Esileht Ajaviite- ja muud jutud Spordiürituse magusad viljad

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Spordiürituse magusad viljad

Postitas:
Kägu

Kuidas Kopli, Kalamaja, Pelgulinna elanikel see nädalavahetus siis möödub kah? Kas võtate jooksupidu,kui elu paratamatust või haudute võimuladvikule järgmiste valimiste ajaks magusat kättemaksu?

+2
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spordiüritusi ei toimu linnas nii tihti, et tigedaks peaks saama. Küll aga on kopsakad osalustasud, 15-30 eurot on arusaadav, sest korraldus maksab ka midagi ja kui peres on mitu täiskasvanut, kulub nii sada eurot ära ja kaugemalt tulijatele lisandub veel transpordikulu. 35-70 eurot inimese kohta on juba liiga palju, arvestades rahva hulka.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole küll talina inimene, aga see, et septembri teisel nädalavahetusel jooks on, sellega peaks kõik harjunud olema.
Aga kes vinguda tahab, see vingub ikka.
Mõelda vaid, ei saagi oma plekist armukesega kalamajas sõita. pähh

+14
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Möödub väga hästi, huvitav vaadata. Täitsa uhke värk. Eks see jooksu toimumine on ammu ju teada.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole hullu kedagi. Ma küll ei ela Tallinnas, aga oleme mu vennal nädalavahetuseks külas. See mõned tunnid ei sega kohe kuidagi. Ei mind, ei lapsi, ei pererahvast.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen spordi ohver. Logistasin Baltale Muhu leiba ostma ja oli ainult ühte sorti (mis mulle ei meeldi).
Öeldi, et neil on tootmine Koplis ja liiklus on kinni, ei saa tuua.
Ma arvasin, et eile oli see jooksmine ära, uudistes nagu vilksatas (jah, ma ei kuulanud/lugenud).
Ei, orvaid ma ikka valima ei hakka, kuigi nemad küll kingiks igale valijale liikumiseks lennuki või vähemalt koperdaja nagu sõnajalgadel on.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Öeldi, et neil on tootmine Koplis ja liiklus on kinni, ei saa tuua.

Leiba küpsetati tänaseks nii vara, et liiklus polnud siis veel kinni. Inimesed, va pagarid, alles magasid.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, orvaid ma ikka valima ei hakka, kuigi nemad küll kingiks igale valijale liikumiseks lennuki või vähemalt koperdaja nagu sõnajalgadel on.

See lause oli antud teemas küll täiesti asjakohatu. Kahju, et mõni kohe üldse oma poliitilistest eelistustest vaiki ei saa olla.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lause oli antud teemas küll täiesti asjakohatu. Kahju, et mõni kohe üldse oma poliitilistest eelistustest vaiki ei saa olla.

Loe teemaalgatust, seal ju lausa nõutakse!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe teemaalgatust, seal ju lausa nõutakse!

Jah, üks loll ees ja teised järgi.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiba küpsetati tänaseks nii vara, et liiklus polnud siis veel kinni. Inimesed, va pagarid, alles magasid.

Ma ei tea millal küpsetatakse, aga Baltale tuuakse seda päeval 12-14

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sinu jutust mõõtu võttes, peaks ju terve Talina kinni panema. Või isegi terve Eesti.
Sest miks need vaesed kalamajalased siis üksi kannatama peavad. Las siis teised ka 😛

Sul lugemise ja arusaamisega peobleeme? Pole kunagi ingumist teiste linnade jooksuürituste korral. Aga see klamajakant on alati viril.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea millal küpsetatakse, aga Baltale tuuakse seda päeval 12-14

No ja sel päeval tarbijast hooliv tarnija toonuks seda töökojast varem. Pagarid pagarikodades üldiselt teevad sooje leibu varahommikuti. Aga äkki täänbä ei viitsita ja tõesti pannaksegi kell 10 ahju.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu
0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, ma arvasin, et räägid neist sügisjooksu-järgsetest Insta-piltidest. Nende põhjal jääb mulje, et enne ürituselt tulema ei lastud, kui vähemalt ühe “väsinud, aga õnnelik!!!” pildi kuskile sotsmeediasse postitasid.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa midagi aru. Kas peab hääletama kõige ebasportlikemate poliitikute poolt edaspidi? Milline partei plaanib spordiüritusi keelama hakata?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis need oravad asjasse puutuvad? Tallinna maraton on linna korraldatud või ma eksin? Ja Tallinna linnas ei ole kunagi oravad võimul olnud mu teada.

Aga minu meelest on tore, et üritusi korraldatakse. Ja ma ei ole ka kuskil erilist vingumist näinud. Maakonnaliinide busside kohta võiks info bussipeatustes üleval olla, maakonnaliinidel sõidab palju vanemaid inimesi, kes netist infot ei pruugi leida. Linnaliinide info oli kenasti bussipeastes üleval juba paar päeva varem, seda sai ilusti planeerida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis need oravad asjasse puutuvad? Tallinna maraton on linna korraldatud või ma eksin? Ja Tallinna linnas ei ole kunagi oravad võimul olnud mu teada.

Kelle vastu neid halbu keskikuid siis vahetama peaks?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kelle vastu neid halbu keskikuid siis vahetama peaks?

pole aimugi, kelle vastu sina neid vahetada tahad ja miks. Maraton igatahes ei ole küll põhjus, miks mina kedagi välja vahetada tahaksin.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas Kopli, Kalamaja, Pelgulinna elanikel see nädalavahetus siis möödub kah? Kas võtate jooksupidu,kui elu paratamatust või haudute võimuladvikule järgmiste valimiste ajaks magusat kättemaksu?

ei suhtu niimoodi ja ei tegele mingi kättemaksuga, sest see on ju igapäevaelu igal aastal, mis siin teistmoodi on, kogu aeg nii ja täna tead juba, millal järgmine kord sporiüritus on

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Spordiürituse magusad viljad