Esileht Ilu ja tervis Sport, toitumine ja imetamine.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sport, toitumine ja imetamine.

Postitas:

Ega kiirkõnnil/jooksmas käimine ei mõjuta kuidagi rinnapiima kogust?
Sünnitusest kuu möödas ja otsustasin, et hakkan kerget trenni tegema.
Söömise poole pealt ma mingid dieeti pidada ei saa, kuna imetan ja kardan et kui dieeti peaks, siis nõrkeks täitsa ära 🙂 Aga üritan hoiduda õhtustest näksimistest ja magusaga liialdamisest.
Soovin last edasi imetada ja samas ka kaalu langetada ja veidi paremasse vormi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:37; 31.05 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõdukas tervisesport tuleb imetavale emale ainult kasuks ja piima kogust see küll kuidagi ei mõjuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelikupuudust pead vältima ja peale sporti veidi näksima.
Kaalu langetamine võib mõjtada, aga eks sa näed ise, et kui mõjutama hakkab, siis \”tõmba tagasi\”

Vee joomine mõjutas minul otseselt rinnapiima kogust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult arstilt küsides ütles tema et rinnapiima kogust mõjutab eelkõige vedeliku tarbimine. Kui korralikult jood, on seda piima ka. Küll aga kui aineterikas see on… ainus hea asi ongi ju toituda tervislikult, nii sulle kui lapsele. Juurviljad, puuviljad ja valgurikkad toidud. Eemale hoida nisujahutoodetest. Nii peaks vorm taastuma. Kui mina jätsin menüüst välja makaroni, saia ja riisi, siis energia tuli ja kaal kadus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesingi just selle raputamise koha pealt….Olen nüüd paar korda jooksmas käinud….sörkimas madalal koormusel….Ja olen ikka pannud toetava rinnahoidja mis väga ei lase rappuda, aga piima on sees ja rinnad tunduvad raskemad ja sega ikka mõtlen kas see raputamine halba ei tee.

Toitumise poole pealt ma mõtlesingi et dieeti ei pea, aga ÜRITAN jälgida mida söön…eks ikka tuleb neid isudele alla andmisi, aga alles kuu ju sünnitusest möödas…ei tasu vast põdeda veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:37; 31.05 13:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Sport, toitumine ja imetamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.