Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sportland -50%

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Sportland -50%

Postitas:
Kägu

Kas kellegil õnnestus ka reaalselt interneti kaudu sealt midagi tellida? Nendest lambaajuga idiootidest, kes poodi kohapeale ronisid, et tahaks üldse rääkida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See müük on seal omapäraselt korraldatud. Valid toote välja, siis messengeri kaudu ostad. Riiete/jalatsite suuruseid pole näha. Ja muidugi chatis ei saa ühelegi küsimusele vastust.
Valik on vähenenud küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellise jama tõttu oleks küll õige sellest poest enam mitte oma oste sooritada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas pood on süüdi, et lambad kohale ronisid, ostnud internetist kui tahtsid sooduspakkumisest osa saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nendest lambaajuga idiootidest, kes poodi kohapeale ronisid, et tahaks üldse rääkida.

Mille poolest sina siis teistsugune oled? Uurid teistelt, kas õnnestus midagi kokku krabada. Normaalsed inimesed ei käi praegu ei Sportlandi poes ega ka veebipoes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas pood on süüdi, et lambad kohale ronisid, ostnud internetist kui tahtsid sooduspakkumisest osa saada.

Ise küsid – ise vastad 🙂
See “e-pood” oli seal väga omapäraselt üles ehitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled kunagi Sportlandi epoodi vaadanud? Neil ei olegi toimivat epoodi, kust oste sooritada, tegu oli ilmselge reklaamitriki ja valega. Lisaks oli see vähenegi koduleht eile täiesti maas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kohale ei roninud aga nägin reklaami ja vaatasin, mida nad siis oma e-poes pakuvad. Esiteks e-poes oli soodustus -25%, samal ajal kui tavapoes -50%. Väita, et see pole poepidaja bläkk, on lausvale. Teiseks on tegu kõige hullema e-poega, mida ma terve oma elu jooksul näinud olen. Tegelikult see pigem ei olegi e-pood, vaid lihtsalt näitab mõndasid tooteid, mida nende poest on võimalik osta. Kui messengeri kirjutad, siis äkki saadavad koju ka. Aga nagu kuulda on olnud, siis messengeris jäädki vastust ootama. Otse lehelt tellida ja ntx pangalingiga, krediitkaardiga või kasvõi arvega maksta ei saa. Enamikke tooteid seal üleval pole, kauba sorteerimisvõimalused on piiratud ja leht avaneb kohutavalt aeglaselt. Nii aeglaselt, et hakkad arvama, et see leht ei toimigi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt oli neil see e-poe toimimine läbi mõtlemata. Avati see kiiresti, sest poed ju suletakse. Tellida taheti aga palju ja nii ta läks. Milles mina süüdi olen, kui tahan veebipoest kontaktivabalt osta asju, mida nagunii pidin ostma, lihtsalt nüüd saaks soodsamalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis on pea peamine funktsioon?- õige, peaga peab mõtlema

Vaadake, mis riigis paar kolm nädalat tagasi toimus. Nalja oli nabaaugust hanerasvani. “ega siis elu seisma ei jää”, “viirus nimega paanika”. Lubati väikest, kerget nohu.
Siis läks lahti, üks näitas näpuga ühe pihta, teine teise pihta.

Mida me ootame ühiskonnalt, kus pidevalt on pidanud tarbima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poodnikud demonstreerisid praktilise performancena milline näeb välja ehe küüniline alatus. No ja kohale meelitatud poolemeelsed garanteerisid endale Darwini auhinna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pahandage siis ka Bauhofiga, kelle ostumöll kestab märtsi lõpuji nii e-poes kui ka füüsilistes poodides ..

Please wait...
Postitas:
Kägu

pahandage siis ka Bauhofiga, kelle ostumöll kestab märtsi lõpuji nii e-poes kui ka füüsilistes poodides ..

Tasub uudiseid lugeda. Bauhof lõpetas füüsilistes poodides kõik sooduspakkumised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega mujal targemad olda, kahjuks veel nii tihedalt seotud naaberriigis.
Soomes on näiteks Aleksi 13 ja Luhta Brand Store reede ja laupäev -50% spetsiaalselt enne sulgemist. Ja reklaamitakse ikka suurelt ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh peale säärast küünilist kasumiahnust kindlasti ignoreerin Sportlandi. Lisaks meenus mulle natuke aega tagasi olnud teemast, kus müüjad kirjeldasid viletsaid töötingimusi, et Sportland oli üks nendest totakatest poodidest, kus müüjad hetkekski puhata ei tohtinud jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kaupluse ja ostukeskuse asi on tagada, et nende ruumides täidetakse riiklikke nõudeid.
2+2 reegel oli siis juba kehtiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “e-pood” on neil tõesti naljanumber. Lisaks sellele, et läbi chati osta tuleb, pole seal ka saadaval olevaid suurusi nt näha. Kirjutasin eile hommikul chati siis, et kas mulle sobivaid suurusi on olemas, täna hommikul sain lõpuks vastuse 🙂 Ja arve pidi tulema nüüd alles 1-3 päeva jooksul ja millal nad veel kauba postitatud saavad … Ootan huviga!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loomulikult käitus pood pahatahtlikult, kasutades lolle isikliku kasu eesmärgil, eirates teadlikult valitsuse poolt kehtestatud korda.
Kes on need, kes arvavad, et lollide ärakasutamine valitsuse otsusteid ignoreerides on igati OK?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “e-pood” on neil tõesti naljanumber. Lisaks sellele, et läbi chati osta tuleb, pole seal ka saadaval olevaid suurusi nt näha. Kirjutasin eile hommikul chati siis, et kas mulle sobivaid suurusi on olemas, täna hommikul sain lõpuks vastuse 🙂 Ja arve pidi tulema nüüd alles 1-3 päeva jooksul ja millal nad veel kauba postitatud saavad … Ootan huviga!

