Esileht Koolilaps spordikell teismelisele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: spordikell teismelisele

Postitas:

Millist firmat eelistada? Mis näitajaid/funktsioone tasub silmas pidada? Ma ise suhteliselt spordivõhik aga laps tegeleb vabariiklikul tasemel kergejõustikuga ja soovib sünnipäevaks omale spordikella. Palun abi. 🙂 Hind võiks ka max paarisaja euroni küündida mitte rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid saab tänapäeval ka nii 35 euroga(hiina omad) aga eks sinu oma tahab kõige kallimat, sest see on siis staatusesümbol. Hiinakad on samas ka väga head. Sisu ju neil sama. Kontrolli ühilduvust.
Sa mõtled nutikella või aktiivsysmonitori?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem mõtleb teemaalgataja pulsikella. Kallimad loevad vist randmelt ka pulssi, odavamatel on pulsivöö. Polari omadel sai vanasti patareid vahetada, garminid töötasid nii kaua kui aku ära suri (olenevalt kasutusaktiivsuset paar aastat või rohkem). Tänapäeval jääb kell ilmselt nagunii paari aastaga ajale jalgu, seega see patarei teema väga aktuaalne ilmselt pole.
Oletan, et ta tahab ilmselt sellega mingeid vaheaegu või ringiaegu võtta, sel juhul oleks ilmselt oluline, kui palju neid ühe treeningtsükli jooksul salvestada on võimalik. Kas ta läheb suvel see sama kell käe peal näitaks ujuma, siis võik vaadata veekindluse näitajaid. Kui ta ainult kergejõustikuhallis ringiratast ei jookse, siis oleks võibolla tore, kui kellal oleks gps või kõrgusemõõtur, saaks hiljem oma läbitud teekonna üles laadida ja tõusumeetrid näiteks.
Kergejõustikus ilmselt nii pikki treeniguid pole, et aku kestvus ühe laadimisega mingit rolli mängiks. Mul ühel lapsel mingi odavama otsa Garmin ja teisel Polar, mõlemil ilma pulsivööta komplektid, aga nad ei tee sporti ka mitte vabariiklikul vaid harrastaja tasemel.
Mulle jäi siit lehelt näiteks Polar M200 silma https://www.pulsikell.com/uldtreening/polar-m200-gps-spordikell-randmepohise-pulsiga/2570521 juhul muidugi kui su teismeline pole 12a õbluke tüdruk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps spordikell teismelisele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.