Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spiraaliga rasedaks, meeletu shokk!!!!!!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Spiraaliga rasedaks, meeletu shokk!!!!!!!!

Postitas:

Mul on kaks last ja nii pärast esimese kui teise sündi lasin paigaldada mitte hormonaalse spiraali. Mingeid komplikatsiooni ei olnud ja kõoik tundus töötavat nagu peab AGA ainult, et täna sain teada, et olen rase. Tundsin end viimased nädal aega kummaliselt ja esinesid mitmed raseduse sümptomid aga mõtlesin, et kujutan asju ette ja pole ju võimalik aga südamerahustuseks ostsin testi ja koheselt ilmusid 2 väga tugevat triipu. Jooksin koheselt arsti juurde, sain aja samaks päevaks ja arst kinnitas rasedust, 5 nädalat olevat. Võttis koheselt spiraali välja ja ütles, et nüüd on 50% tõenäosus, et rasedus katkeb iseenesest nädala jooksul. Olen täiesti hämmingus, kuidas selline asi sai juhtuda, spiraal oli õiges kohas ja polnud paigast nihkunud. Ei kujuta ette elu kolme väikese lapsega, juba praeguse kahega on käed-jalad tööd täis. Samas mõte abordist tundub ka kohutav. See on nii ebaõiglane, sellepärast ma ju spiraali lasingi paigaldada, et ma sellises olukorras ei peaks olema. Nutt tuleb peale ja tunnen end täielikus ummikus olevat…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga kas sa sisi ei tea, et ainus ja ainus 100% rasestumisvastane vahend on seksi vältimine! ja on teada, on ühel korral on väidetavalt ka nii rasestutud (pühast vaimust 😀 )

Kõik rasestumisvastased vahendid tagavad 99%, ükski ei paku 100% kaitset.

Ja ise olen ka spiraalist sündinud pere 3. laps 😀

Mina soovitan mehega rääkida ja pakkuda välja, et tema jääks seekord lapsehoolduspuhkusele. Et sina oled alguse smingi aja, dekreet ja soovi korral veel mõned kuud, et imetaada veidi rohkem, aga edasi siis jääb mees. Lastetoetusi hakkate kokkus aama 500 eur ja ehk võimaldab see lapsehoidja palgata, kes käiks kas igapäevasaelt paariks tunniks või mõnel päeval nädalas abiks? kui prageu on alsped väiekse vahega,s iis mingi hetk läheb ju vähemal tvanem laps lasteaeda. Ära karda ka teist last aed/hoidu panna, kui tunned, et ei jaksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadsin muidugi, aga see protsent on ikkagi nii pisike ja ei oleks arvanud ega oodanud, et see minuga juhtuda voib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, ju see laps nii väga tahab tulla Teie perre!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:19; 23.11 08:53; 27.11 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aega on veel katkemiseks ja ka katkestamiseks ning igaks ümber mõtlemiseks. Mida annab paanika ja hunnik hüüu märke perekoolis!?
Selgusele tuleb Sinul jõuda, mitte perekoolil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 23:44; 23.11 11:34; 04.12 20:50; 18.12 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et arst spiraali eemaldas, tavaliselt seda sellistel puhkudel ei tehta just sellepärast, et oht katkemisele on suur. Tavaliselt jäetakse spiraal sisse edasi ja see eemaldub sünnitusel. Aga noh, kui su soov oli nagunii lapsest loobuda, siis tegigi vast õige otsuse arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst utles, et spiraali sisse jatmine on ohtlikum kui selle valja votmine ja nuud ootan ja vaatan, mis saab edasi. Kolmandat last ei soovi. Kui ma rasestuda oleksin soovinud siis ei oleks rasedusvastadeid vahendeid kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst utles, et spiraali sisse jatmine on ohtlikum kui selle valja votmine ja nuud ootan ja vaatan, mis saab edasi. Kolmandat last ei soovi. Kui ma rasestuda oleksin soovinud siis ei oleks rasedusvastadeid vahendeid kasutanud.