Sul on siis isegi hästi läinud. Mina näen chatis oma küsimusi rippumas alates teisipäevast ja ei ühtegi vastust. Mõttetu pood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole e-poodi. On sportlandi leht, kus saab msn-is mingi robotiga suhelda. Ilmselt pole neil võimekust inimesi palgata.
Teed tellimuse ära ja seda ei toimetata kohale. See tähendab, et ilmselt on kõik sõnumid ignoreeritud. Kui ma tavaliselt msn-is sõnumeid saadan, siis saadab ära ja ring läheb linnukesega halliks. Seal aga jääb valgeks, nii nagu siis, kui mu laps mind mõnikord sõnumites ignob.
Ignotud sõnumid aga ei jõua kohale, kui ignomine maha võtta, seega… mingi ilmne jama on seal korraldatud. FB lehel on ka küsimusi, ka nendele nad ei vasta.
Ma ei tea, kas seal on mõtet tarbijakaitsega tegeleda? Samas nad ju raha ka ei võta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjutasin eile hommikul chati siis, et kas mulle sobivaid suurusi on olemas, täna hommikul sain lõpuks vastuse

SA SAID VASTUSE!? Super, seal isegi keegi oskab vastata ja suhelda. Imeline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin eile hommikul chati siis, et kas mulle sobivaid suurusi on olemas, täna hommikul sain lõpuks vastuse

SA SAID VASTUSE!? Super, seal isegi keegi oskab vastata ja suhelda. Imeline.

Ma nüüd hakkan aru saama jah, et olen või sees 🙂 ma kirjutasin täna hommikul lisaks ühe “?” Äkki see oli võlusõna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sportlandis kõik puusärgid -50%!
#NelliHuumorikülgVasar

see oli nelli teataja fb lehel hästi öeldud.

Aga sportlandiga on pekkis. Ma ei usu, et seal tuhandeid tellijaid on. Nad lihtsalt tegid endale reklaami.

Please wait...
Postitas:
Kägu

neil oli kolm ämbrit korraga lohistada – väga ebasobiv kampaania, neil pole e-poodi + valed selle kõige mätsimiseks.
no kui jamaks läks, et keskused kinni, siis mõtlesid lõpumüügi korraldada. läks sellega nagu läks. siis kiirelt mõtlesid välja vabanduse, et mõtlesid “e-poe allahindlust”. no ja selle vale varjamiseks pidid siis “tegema” sellise huvitava “e-poe”.
see kõik oli vale varjamiseks ja selle hämmastavale e-poe päringutele ei vastata, sest jooksu pealt ei suudetud leiutada süsteemi, kuidas oma olematut e-poodi hallata.
sportlandi juhtum läheb õpikutesse ja ajalukku 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui nende seda tellimise lehte lugeda…

2. Edasta soov
Edasta tootelink online klienditeenindajale läbi kodulehel oleva online chat akna või Facebook messengeri.

3. Vali tarneviis
Anna online klienditeenindajale teada, kas soovid kaupa pakiautomaati (2.95€) või kulleriga ukseni (6.95€).
4. Arve tasumine
Kui tooted ja tarneviis on välja valitud edastame 24h jooksul kliendile meilile arve (kaup + saatmiskulu).

Kuidas nad meilile saadavad, kui tellimine käib msn kaudu ja seal nad meili ei küsi.
see on täiega põlve otsas kokku klopsitud asi
et üks suur pood nii ämbrit kolistab… piinlik. lausa häbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu käes küsiti meili aadressi ja telefoni numbrit. Arvet ootan muidugi siiani 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin neile enda FB-st ja mehe omast ka, kummalegi lihtsalt ei vastatud. Möödas 2 päeva. Väga tegijad tüübid küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nüüd tehti mingi automaatvastus, et tööd on palju. soovivad tervist. jeee. seal keegi elab ja hingab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et sellise lahendusega e-poes on palju tellimusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna saab nende piinapink läbi. Ei pea enam inimesi ignoma, 50% soodustust sai läbi. Küll nüüd võib rõõmustada, rahvas enam ei tungle, ei telli, ei küsi jne.
Iseasi mis näoga nüüd klientide poole pöördutakse teha nägu, et kõik on korras, ei saa. Kui siiani hinge sülitatd, siis peaks seda ju jätkama või ütlema, miks seda tehti.
Igal juhul on nad haiges olukorras ja sellest nii lihtsalt välja ei tule.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sportland -50%