Esileht Ilu ja tervis Sportides tilk püksis – piinlik lugu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sportides tilk püksis – piinlik lugu

Postitas:

Alustasin hiljuti spordisaalis treenimist ja käin põhiliselt spinningus, aga täna proovisin sellist üldkehalist klassi – soojenduse ajal oli palju hüppamist ja ma olen suht kindel et mul oli nagu pidamisega probleem. Vetsus käisin enne ära, aga ikka tekkis selline tunne nagu oleks midagi hüppamise käigus läbi pressinud. Olen 30ndates, sünnitanud ei ole ja pole kunagi nii ebameeldiva üllatusega tegelenud, lihtsalt joostes vms pole sellist tunnet tekkinud. Kui keegi oskab nõu anda et kuidas olukorda ära hoida või parandada oleksin väga tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmetanud või põletik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike Tena side- see püüab tilga kinni ja riided jäävad puhtaks ning ei ole ebameeldivat lõhna, keegi teine ei saa sinu piinlikust olukorrast teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksid regulaarselt ikka? See aitab ka neid lihaseid toonuses hoida.

Hormonaalsed muutused võivad veel olla põhjus. Pea arstiga nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sageli jooksmise ajal nii, et peale mõneajalist jooksmist hakkab väga kõvasti suruma nii põiele kui ka veel kuhugile.
Ühesõnaga, tekib väga tugev pissihäda ja lisaks veel suurem häda, ehkki vahetult enne trenni minekut on vetsus käidud.
Tõsiselt piinav on joosta, kui on tugev häda.

Lisaks on veel see häda, et sportides hakkab tohutult jalgevahe higistama. Kõik läheb täiesti märjaks, nagu oleks püksi lasknud.
Sellepärast olen viimasel ajal tark – panen päevasideme ning lisaks veel paar lehte kätekuivatuspaberit higi imamiseks.
Võimalik, et lõpptulemuseks on paar tirtsu pissi ka.
Igaljuhul pärast vetsu minnes on paber ja side täiesti läbimärg. Ikkagi arvan, et see on higi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile jooksmas käies mõtlesin sellele, et mis värk on. Väga nõme oli, puuksud piinavad, läheb higiseks (piss hoopis??), ja siis veel see, et justkui vabaneks jooksmise ajal kõhukinnisusest, et kohe tagasi jõudes on vaja kangemale hädale minna. Tõesti piinlik.
Mina muidugi olen jooksmisel umbes kolm aastat vahele jätnud ja vahepeal 2 last saanud. Nii et sisemised lihased siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pärast teise lapse sündi sama probleem. Aga jääb järjest vähemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Sportides tilk püksis – piinlik lugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.