Esileht Koolilaps Sporditoetus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sporditoetus

Postitas:
Kägu

Tallinnas sporditoetuse saamine – kas see on lapse nime põhine? Et kui teha taotlus, siis on see seotud ühe konkreetse lapsega?

Aga kui laps vahepeal klubist lahkus (tervise pärast) ja pärast tuli tagasi, siis kuni jooksva aasta lõpuni ta enam toetust ei saa kuna toetus olevat üle läinud teisele lapsele (kuidas, juhul kui toetuse taotlused nimelised on)? Kuigi toetuse taotlust pole vahepeal lõpetatud ja see on siiani kehtiv?

Sel juhul see süsteem ei õigusta end. Sest mis mõtet on teha taotlus, kui laps seda ei saagi ja toetus läheb hoopis teise lapse kasuks. Ehk siis minu lapse arvelt saab toetust keegi teine, see on ju absurdne.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on lapse põhine toetus, mis makstakse klubile ja on kasutamiseks ainult selle lapse tarbeks. Aga …. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga nii mulle vastati, et minu lapse toetus läks vahepeal edasi teisele lapsele ja seega minu laps ei saa seda toetust kuni aasta lõpuni enam.  Mis minu jaoks on väga kummaline ja väga ebaõiglane.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga nii mulle vastati, et minu lapse toetus läks vahepeal edasi teisele lapsele ja seega minu laps ei saa seda toetust kuni aasta lõpuni enam. Mis minu jaoks on väga kummaline ja väga ebaõiglane.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Selleks, et klubi su lapse eest seda toetust Tallinna linnalt saaks, pead sa ise määrama, millisele klubile see läheb ehk millises klubis su laps käib. Seda tehakse, kas veebikeskkonnas või siis kirjutad avalduse. See spordiklubi määramine toimub aasta kolmel viimasel kuul. Kui nüüd laps enam seal klubis ei käi, siis oleks ilus ka see määramine lõpetada, aga kui see jäi mingil põhjusel tegemata, siis saab klubi selle lapse eest toetust kuni järgmise spordiklubi määramiseni. See, mis staatuses see määramine sul on peaks olema tallinn.ee iseteeninduses näha. Kellelegi teisele seda toetust üle kanda ei saa. Ainus variant, mis ma ette kujutada võin, on see, et Mari käis trennis, tal oli klubi määratud, poole aasta pealt tuli trennist ära, aga samal ajal tuli trenni Malle. Malle eest ei saanud klubi määrata, sest see määramise periood oli juba läbi. Aga kuna Mari oli trennist lahkunud ning temale enam arveid ei saadetud, aga tema spordiklubi määramine oli jätkuvalt kehtiv, siis esitati Mallele Mari pearaha arvelt soodsamaid arveid. See on muidugi ainult oletuslik. Aga päris kindlasti ei kandu Mari sporditoetus Mallele üle. Kui probleem on selles, et Mari saab nüüd trenni tagasi tulles suuremaid arveid, siis ma teeks lärmi. Kui probleem on milleski muus, siis ei oska kommenteerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui probleem on selles, et Mari saab nüüd trenni tagasi tulles suuremaid arveid, siis ma teeks lärmi.

Täpselt nii see ongi!

Tallinn.ee lehel on näha, et sporditoetus on ikka veel kehtiv (spordiklubi on sama, kuhu tagasi läks).

Aga see, et see toetus kandus üle teisele lapsele ja “Mari” seda kuni aasta lõpuni ei saa, seda kirjutas see spordiklubi ise mulle. Mis minu jaoks tundub väga kummaline. Ja ebaõiglane. Kus ma veel siis nö “lärmi” peaks tegema, et asi minu ja lapse suhtes õiglane oleks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ilmselt alustaks klubi juhtkonnast ja selgitakse neile (kirjalikult), et klubi on vahepealsel ajal sinu lapse eest ebaõiglaselt sporditoetust saanud ning kuna nad nüüd lisaks esitavad sulle ka suuremaid arveid, kuigi saavad jätkuvalt su lapse eest toetust, siis oled sa sunnitud pöörduma selles küsimuses haridusametisse (või on see mingi muu linnaamet, mis sellega tegeleb). Ja kui nad selle peale ei liiguta, siis pöördukski.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see, et see toetus kandus üle teisele lapsele ja “Mari” seda kuni aasta lõpuni ei saa, seda kirjutas see spordiklubi ise mulle. Mis minu jaoks tundub väga kummaline. Ja ebaõiglane. Kus ma veel siis nö “lärmi” peaks tegema, et asi minu ja lapse suhtes õiglane oleks?

Niimoodi teedki, et vastad neile, et sa ei nõustu selle loogikaga, saadad neile väljavõtte spordiametist, kus on kirjas, et sinu lapse eest makstakse toetust ning küsid, et millise seadusakti alusel nad sellest rahast kellegi teise trennirahasid kompenseerivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Sporditoetus