Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Split: Kütuse hind ja tööl käimine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Split: Kütuse hind ja tööl käimine

Postitas:

Kui kellegil auto üle, siis võib seda mulle pakkuda!

Hind kuni 2000euri!

Hind vastavalt auto margile ja tehnilisele seisukorrale!

Info ja pildid kriz_z@windowslive.com

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

üks käib vahest rattaga tööl ja mitu head kilomeetrit.

Mina käin jalgsi tööl 4km, mitu head km see jalgrattur läbib? Käiks ka ilusa ilmaga rattaga, kahjuks pole seda tööjuures kusagil hoida. Mees käib rattaga aastaringselt tööl 3km kaugusel. Lapsi nii kaugele vedades vist valiks ka mingi liiklusvahendi, kui autoga poleks võimalik, siis on igasugused rattakärud jms välja mõeldud. Samas ma ei kujutaks ette, kui öö jooksul on mitukümmend sentimeetrit lund sadanud, siis rattaga sõita või veel enam last mingis järelveetavas kärus vedada. Kelk vast oleks OK, kui tunnike-paar varem ärgata hangedes sumbates last järel vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pean vist tööl käimisest loobuma, ostsin aasta tagasi CNG auto… täna oli kütuse hind 2,8eur/kg (aasta tagasi 0,6). Elan maal, sõidan palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsi nii kaugele vedades vist valiks ka mingi liiklusvahendi, kui autoga poleks võimalik, siis on igasugused rattakärud jms välja mõeldud. Samas ma ei kujutaks ette, kui öö jooksul on mitukümmend sentimeetrit lund sadanud, siis rattaga sõita või veel enam last mingis järelveetavas kärus vedada. Kelk vast oleks OK, kui tunnike-paar varem ärgata hangedes sumbates last järel vedada.

No just. Meie kodust on lasteaed 6 km kaugusel ja ei kujutaks ette ka, et keegi pistaks lapsed hommikul rattakäsusse, läbiks 1,5 km hangedesse tuisanud külateed ja seejärel 4,5 km üsna tiheda liiklusega maanteed. Pimedas. Tee võib olla küll korra puhtaks lükatud, aga vallid suured ja tee suht kitsaks jäänud, ei saa isegi kraavi eest ära sõita, kui mõni veokas tagant tuleb ja ei juhtu ratturit märkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siinne jutt koroonaga haakub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Split: Kütuse hind ja tööl käimine