Mina otsustasin samas olukorras lapse alles jätta ja absoluutselt ei kahetse. Ei kujuta ette et oleksin võtnud temalt õiguse elada. Suurepärane laps ja kolme lapsega on üllataval kombel palju lihtsam kui kahega. Kas on tegemist sellega, et kahe lapsega kogemus juba ees ja ise oled rahulikum või on kolme lapse vahel mingi sünergia mis nad rohkem omaette toimetama paneb, aga mul on kolme lapsega rohkem hingetõmbeaega kui oli kahega. Seda olenemata sellest et üks 3-kuune on. Sama olen ka mõne teise kolme lapse ema käest kuulnud.
Pluss rahaliselt toetab riik ka kui sellega peaks raskusi olema. Sellest elatuda muidugi ei saa, aga natukene abiks ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 11:44; 04.12 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tunnistada, et ma mõtlesin ka lapse alles jätmise peale aga kaine mõistusega võttes see ei oleks hea mõte. Mees töötab väga palju ja vahel on nädalate kaupa töö asjus ära ja samuti puudub meil igasugune tugivõrgustik ja ma ei suuda lihtsalt uskuda seda ütlemist, et kolmega on kergem kui kahega, iga laps vajab ju vaid temala suunatud tähelepanu ja aega.
Kurb, et nii laks aga midagi pole teha, mul on nii palju tuttavaid kellel samuti spiraal ja mitte kellegil pole kunagi see alt vedanud, ei suuda uskuda, et just mina sinna 0,5 % sisse mahtusin, peaks vist lotot hakkama mangima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga kahju, et sa sellise olukorra ees oled. Kuulun ka sinna gruppi, kes väidab, et kolmanda lapse saabumisega loksusid peres ja minus mingid asjad paika. Elu ei läinud kindlasti keerulisemaks. Muutusin hoopis rahulikumaks ja kontakt kolmandaga oli kuidagi uskumatult eriline ja teadlikkum. Esimesi aastaid nautisin ikka väga. Muidugi oli raskemaid aegu, aga mitte pikalt. Kolm on äge seltskond. Lapsed vajavad küll oma aega vanemaga, aga kolmelapselised minu arust mitte nii palju kui üks või kaks last. Kahe lapsega on laste vahel ka tugev konkurents (mitte kõigil muidugi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 04:22; 04.12 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin kondoomi kasutades neljanda ootele (Mirena peaks minu meelest küll ülihea kaiste andma, tean, et kondoomi kaitseprotsent on oluliselt väiksem)

Otsustasime, et see neljas sünnib, kuigi ma pole kuulnud kedagi ütlemas, et neljaga on lihtsam kui kolmega :P. Ja praegu on kohutavad iiveldushood, peas käib mõte, et mille jaoks ometi seda veel nüüd vaja on (see mõte vist ootajate foorumisse ei sobi aga nii see on),

Jõudu sulle otsustamisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain suvel kolmanda lapse… see laps tuli hoolimata sellest, et võtsin pille, alguses oli muidugi šokk, et kuidas siis nii sai juhtuda… aga nüüd tänan saatust või kõrgemaid jõude, et nii läks, sest armastus lapse vastu on nii üüratult suur( imetlen vahetpidamata õnnepisarad silmis magavat last)
Teemaalgataja, võta vastu see imeline kingitus, mis elu sulle annab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:19; 23.11 08:53; 27.11 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain suvel kolmanda lapse… see laps tuli hoolimata sellest, et võtsin pille, alguses oli muidugi šokk, et kuidas siis nii sai juhtuda… aga nüüd tänan saatust või kõrgemaid jõude, et nii läks, sest armastus lapse vastu on nii üüratult suur( imetlen vahetpidamata õnnepisarad silmis magavat last)
Teemaalgataja, võta vastu see imeline kingitus, mis elu sulle annab ????

