Esileht Hobinurk spordiprillid prillikandjale

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: spordiprillid prillikandjale

Postitas:
Kägu

Tere. Kas kuskilt saab tellida/osta ka spordi miinus prille lapsele, kes mängib jalgpalli? Tartust? Prillipoodides käisin küsimas ja nemad vastavad eitavalt. Tavalised miinus prillid libisevad koguaeg eest ära ja läätsesid ta kandma nõus ei ole. Laps on 12-aastane.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küsi Pere Optikast. Neil on kodulehel spordiprillid täitsa nimetatud ühes ülevaates. Kui oma lapsele miinusprille tegin, siis küsisin spordiprillide kohta ka, kuna meil laps ka tubli sporditüdruk ja tundub kuidagi kindlam variant, et püsivad ees. Meie Pere Optika pood on väiksem esindus. Soovitati antud sooviga Tallinna esinduspoodi pöörduda. Helista sinna ja küsi järele. Ise pole veel jõudnud seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te peate lihtsalt sobivad raamid leidma, väikeste klaasidega ja korralike tugevate amortidega, nii et need korralikult peas seisavad. Mul on omal tavalised prillid sellised, et ma võin nendega kukerpalle teha ja käin ka basseinis ujumas ning aegajalt sukeldun ka vee alla, pole kuskil need veel eest tulnud. Nii et soovitan uurida lihtsalt väiksemaid-kitsamaid raame, mis hästi peas püsiks, kui vehkled või rabeled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te peate lihtsalt sobivad raamid leidma, väikeste klaasidega ja korralike tugevate amortidega, nii et need korralikult peas seisavad. Mul on omal tavalised prillid sellised, et ma võin nendega kukerpalle teha ja käin ka basseinis ujumas ning aegajalt sukeldun ka vee alla, pole kuskil need veel eest tulnud. Nii et soovitan uurida lihtsalt väiksemaid-kitsamaid raame, mis hästi peas püsiks, kui vehkled või rabeled.

Mingid umbes sellised on mul näiteks, klaasid ka plastist ja kokkuvõttes ülikerged ja mugavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid umbes sellised on mul näiteks, klaasid ka plastist ja kokkuvõttes ülikerged ja mugavad.

Nendega näed jälle välja nagu keskealine soomlane.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk spordiprillid prillikandjale