Esileht Ajaviite- ja muud jutud Spordikompensatsioon

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Spordikompensatsioon

Postitas:
Kägu

Kas teie tööandja kompenseerib tervise edendamiseks tehtud regulaarset sportimist ja mis summa on kvartalis ette nähtud selleks? Või pakub oma kuludega mingeid treeninguid?
Teeme väikest statistikat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seadusega maksuvabana ette nähtud summa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil kompenseerib kvartalis 75 eurot, otseselt treeninguid ei paku, kuid tööl saab lauatennist mängida ja kord aastas käib massöör ja teeb soovijatele kuuri (nädal)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Spordikompensatsioon 25€ kuus SportID platvormil. Paar korda kuus käib massöör kontoris ning töötajatele pakutakse ka võimalust tasuta osa võtta erinevatest tasulisest spordiüritustest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

25€ kuus kompenseeritakse, selle eest saab siis spordiklubi kuukaardi või massaazis käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

50€ kuus, ise valid, kus spordiasutuses käid.

Please wait...
Postitas:
helevalge

Ma ei tea kas on spordikompensatsioon või mitte. Keegi pole sellel teemal rääkinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tasustab ühes konkreetses spordirajatises treenimise kulud mingis summas kuus – summat ma ei tea, sest mina seal asutuses ei treeni ja seega seda kompensatsiooni ei saa kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, aga meil tööle tehti uhke jõusaal ja saun, kasutamiseks kõigile tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka naaberujulas saab mingi 4x kuus tasuta ujumas käia. Muidu on hea tööandja, aga mitteujuja rahvas sh mina eelistaks üldist kompi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

228€ aastas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt ei mäleta, oli kas 120 või 150 EUR kvartalis tshekkide alusel; lisaks iga nädal tasuta massöör kontoris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

100 eurot/kvartalis arvete alusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole midagi sellist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks käib vahest pinda küll, et mine kuhugi, ta maksab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav asi. aga kui mulle meeldib vabal ajal kududa kas siis saan lõnga ostmiseks kompensatsiooni? meeldib lugeda, saan raamatute ostmiseks? miks sportimist kompeseeritakse aga teisi vabaaja tegevusi mitte? tahaks päris teada. miks eelis spordil on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav asi. aga kui mulle meeldib vabal ajal kududa kas siis saan lõnga ostmiseks kompensatsiooni? meeldib lugeda, saan raamatute ostmiseks? miks sportimist kompeseeritakse aga teisi vabaaja tegevusi mitte? tahaks päris teada. miks eelis spordil on?

?? Idioot oled? Kas kudumine teeb su tervise kuidagi tugevamaks? Ei tee. Sportimine teeb. Kui sina oled tervem, on riigil (ja tööandjal) sinu peale vähem raha vaja kulutada. Lihtne.
Ma loodan, et tegid nalja, kui ise seda välja ei suutnud mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti inimene tüürib rasvumise suunas. Ma oleks õnnelik kui tööandja maksakski kinni mu trennid. Mida see raamatulugemine annab? Haigeid ja töövõimetud tuleb rohkem juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sporditoetus on reeglina mõeldud sundasendist tulenevate probleemide ennetuseks/parandamiseks. Mis lihast või liigest see kudumine sul aitab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

100 eurot on kvartalis, see on riigi poolt lubatud maksuvabalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sina oled tervem, on riigil (ja tööandjal) sinu peale vähem raha vaja kulutada.

Ja kui sa sportimisega endale viga teed?

Mis lihast või liigest see kudumine sul aitab?

Kudumine ja mitmed kunstialad (nt voolimine, maalimine), samuti lugemine on teraapilised tegevused, mis aitavad maandada töö tõttu tekkinud pingeid.

Minu töökohas sporditoetust ei ole. Tean, et ujula pakub oma töötajatele tasuta pileteid ja koolitöötajad võivad kasutada kooli jõusaali, kuid mu lapsed pole seal kunagi täiskasvanuid treenimas näinud, seega ei tea, kas võimalust kasutatakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

100 eurot kvartalis SportID kaudu. Seda saab kasutada nii sportimiseks kui ka näiteks massaažiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Majas toimub kord nädalas jooga, ülihästi mõjub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kudumine ja mitmed kunstialad (nt voolimine, maalimine), samuti lugemine on teraapilised tegevused, mis aitavad maandada töö tõttu tekkinud pingeid.

Minu konkreetne küsimus oli, et kuidas aitab kudumine sundasendist tulenevaid probleeme leevendada. Sinu vastus ei ole antud küsimusele kuigivõrd asjakohane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oleks tõesti tore, kui tööandja võiks arvete alusel maksuvabalt hüvitada töötajale 100.- kvartalis suvalisi kulusid, mis ainult meeldivad ja lõõgastavad tunduvad.
Kes ostaks maalimistarbeid, kes kõpla ja labida, kes uue arvutimängu, kes libesti ja kondoomid, mõni hoopis jahu, või ja tainarulli.
Hüvitada saab vaid tervisele kasulikke teenuseid.
Lõng ja vardad tooksid sulle materiaalset kasu. Ja kes kontrollida saaks, kas sa neid uuesti raha vastu ei vaheta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oleks tõesti tore, kui tööandja võiks arvete alusel maksuvabalt hüvitada töötajale 100.- kvartalis suvalisi kulusid, mis ainult meeldivad ja lõõgastavad tunduvad.
Kes ostaks maalimistarbeid, kes kõpla ja labida, kes uue arvutimängu, kes libesti ja kondoomid, mõni hoopis jahu, või ja tainarulli.

Oo, ja Lätist alksi toomine makstaks ka kinni … mõni oleks ikka nädalaid lõõgastunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hüvitada saab vaid tervisele kasulikke teenuseid.

mitte kõiki kahjuks.

nt kui tööandja tahaks hüvitada 100€ eest kvartalis töötaja hambaarsti arve, siis seda ta võib teha, aga peab maksma lisaks 33€ sotsmaksu ja 20€ tulumaksu lisaks riigile.
aga nt taastusravi arsti kulu võib maksuvabalt hüvitada nagu ka spordiklubi liikmemaksu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil makstakse maijooks või seb sügisjooks kinni kui tahad minna, mind sellised massiüritused ei huvita. Olen küll mõelnud uurida, kas näiteks ujulapilet või mingi muu spordivõistluse osalus tasu ka mingis summas kinni makstaks, aga pole tegudeni veel jõudnud. “Hüved töötajatele” rubriigis, kus teavitatakse sellest, et sünnipäevaks saad lillekimbu vms, igatahes mingit sporditoetust pole mainitud.
Mehel makstakse 100 eurot kvartalis, ujulapääsmed, rahvaspordiürituste osalustasud (sobiksid ka spordiklubi liimemaks või saalitrenn vms)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on see tervise- ja spordikulude kompenseerimine ega hõlma ainult füüsilisest sundasendist tulenevaid probleeme. Kompenseeritakse näiteks ka kliinilise psühholoogi teenuseid.
Kuid vajalike vahendite ostuks siiski toetust ei maksta, ei lõngade, raamatute, dresside ega tossude.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aastas 80 eurot, kasutavad vähesed.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Spordikompensatsioon