Mina võtaks ka selluse kingituse vastu, suuretõenäosusega sa seda ei kahetse, kui oma beebit ühel päeval kätel hoiad ja need silmad sulle otsa vaatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.11 23:44; 23.11 11:34; 04.12 20:50; 18.12 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kõigepealt maha rahuneda. Sa alles said positiivse testi ja igasugused mõtted on normaalsed. Mõistan täiesti, et see on väga suur shokk. Meil samuti puudub tugivõrgustik, tean, mida see tähendab. Samuti on mu mehel väga pingeline töö.
Meil oli kolm last ja ma jäin samuti rasestumisvastastele vahenditele vaatamata rasedaks. Läksin autoga sõitma ja nutsin ja naersin läbisegi, väga segased tunded olid. Aga nüüd on ta kõige ingellikum väike tüdruk, tõeline päikesepaiste! Mul ei ole sõnu, et kirjeldada, kui rõõmus ma olen, et ta meil on. Usun, et kui see laps jääb püsima, siis ta on teile taevast saadetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annaks kõik, et triibud saada. Naljakas asi see elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on koguni kaks tuttavat, kes on hoolimata spiraali kasutamisest emaks saanud, üks koguni kaks korda. (Ma ei suuda uskuda, et peale esimest korda, kui spiraal alt vedas, ta ka teist korda uuesti sama tüüpi spiraali valis.) Ühel on nüüd kolm ja teisel neil last.

Mina ütleks, et see, kas kolmanda lapsega läheb lihtsamaks või keerulisemaks, sõltub ka laste vanusevahest. Kui vahed piisavalt väikesed, et saab nendega samaaegselt samu tegevusi teha, siis aja sisustamine on lihtsam, samuti hoiavad nad üksteist tegevuses, aga kuhugi minemine jälle keerulisem ettevõtmine. Kui vanusevahed suuremad, siis on rohkem vaja leida aega iga lapsega eraldi tegelemiseks, kui aga kuhugi minna, siis saavad suuremad ise enam-vähem hakkama enda riidesse sättimise jms.

Mulle tundub, et sellel sõbrannal, kelle laste vanused on 9, 3 ja 1, on keerulisem kui sellel, kelle lapsed on 6, 4, 2 ja 0,5. Võibolla on see ka natuke laste iseloomust tingitud, aga 9- ja 3-aastane omavahel praktiliselt ei mängi ning see 3-aastane on pidevalt beebi kõrval ema tähelepanu nõudnud. Samas, kui teises peres kolmas laps sündis, siis toona 4- ja 2-aastane olid pidevalt ninapidi koos ning kui neljas lisandus, siis järsku iseseisvuma pidanud kolmas võeti kenasti vanemate laste poolt punti. Pigem on nii, et ta ei taha vanemaid lapsi lasteaaeda viia, sest ainult 2- ja pooleaastasega on keerulisem, kui siis kui suuremad ka kodus. 🙂

Kusjuures mina peaaegu et soovin, et mind ka spiraal alt veaks. Nii hea meie pere seis pole, et ise teha otsus kolmas laps saada. Aga nii tuleb titeisu teiste pisikesi vaadates…

