Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sporditegemine triibupüüdmise ajal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Sporditegemine triibupüüdmise ajal

Postitas:

Kas ja kuidas te olete reguleerinud oma sporditegemist triipude püüdmise ajal? Mulle endale meeldib väga HIIT trenn, kus on vaheldumisi kõrge intensiivsusega harjutused ja aktiivne taastumine. Enamik harjutusi tehakse enda keharaskusega, aga päris palju on selliseid harjutusi, kus on kõhu- ja korsetilihased pinges, hüpped jms. Varem tegelesin kesk- ja pikamaajooksmisega, aga joostes lõi alakõhtu, munasarjade piirkonda ebameeldiv surve, eriti jahedama ilma/vastutuulega. Välismaafoorumites on kirjutatud, et jooksmine ja hüppamine raskendavad rasestumist a’la et raputad viljastunud munaraku endast välja, aga kas keegi teab kas see päriselt ka on üldse võimalik? Või on ikka nii, et kui jääd loomulikul teel rasedaks, siis jääd nii ehk naa, hüpates või mitte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kindlasti ei ole võimalik sealt midagi välja raputada 😀

Küll aga võib väga raske trenn ovulatsiooni pärssida. Kui keha on trenniga harjunud, siis ei tohiks ka see mõjutada. Igasugune füüsiline ja vaimne stress/koormus võib halvasti mõjuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogu aeg trenni teinud (ka.jooksmine), nii triibupüüdmise ajal kui ka rasedana, ei raputa midagi lahti???? Üks laps on olemas ja teine tulemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sporditegemine triibupüüdmise ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.