Esileht Ajaviite- ja muud jutud spordiklubide piirangud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: spordiklubide piirangud

Postitas:
Kägu

Tänasest, 24. novembrist pidi olema aeroobikasaalides piirang 9 treenijat grupis. Miks Myfitness piiranguid ei rakenda? https://www.myfitness.ee/tunniplaan/ruhmatreeningud/

Üle 20 inimese lubatakse jätkuvalt trenni….

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun viide, kus on öeldud, et 9 treenijat ainult lubatud. Lugesin seda Harjumaa ja Ida-Virumaa kohta. Kas üldistad oma peas või tead täpselt?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Myfitness ei asu siis Harjumaal?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Revalis on 9. Myfitnessi kohta mul infot pole, mulle ei meeldi myfitness nagunii.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üle 20 inimese lubatakse jätkuvalt trenni…

millele sa tugined oma väites? kas leidsid mõne treeningu, kuhu oli üle üheksa vaba koha? ma klikkisin mitu treeningut lahti ja igal pool oli vähem vabu kohti. andmetes võib ju 20 kohta alles jätta, näidates vajaliku arvu neist broneerituna juba kohe tunniplaani sisestades.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juba reedel anti teada, et piirangud tulevad ja nad pole siiani mitte midagi teinud.

kas sa oled seal liige?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba reedel anti teada, et piirangud tulevad ja nad pole siiani mitte midagi teinud.

kas sa oled seal liige?

Olen liige. Pühapäeval vihtus veel 30 inimest korraga saalis ja täna näitab Mustamäe klubides ka 30 kohta trennides. Kohapeal võib olla olukord teine, täna pole käinud. Tuginen online tunniplaanile.

ma ei ole liige, aga minu teada nad saatsid eile (või oli see juba pühapäeval?) mingi kirja, kus oli piirangutest juttu. raske uskuda, et täna kuskile 30 in sisse lastakse.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homsest ju 9 kohta igal pool MyFitnessis.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul tuleb feissaris infot, et alates 28.11.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tuleb feissaris infot, et alates 28.11.

Ongi nii. Eile, kui bronne tegin, oli teisiti mu meelest.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on lähim MyFitness u 400m kaugusel, omast arust elan Tartus…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin. Elan Tartus, käin teises spordiklubis, seepärast tahakski teada, kus on välja antud kõikidele spordiklubidele kehtiv korraldus.

Tartus tean vähemalt 3 MyFitnessi, kui mõnd tallinlast peaks üllatama, et mujal on ka elu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin. Elan Tartus, käin teises spordiklubis, seepärast tahakski teada, kus on välja antud kõikidele spordiklubidele kehtiv korraldus.

Ei olegi, teemaalgataja ei tea, millest räägib.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartus ma küll ei näe, et Myfitnessis oleks max 9 inimest trennis. Ise ma olen novembris saanud ainult üks kord trennis käia, sest kohe esimeses trennis osutus keegi covid positiivseks ja olin 14 päeva isolotsioonis. Nüüd ka ei julge trenni minna, sest teist korda isolatsiooni jääda ei taha. Õnneks ennem 14 kuupäeva tühistasin lepingu, muidu oleks saanud ka dets eest rõõmsalt 50 eurot mitte millegi eest maksta.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Impulsi piirangud:

Tartus ja Tallinnas klubisse sisenemine ja riietusruumis viibimine ainult maskis.

Kogumajas 2+2 reegel.

Treeningud on osaliselt lühendatud.

Tallinna klubis lisaks 9 inimeste piirang rühmatrennis (sest see piirang kehtib esialgu Harjumaal ja Ida-Virumaal).

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartus tean vähemalt 3 MyFitnessi, kui mõnd tallinlast peaks üllatama, et mujal on ka elu.

Mis koht see Tartu on? Ma ei usu , et Eestis sellist kohta üldse olemas on? Sa trollid siin väites, et elad Tartus aha kuna seda kohta pole olemas siis tähendab ka sind pole olemas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veidi totter on see maskimajandus jõutrenni tehes, kui liigud ühe masina juurest teise juurde, kuid mis seal ikka. Äkki hakkan ka hoopis kõrgustrenni imiteerima ja ei võtagi ära 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veidi totter on see maskimajandus jõutrenni tehes, kui liigud ühe masina juurest teise juurde, kuid mis seal ikka. Äkki hakkan ka hoopis kõrgustrenni imiteerima ja ei võtagi ära 😀

Oot-oot, trennis nüüd küll maske ei kanta, kui sa ise just ei soovi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jõusaalis on reegel, et vaid harjutuste tegemise ajal võib mask eest ära olla. Muul ajal, ehk saalis ringi liikudes ja riietusruumis, peab ees olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jõusaalis on reegel, et vaid harjutuste tegemise ajal võib mask eest ära olla. Muul ajal, ehk saalis ringi liikudes ja riietusruumis, peab ees olema.

Päris jabur.
Aga saunas? Duši all?

Ohjah, kurb.

Õnnes Myfitnessis ikka mõistlikud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis klubiga tegu? See ei saa ometi õige olla, sest kui korra oled maski eest ära võtnud, siis sama tagasi panna ei tohi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis piirangud? Miks? Maailmas toimub midagi?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mis klubiga tegu? See ei saa ometi õige olla, sest kui korra oled maski eest ära võtnud, siis sama tagasi panna ei tohi.

Tõesti on selliseid kes nii teevad või?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis klubiga tegu? See ei saa ometi õige olla, sest kui korra oled maski eest ära võtnud, siis sama tagasi panna ei tohi.

People Fitness. Omanikud on muukeelsed, küllap läks midagi tõlkes kaduma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui korra oled maski eest ära võtnud, siis sama tagasi panna ei tohi

Kus see kirjas on?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus see kirjas on?

Esimest korda kuuled või? Kui eemaldatud, siis sama tagasi ei panda.

“Üldjuhul kantakse kaitsemaski kaks tundi. Juba eemaldatud kaitsemaski tagasi ette ei panda, sest maski eemaldades ja katsudes me saastame seda ja seepärast ei tohi seda tagasi panna.”

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii on jah, et kasutatud maski tagasi ei tohiks panna.
A see kes salli kannab näo ees, neil peaks neid ka kaasas vajaduseks mitu olema. Aga kes nii teeks?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kolleeg läks täna trenni ja tuli sama targalt tagasi, olevat 11-s olnud.. selle eest pakuti ülehomseks aeg ja lausa tasuta

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii on jah, et kasutatud maski tagasi ei tohiks panna.

A see kes salli kannab näo ees, neil peaks neid ka kaasas vajaduseks mitu olema. Aga kes nii teeks?

Muidugi ei vaheta keegi salli ega buffi. Võib-olla mõni üksik vahetab päeva jooksul korduvakasutatavat maski ka. Enamusel käib üks ja sama ikka kotis või taskus kaasas.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus see kirjas on?

Esimest korda kuuled või? Kui eemaldatud, siis sama tagasi ei panda.

“Üldjuhul kantakse kaitsemaski kaks tundi. Juba eemaldatud kaitsemaski tagasi ette ei panda, sest maski eemaldades ja katsudes me saastame seda ja seepärast ei tohi seda tagasi panna.”

Eks kui desoda enne ja pärast maski võtmist käsi, lisaks pinda, kuhu mask asetada, ja tagasi pannes samamoodi, siis saab ikka kasutada, lihtsalt need liigutused peavad käe sees olema.

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud spordiklubide piirangud