Teemaalgataja, mida iganes keegi siin räägib, keegi ei tea täpselt, mis seis teil peres on, kui lihtsasti kasvatatavad on juba olemas olevad lapsed, kui palju sina või mees iseenda aega vajate jmt. Võta endale aega järele mõtelda ja räägi sellest mehega. Me võime siin jutustada lugusid iseendast või tuttavatest naistest, kes on samades tingimustes otsustanud lapse saada, aga me keegi ei tea, kui palju on meie tutvusringkonnas neid, kes on otsustanud samas olukorras last mitte saada, sellest sageli just uhkusega ei räägita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Votsime mehega vastu otsuse ja see ei olnud uldse mitte kerge. Me ei saa seda last. Tahan, et laps oleks planeeritud ja mitte nii et ups juhtus. Olime ettevaatlikud ja kasutasime spiraali aga kahjuks vedas see neid alt. Raske sydamega tuli teha selline otsuse. Meie jaoks siiski 2 last on see piir, mida me yletada ei soovi ja mis meie jaoks on ideaalne. Ma ei saa saada seda last vaid selleparast, et abort on asi, mis on tabu ja habivaarne. Jah, hea meelega ei teeks midagi nii kohutavat labi aga ma toesti ei soovi rohkem lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:28; 26.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Votsime mehega vastu otsuse ja see ei olnud uldse mitte kerge. Me ei saa seda last. Tahan, et laps oleks planeeritud ja mitte nii et ups juhtus. Olime ettevaatlikud ja kasutasime spiraali aga kahjuks vedas see neid alt. Raske sydamega tuli teha selline otsuse. Meie jaoks siiski 2 last on see piir, mida me yletada ei soovi ja mis meie jaoks on ideaalne. Ma ei saa saada seda last vaid selleparast, et abort on asi, mis on tabu ja habivaarne. Jah, hea meelega ei teeks midagi nii kohutavat labi aga ma toesti ei soovi rohkem lapsi.

Siis laske kumbki teist steriliseerida, kui kohe kindlasti enam lapsi ei soovi. Jäävad sellised upsid ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Votsime mehega vastu otsuse ja see ei olnud uldse mitte kerge. Me ei saa seda last. Tahan, et laps oleks planeeritud ja mitte nii et ups juhtus. Olime ettevaatlikud ja kasutasime spiraali aga kahjuks vedas see neid alt. Raske sydamega tuli teha selline otsuse. Meie jaoks siiski 2 last on see piir, mida me yletada ei soovi ja mis meie jaoks on ideaalne. Ma ei saa saada seda last vaid selleparast, et abort on asi, mis on tabu ja habivaarne. Jah, hea meelega ei teeks midagi nii kohutavat labi aga ma toesti ei soovi rohkem lapsi.

Siis laske kumbki teist steriliseerida, kui kohe kindlasti enam lapsi ei soovi. Jäävad sellised upsid ära.

Milleks steriliseerida, spiraal on üldiselt ikka normaalne lahendus last mitte soovivatele paaridele. Võibolla kümne või veel enama aasta pärast tekib võimalus ja soov veel kolmanda järeltulija jaoks, aga sterilisatsiooni ei saa tagasi pöörata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnistan ausalt ma motlesin ka steriliseerimise peale aga siiski ei tahaks seda ust veel paris sulgeda, kes teab, akki 30ndate lopus tuleb siiski pesamuna soov, 100% ju ei saa kindel olla, et ei tule. Nuud on hirm uue soovitamatu raseduse ees suur aga proovime nuud topeltkaitset, nii spiraal kui ka kondoom. Hormonaalsed vahendid mulle kahjuks ei sobi. Nii et koik vaskspiraali kasutavad naised, olge ettevaatlikud, see toenaosus rasestuda ei olegi nii vaike 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka üks sõbranna rasestus spiraaliga. Ilmselgelt on selle kaitsetõhusus väiksem kui 99% või 95%, sest ainuüksi juba selle foorumi põhjal tuleb tõenäosus väiksem. Indal ka vaskspiraal, vähem kui aasta. Samas ilmselt ei hakkaks rasestumise korral ikka aborti tegema, tõsi, olen seda varem teinud. Praegu lihtsalt elutingimused teistsugused ning saaks ka kolme lapsega hakkama vajadusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:28; 26.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnistan ausalt ma motlesin ka steriliseerimise peale aga siiski ei tahaks seda ust veel paris sulgeda, kes teab, akki 30ndate lopus tuleb siiski pesamuna soov, 100% ju ei saa kindel olla, et ei tule. Nuud on hirm uue soovitamatu raseduse ees suur aga proovime nuud topeltkaitset, nii spiraal kui ka kondoom. Hormonaalsed vahendid mulle kahjuks ei sobi. Nii et koik vaskspiraali kasutavad naised, olge ettevaatlikud, see toenaosus rasestuda ei olegi nii vaike ????

