Esileht Ilu ja tervis Spirulina tabletid ?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Spirulina tabletid ?

Postitas:

Kas keegi siin on kasutanud või kasutab neid vetika tablette? Minul küsimus.Kuidas toimib ?Kas iiveldab kui tarbid neid? Kas söögiisu väheneb? Kas kaal langeb? Jne… Kõik info teretulnud.Otsisin netist aga leidsin ainult millest koosneb ja kogu lugu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks tarbida tahad, kaalu langetus, organismi puhastus? Ma proovisin korra,oksendasin 2 päeva sisikonna seest välja, siis jätsin vahe, arvasin algul, et kõhugripp oli – aga teine kord oli sama lugu ja enam ei julge võtta. Tarbin kanepitooteid – kanepiõli, proteiini ja kiudainepulbrit, rasva % langeb kenasti ja on tervisele kasulik ka vitamiinide, rasvhapete, aminohapete jm poolest. Ise saad uurida http://www.kanepitooted.ee

0
0
Please wait...
Postitas:

mulle ka hästi ei mõjunud. olin kuulnud positiivseid arvamusi internetist ning ostsin endale suure purgi. paari tunni pärast hakkas kõht kohutavalt valutama (ma ei ole eriti valukartlik inimene, aga see oli kohutav valu, mille pärast kodused pidid mulle kiirabi kutsuma). midagi sisse tükk aega ei läinud peale kummelitee ja jogurti. eks kaal langes jah:P

arvasin ka, et äkki jäin lihtsalt haigeks ja proovisin paari nädala pärast uuesti. jälle sama reageering! minu organism neid vastu ei võta, ma ei tea miks.

samas paljudele sobib ja on väga rahul.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen nädala võtnud. Võtan rohkem vetika kasulike omaduste pärast.. imet ei looda. Olen viimase paari kuuga toitumist jälgunud ja 7 kg alla võtnud. Neid tablette võtan lihtsalt toeks, et aidata endal veel viimased 5 kg alla võtta.
Minu seedimisele on need hästi mõjunud ja õhtuti ma süüa enam ei taha – aga see ei pruugi muidugi tablettidest olla:)

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma hakkasin eile tarvitama, nii et tulemustest on veel vara rääkida. Oksele ei ajanud, iiveldama ka mitte.

0
0
Please wait...
Postitas:

olen samuti proovinud. midagi ei teinud need vetikad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina kasutasin ka,ühe purgi jagu..nüüd ostan uued kui saan raha 🙂
Aga minule mõjusid hästi-söögiisu mis oli enne metsik siis langes…ja üldse oli kõik ok ja mingied kõrvalnähte polnud …hakkan ka edaspidi kasutama kindlasti !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 14:48; 04.04 19:08;
Postitas:

Kellel üle jäid ja kes ei kasuta,jäävad vedelema,äkki tahate mulle ära anda ….kirjutada võib liisbeth.saare@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 14:48; 04.04 19:08;
Postitas:

See on täiesti normaalne, et tekib iiveldus jms kui sisse süüa midagi, mis organismi puhastab. Aja jooksul läheb üle. Vähemalt esimesed 3 päeva tohibki võtta ainult 3 tableti.
Parim on võtta spirulinat hommikult enne muidu söömisi, ning peale ohtralt vett. Hommikusöögiga oodata vähemalt 15 min. Kui selle aja end liigutad, siis on mõju suurem, sest spirulina saab paremini imenduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 19:18; 18.04 16:37;
Postitas:

Mina võtangi hommikul umbes pool tundi enne hommikusööki 3 tabletti. Olen märganud, et pole enam vajadust koguaeg midagi hamba alla pista. Enne pool päeva suu käis:D
Pissil käin kahtlaselt tihti, aga usun, et see on täitsa normaalne nähtus. Iiveldama ei aja õnneks.
Usun, et kui esimene karp otsas, siis vast alles saab mingitest tulemustest rääkida.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minule ei sobi need:( Juba ühest tabletist hakkas 15 minuti pärast iiveldama ja pea ringi käima. Proovisin mitu hommikut võtta aga ikka iiveldas. Purgil on veel kirjas, et 2-5 tabletti enne sööki. Arvan, et kui ma oleks oma 3 tabletti võtnud oleks ma ka oksendama hakanud.
Jälle mahavisatud raha:(

0
0
Please wait...
Postitas:

Iiveldamine ja tihe pissilkäimine näitavadki, et organismis on, millest puhastuda.
3 päeva jooksul 3 tabletti – st 1 tablett päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 19:18; 18.04 16:37;
Postitas:

Mul naine võtab orgaanilise spirulina tabletti 3-4 tk. päevas, sest tal olid mured siseorganites. Tänaseks mured kadunud, energiat palju, kehakaal normaliseerub ja enesetunne parem kui kunagi varem (ptüi, ptüi, ptüi).Loodame, et nii jääbki.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina hakkasin ka võtma. Eile võtsin 3 tabletti, täna jälle 3.

Mingit halba enesetunnet küll pole, positiivsest mõjust on veel vara rääkida muidugi.

Lapsed said ka kumbki 1 tableti, ei mõjunud neile ka kuidagi halvasti.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen nädala võtnud. Võtan rohkem vetika kasulike omaduste pärast.. imet ei looda. Olen viimase paari kuuga toitumist jälgunud ja 7 kg alla võtnud. Neid tablette võtan lihtsalt toeks, et aidata endal veel viimased 5 kg alla võtta.
Minu seedimisele on need hästi mõjunud ja õhtuti ma süüa enam ei taha – aga see ei pruugi muidugi tablettidest olla:)[/tsitaat]

sama siin – tarbin vitamiinide ja mineraalide pärast. Mingeid pahasid kõrvaltoimeid pole.
Paks ka pole.

0
0
Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu ja tervis Spirulina tabletid ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.