Esileht Tööelu, raha ja seadused. sportsdirect ja krediitkaart

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: sportsdirect ja krediitkaart

Postitas:
Kägu

Olen väga võhik sel teemal,seega palun targematelt nõu.Tahtsin tellida sportsdirectist,aga nagu aru sain,saab seda teha ainult krediitkaardiga.Minu mõistes on krediitkaart mingi võla/laenu kaart ja see mulle ei meeldi.Kuidas tegelikult on? Kui teed pangas krediitkaardi selleks ,et midagi tellida(ja millise selleks peaks tegema),siis mis kohustused sellega kaasnevad?Vaatasin panga lehelt,aga asi jäi segaseks.Tänan,kes viitsivad/tahavad vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
lootusekiir

RE: sportsdirect ja krediitkaart

SEBs saab teha virtuaalse krediitkaardi. Maksab vist 64 senti, saab teha internetipangas ja kehtib 40 päeva. Väga mugav, miinustesse ei lase, lisakulutusi ei kaasne. SportsDirects aktsepteerib, olen mitu korda tellinud. Ainuke, mis ei aktseptinud oli Tesco.

Swedbangas on tavalisele kaardile võimalik vist krediitkaardi funktsioon lisada. Nordea omal samuti, abikaasa just lasi panna. Need ongi netis ostlemise jaoks, reiside, hotellide, lennupiletite jne maksmise jaoks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pankadel on ka krediitomadustega deebetkaardid ( kuldkaardid tavaliselt). Neil on kõik krediitkaardi omadused olemas, aga reaalselt sa laenu võtma ei pea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühegi krediitkaardiga ei pea \”miinusesse\” minema. Saad peale raha laadida ja kasutad seda, mingeid kohustusi ega võlgu pole. Sul on natuke vale arusaam krediitkaardist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle endale tundub ka,et arusaam on vale,aga õiget seisukohta ka ei oska leida.Sellepärast soovingi puust ja punaselt selgitust,kardan,et kui pangast küsin,määritakse mulle ikka midagi sellist pähe,mida ma tegelikult ei vaja ja mis toob kaasa mingid nn. võlad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
sipsuke

Mina kasutan Swedbanga deebetkaart plussi neits ostlemiseks https://www.swedbank.ee/private/d2d/cards/debit/application
See on krediikaardivõimalsutega deebetkaart. See on tavaline pangakaart, aga tal on lisaks mingid vajalikud numbrid ja koodid peal nagu krediitkaardil ja siiani on kõik kohad kust olen tellida tahtnud mu kaarti aktsepteerinud. Selle kaardiga ei ole võimalik miinusesse minna, saad osta täpselt selle summa eest mis sul reaalselt kaardil olemas on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle endale tundub ka,et arusaam on vale,aga õiget seisukohta ka ei oska leida.Sellepärast soovingi puust ja punaselt selgitust,kardan,et kui pangast küsin,määritakse mulle ikka midagi sellist pähe,mida ma tegelikult ei vaja ja mis toob kaasa mingid nn. võlad.[/tsitaat]
Mitte ühegi krediitkaardiga ei kaasne automaatselt \”mingeid võlgu\”. Kõik oleneb ikka sinust endast. Erinevate krediitkaartide vahe on tagasimakse viisis, hooldustasudes, intressis, intressivabade päevade arvus, kaasnevates boonustes jne.
See, missugune kaart sulle sobib, sõltub sinu eesmärgist. Kui soovid sellist kaarti, millega ainult haruharva netist tellida, siis vali selline, millel kuu- või aastatasu puudub.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. sportsdirect ja krediitkaart

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.