Abort on mõrv. Väga süüdimatu käitumine. Ma palun, enne kui otsustad, loe seda siin:

http://objektiiv.ee/see-oli-mu-beebi-pea-kaheksa-sudantlohestavat-lugu-naistelt-kes-abortisid-oma-lapsed/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 23:17; 03.12 17:55; 18.12 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Syydimatu kaitumine? Nalja teed voi? Syydimatu oleks ma siis kui synnitaksin 8 last ilma motlemata, millist elu ma neile pakkuda suudan. Syydimatu oleksin ma siis kui ma ei kasutaks kaitsevahendeid ja motleksin, et kui rasestun siis kyll ma teen aborti. Sinu lahkelt pakutud linki ma ei ava, tean mida abort endast kujutab. Aga siiski jaan arvamuse juurde, et mul on oigus valida ja ma ei pea synnitama last, keda ma ei soovi ja keda ma planeerinud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.11 21:16; 21.11 21:59; 22.11 11:24; 22.11 13:43; 24.11 23:24; 26.11 14:24; 27.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kustutage see teema siis ära või pange lukku, mida siin enam heietada ja põhjendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:19; 23.11 08:53; 27.11 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnistan ausalt ma motlesin ka steriliseerimise peale aga siiski ei tahaks seda ust veel paris sulgeda, kes teab, akki 30ndate lopus tuleb siiski pesamuna soov, 100% ju ei saa kindel olla, et ei tule. Nuud on hirm uue soovitamatu raseduse ees suur aga proovime nuud topeltkaitset, nii spiraal kui ka kondoom. Hormonaalsed vahendid mulle kahjuks ei sobi. Nii et koik vaskspiraali kasutavad naised, olge ettevaatlikud, see toenaosus rasestuda ei olegi nii vaike ????

Abort on mõrv. Väga süüdimatu käitumine. Ma palun, enne kui otsustad, loe seda siin:

http://objektiiv.ee/see-oli-mu-beebi-pea-kaheksa-sudantlohestavat-lugu-naistelt-kes-abortisid-oma-lapsed/

kuule, see pole see teema, kus mõrvast jahuda.
ja link on sul ka vale otsus, vaata lingi aadressi ikka ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Meie jaoks siiski 2 last on see piir, mida me yletada ei soovi ja mis meie jaoks on ideaalne.”… “kes teab, akki 30ndate lopus tuleb siiski pesamuna soov, 100% ju ei saa kindel olla, et ei tule.”

Mis inimesed te olete!?
Aga äkki siis 2-3 aasta pärast, kui on tulnud soov veel last saada, läheb see soov uuesti üle?
Haige maailm!

Ideaalne ei saa olle ükski pere, kus sellistel kaalutlustel abort on tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaatorid! Palun sulgeda see teema, tundub, et see beebi EV100 aastapäeval sündida ei saa. Austagem teda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 23:17; 03.12 17:55; 18.12 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelpool öelduga, ideaalne selline pere olla ei saa… aga ideaalseid peresid polegi olemas. Nii et teemaalgataja ideaalse pere taotlused on võimatud.
Umbes 10a tagasi sain teada, et mu ema katkestas raseduse mõned aastad pärast minu sündi. Uskumatu, aga see mõjutas mind nii palju. Emotsioonide virrvarr, mõtted lapsepõlvest ja olevikust – “mis siis kui mul oleks veel üks õde või vend? Milline ta oleks? Milline me elu oleks olnud jne?” Juuuube kahju on. Isegi praegu ajab see teadmine mind nutma…. ja ma olen ainult õde, õde ühele sündimata lapsele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 04:22; 04.12 00:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Spiraaliga rasedaks, meeletu shokk!!!!!!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.