainult haiglavõrgus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teasdmiseks- peale sünnitust saab kõige odavama ja nigelama spiraali. Sellise, mis on jäik ja hakkab haiget tegema. Y-kujulist spiraali ei saa (nt nova-T) ja ei saa ka ei hõbe ega ka mitte kuldspiraali, rääkimata hormoonspiraalist.
Üldiselt kõige odavam hea spiraal maksab 14 eur, aga too on nii odav, et müüaksegi ainult haiglavõrgus.[/tsitaat]
Mulle pandi 2 kuud peale sünnitust tasuta Nova-T spiraal. Olen rahul, midagi ei tundnud ei panemise ajal ega ka nüüd 9 kuud hiljem.
Kuna ka mulle ei sobinud peale esimest sünnitust Cerazette tabletid pidevate veritsuste tõttu, siis hormoonspiraali ei julgenud kalli hinna pärast katsetada, sest sellega võib tekkida sama probleem. Seetõttu alustasingi tasuta variandist, sest mittesobivusel saab spiraali alati eemaldada lasta, aga hormoonspiraali puhul oleks see liiga kallis lõbu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 19:51; 07.06 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama kui alguses määris ja kasutasin pesukaitset, siis hiljem kadus määrimine ära nii, et tampoone vaja pole.
Aga kui mees tunneb niidikesi, siis tuleb need lühemaks lõigata. Käisin ise lõikamas.
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunda pole üldse.
Hormoonspiraaliga kadusid mul päevad täiesti ära – seega polnud ka tampoone tarvis![/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. aasta vaskspiraaliga. Maksis raha, kuna erakas panin. Kasutan tampoone, pole probleemi olnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Spiraal ja tampoon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.