Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sport ja määrimine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Sport ja määrimine

Postitas:

Heips.

jooksin paar nädalat tagasi ja määris. arstile ei läinud sest olen juba duphastoni peal. kas kellegil on veel nii olnud? või lihtsalt määrimist peale sporti? mida tegite ja mida arst ütles?
Olen veits mures…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määris mitu päeva järjest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka kuni 20-da nädalani trenni ja hakkas lõpuks määrima – ei tea, kas sellest või mingil muul põhjusel. Igatahes pani arst mind sisuliselt voodireźiimile ja määras Gyniprali. Määrimisest sain lahti alles ca 33-dal nädalal. Ei saadudki päris täpselt aru, millest see tuli. Sportimisest igatahes loobusin kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin juba arstil sellise murega olnud! Kummaline, kui oled juba niigi duphastoni peal st. ju pead ennast hoidma–mis sind jooksma veel sundis (saan aru, et polnud tegu kuhugi kiirustamisega vaid puhta trenniga)? Pane oma prioriteedid paika.
Mida arst ütles?-siin ei ole ju kindlat reeglit-ühel peetub ja määrib, teisel ei leita põhjust, kuid kõik korras…siin ei ole ühest vastust.
Endal kolmas rasedus ja kõigiga katkemisohud st.ka määrinud(palju kordi olnud kahe eelmise rasedusega ka haiglas)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 13:46; 05.02 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse ju, et kui enne oled spordiga tegelenud siis öeldakse, et võib edasi tegeleda enesetunde järgi. Nii, et ei mõista teemaalgatajat hukka.
Äkki asendada siis jooksmine jalutuskäiguga? Ujumisega?
Ma ei jõua kevadet ära oodata, et saaks kepikõndi teha. Kuigi mul oli esimese lapsega oht enneaegsele sünnitusele siis jalutuskäike tegin palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba duphaston on mingil põhjusel kirjutatud st. juba riski ju, raseduse normaalse kulu korral ei pea duphastoni lisaks sööma.
Ka mina olen trenni tegija, kuid ometigi raseduse ajal pean ennast hoidma (isegi kodu koristamine on küsitav-23+ määris taas eredat verd-põhjuseta)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 13:46; 05.02 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirustamine oli… töö pärast. arstile ei läinud, sest on olnud ka veritsus ka füüsilise tegevuse pärast. tundus, et kohe kohe läheb üle, aga võttis mitu päeva.

varsti UHs saab teada kas loode elus v mitte. kas tõesti kellegil pole sarnast kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist kogemust sa tahad, ma tõesti ei saa aru?
Määrimine (nagu keegi juba eelpool kirjutas) võib tekkida sajast asjast ja kunagi ei ole kaks rasedust ja kaks rasedat sarnased.
Kindlasti on paljudel olnud pärast jooksmist-sportimist määrimist, aga jällegi – sina ei saa sellest ju kuidagi targemaks kui tead, et nt. minul määris pärast füüsilist pingutust ja selgus, et rasedus on katkenud. Võib-olla oleks katkenud ka ilma selle füüsilise pingutuseta, võib-olla mitte ….
Loodan, et sul on kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Teresa, just sellist kogemust ootan nagu sinu oma. Et saaks võrrelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sport ja määrimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.