Esileht Ajaviite- ja muud jutud spordiklubide piirangud

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: spordiklubide piirangud

Postitas:
Kägu

maski eemaldades ja katsudes me saastame seda ja seepärast ei tohi seda tagasi panna.”

Mismoodi sa seda saastad?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

maski eemaldades ja katsudes me saastame seda ja seepärast ei tohi seda tagasi panna.”

Mismoodi sa seda saastad?

Eh, mul mask suvest saati kotipõhjas ja kui vaja kasutan. Nagu ka muu maailm. Jube lugu küll.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

10 inimest ju myfitnessis lubatud, ilusti broneerimisel ka nàha. Sisenedes peab kandma maski

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See maski saastumine  on võimalik vaid väga nakkusohtlikul alal, nt haiglas. Aga kui ma panen õues ette, astub poodi, teen oma ostud ja võtan siis ettevaatlikult peast ja panen kotti, siis mingit erilist saastumist küll olla ei saanud, kui just keegi mulle otse näkku ei köhinud.

Mina pane oma ühekordsed maskid paariks päevaks tuulduma ja kasutan uuesti – ei püsi need viirused elujõulised seal päevade kaupa. Riidest maskid käivad keevast veest läbi. Seega saab üsna väikese arvu maskidega läbi.

Muide, ka ühekordsed süstlad on kasutatavad mitu korda, neid saab edukalt keeta. Jah, võõraste peal ei kasutaks, aga nt iseenda tarvis ma küll igaks süstiks ei hakka uut võtma. Käib keevast veest läbi ja uuesti käiku.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud spordiklubide piirangud