Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spiraali eemaldamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Spiraali eemaldamine

Postitas:
Kägu

Kas võib panna suvalise naistearsti juurde aja, et spiraal eemaldada või tegeleb vaid osa arste paigaldamise ja eemaldamisega? Mul on niidid hästi lühikeseks lõigatud, nii et pesks olema tsipa raskem eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aega paned, siis ütled ju, et mis eesmärgil. Üldiselt spiraaliga päris kõik arstid tõesti ei tegele ja siis pannaksegi aeg vastava arsti juurde, kes selleks ka pädev on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistearst kes selles pädev ei ole, ei peaks naistearstina töötama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netis aega pannes on valik lihtsalt “günekoloogi vastuvõtt” ja kus ka on kindel vastuvõtu sisu (nt rasedusega arvele võtmine, IVF vms) kirjas, seal ei näinud isegi spiraali paigaldamist, rääkimata eemaldamisest. No ma tahaks loota, et kuna eemaldamine on lihtsamgi, siis ehk ikka saab igaühe juures? Panin praegu siis ikkagi suvalise arsti juurde kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellega peaks hakkama saama ikka tõepoolest kõik naistearstid. Mul paigaldas ja eemaldas kaks spiraali isegi perearst (oli üks selline eesrindlik).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna minul olid ka niidid väga lühikesed, siis mul eemaldati üldnarkoosis, kuna niisma polnud võimalik kätte saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spiraali eemaldamine