Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sportsdirectist tellijatele, kes muidu kannavad S suurust

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Sportsdirectist tellijatele, kes muidu kannavad S suurust

Postitas:
Kägu

Mis suuruses trikoo peaksin valima, kui muidu siit riideid ostes kannan S suurust ja olen 160 cm pikk?

Kas peaksin valima nr 8 või 10?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Sportsdirectist tellijatele, kes muidu kannavad S suurust

8 ma arvan. Mina kannan s-m ja ostan sealt 10 suuruse. 12 jääb laiaks. pikkus mul 172

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]8 ma arvan. Mina kannan s-m ja ostan sealt 10 suuruse. 12 jääb laiaks. pikkus mul 172[/tsitaat]

Mul hoopis küsimus, et kui nt laup õhtul telliksime, kas kätte saaks reedel või järgmisel esmap?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul hoopis küsimus, et kui nt laup õhtul telliksime, kas kätte saaks reedel või järgmisel esmap? [/tsitaat]

ennustusportaal oleme või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimati, kui ma tellisin, tuli pakk sealt 2 nädalat.

Please wait...
Postitas:
Lisberg

mul on juba 10 päev,kus pakist kippu ega kõppu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ennustusportaal oleme või?[/tsitaat]

Miks ennustama peab? Kui keegi on tellinud nv, siis võiks ju jagada kogemust, kui kiiresti jõudis. Mul viimati teisip tellitud pakk jõudis järgmisel teisip ning neljap tellitud pakk jõudis ka nädala pärast neljap. Ükskord läks pakk kaduma ka, siis läks 3 nädalat aega, et kätte sain.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Lisberg kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on juba 10 päev,kus pakist kippu ega kõppu.[/tsitaat]

Aga vaata dhl-i lehelt oma saadetise asukoht järgi. Mul oligi kord nii, et pakk läks kogemata kuskile valele lennukile ning käis mingis Aasia riigis vahepeal ära 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas keegi teemasse ka vastab:) Vaatasin, et ohhoo, nii palju vastuseid, aga polegi mulle..

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ju vastasin sulle esimeses postituses. kas kõik peavad sama asja üle kordama. muidugi telli nr. 8

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Huvitav, kas keegi teemasse ka vastab:) Vaatasin, et ohhoo, nii palju vastuseid, aga polegi mulle..[/tsitaat]

Aga oleneb ju firmast. Muidu kannan 38-40 (pigem 38). Miss Fiori mantel nr 12 oli mulle väike, Initial pluus nr 12 paras. Jalatsid on mul 99% nr 38. Uk suurustes 5,5 Nike on paras, Miss Fiori k/s saapad nr 6 on parajad, Golddigga kingad nr 6 olid väikesed, OP’i jalatsid nr 6 olid mega suured. Sportsdirect müüb ju nii palju erinevaid kaubamärke, vaata alustuseks oma senistelt riietelt uk numbreid, siis on lihtsam orienteeruda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hoopis küsimus, et kui nt laup õhtul telliksime, kas kätte saaks reedel või järgmisel esmap? [/tsitaat]

arvesta kuni 2-3 nädalaga.
ise tellisin nädal tagasi esmaspäeval, tänahommikuse seisuga oli pakk malmös (eelmine kord tuli sealt eestisse ligi nädal).

dhl on selle poolest eriline kullerfirma, et nad nägdalavahetustel ei tööta ja pakke ka ei transpordi.

Please wait...
Postitas:
Käoline

arvesta kuni 2-3 nädalaga.
ise tellisin nädal tagasi esmaspäeval, tänahommikuse seisuga oli pakk malmös (eelmine kord tuli sealt eestisse ligi nädal).

dhl on selle poolest eriline kullerfirma, et nad nägdalavahetustel ei tööta ja pakke ka ei transpordi.[/tsitaat]

Huvitav, ma olen umbes 10 korda tellinud viimase aasta jooksul (viimati nädal tagasi) ning igal korral on jõudnud TÄPSELT nädalaga, aga jah, alati võib minna kauem. Tellisin ka nüüd laupäeval (pühapäeval komplekteeriti ja saadeti välja majast) ning praegu näitab, et pakk on sisse checkitud, muud liikumist pole täna toimunud. Arvan, et jõuab esmaspäeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma ju vastasin sulle esimeses postituses. kas kõik peavad sama asja üle kordama. muidugi telli nr. 8[/tsitaat]

8 vastab meie suuruses XS-le siiski pigem. kui tavaliselt kannad S-i, telli nr10. ise kannan samuti S-riideid ja 10 on enamus riietel paras olnud.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sportsdirectist tellijatele, kes muidu kannavad S suurust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.