Esileht Lapse ootamine Spreipäevitus raseduse ajal

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Spreipäevitus raseduse ajal

Postitas:

Kas on lubatud raseduse ajal?

Kui pigem ei ole soovitatav, siis mis on vastunäidustused?

Kas olete lasknud rasedana spreipäevituse teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 22:35; 07.12 06:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna isepruunistava ained imenduvad naha sisse ja ka vereringesse, siis on võimalus et lapsel tulevikus nt allergia oht, tundlikum nahk.. Samas ei ole tehtud piisavalt uuringuid mis tõestaks kahjulikkust või kahjutust.

Üksikud korrad tehes vast ei juhtu midagi  pidevalt tehes aga pole vb hea beebi organismile, keemia siiski ju 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 00:11; 07.12 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui juba õrn kõhklus, et võib kahjulik olla, siis milleks selline lollus?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui juba õrn kõhklus, et võib kahjulik olla, siis milleks selline lollus?

Ei no miks kohe lollus? Küsin sest siiras huvi teadmatusest.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 22:35; 07.12 06:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoiduks küll raseduse ajal kõigist ilutoodetest ja -protseduuridest, mis ei ole otseselt olulised. Kõik, mis sinu nahale satub, on u 20 minutiga su enda vereringes ja nii jõuab see ka lapseni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu ma ei ole eriti allergiline inimene, aga mul on leitud teatud keemia vastu allergia, mis on 6nneks EU’s keelatud, erinevad säilitusained jne. Ja samuti on mul isepruunistavate toodete vastu allergia, seega eeldan, et see on samuti keemiat täis. Ma ei tea mis aine see on täpselt, mis mulle ei sobi, aga erinevate firmade isepruunistavad k6ik tekitavad allergiat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 10:01; 09.12 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa igas nurgas tonti näha. Isepruunistav (eriti sprei, mitte kreem) toimib ainult nahapinnal. Sp soovitatakse ka enne isepruunistava pealekandmist ka nahka koorida, muidu karedamad kohad v seal, kus surnud naharakke rohkem jäävad tumedamalt, tekitades laike.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 13:41; 07.12 21:21; 09.12 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kindlasti mitte. Vähemalt 60% nahale määritavast imendub sinu vereringesse. On selleks su dussigeel, kehakreem, näokreem, isepruunistav..just seetõttu peaks olema väga tähelepanelik selles osas mida ja kui palju sa endale peale määrid..mitte ainult rasedus ajal vaid ka muul ajal.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 00:11; 07.12 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Desolbeauty.ee lehel on näiteks vastunäidustusena ära toodud rasedus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dihydroxyacetone, also known as glycerone, is a simple saccharide with formula C ₃H ₆O ₃. DHA is primarily used as an ingredient in sunless tanning products. It is often derived from plant sources such as sugar beets and sugar cane, and by the fermentation of glycerin.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 13:41; 07.12 21:21; 09.12 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoiduks küll raseduse ajal kõigist ilutoodetest ja -protseduuridest, mis ei ole otseselt olulised. Kõik, mis sinu nahale satub, on u 20 minutiga su enda vereringes ja nii jõuab see ka lapseni.

Ükski kreem, värv vms. ei jõua vereringesse. Siis oleks kõik naised surnud, kes end korra kreemitavad või juukseid värvivad.
Milleks sa sellist rumalust räägid, ehk oleks mõistlik 5. klassi inimeseõpetuse õpikuga tutvuda?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoiduks küll raseduse ajal kõigist ilutoodetest ja -protseduuridest, mis ei ole otseselt olulised. Kõik, mis sinu nahale satub, on u 20 minutiga su enda vereringes ja nii jõuab see ka lapseni.

Ükski kreem, värv vms. ei jõua vereringesse. Siis oleks kõik naised surnud, kes end korra kreemitavad või juukseid värvivad.

Milleks sa sellist rumalust räägid, ehk oleks mõistlik 5. klassi inimeseõpetuse õpikuga tutvuda?

Vale jutt. Ka nt paiksed retinoidid (a-vitamiini vormi, ehk nt tretinoiini sisaldavad kreemid) on raseduse ajal keelatud, sest imenduvad. Minimaalselt, aga siiski imenduvad. Päris kõike oma nahale ikka määrida ei saa/ei tohiks, eriti igasugu ravimeid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 10:01; 09.12 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retinooli sisaldavaid kreeme tasuks tōepoolest raseduse ajal vältida. Igaks juhuks, sest rasedatega katseid ei tehta. A-vitamiini ylekyllus on lootele kahjulik.

Aga isepruunistav kreem on mōeldud toimima naha kõige pealmisel kihil,  seega ohutu. Salongid on pannud spreipäevitusele vastunäidustuse rasedatele, sest suur kogus aerosooli ei ole hea esimesed 12 ndl.

Enamik kreeme ei tungi isegi nii sygavale, kui karbil lubatakse. Vastasel juhul kõik kortsukreemid toimiksid imeväel ja ilukirurgid oleksid töötud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 13:41; 07.12 21:21; 09.12 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski kreem, värv vms. ei jõua vereringesse. Siis oleks kõik naised surnud, kes end korra kreemitavad või juukseid värvivad. Milleks sa sellist rumalust räägid, ehk oleks mõistlik 5. klassi inimeseõpetuse õpikuga tutvuda?

Muidugi, läbi naha ei imendu üldse miski. Näiteks valuvaigistavad kreemid, magneesiumivannid, rasedusvastased plaastrid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata filmi “Mürgine ilu” ETV2/Jupiter.

 

Lisaks lugesin, et ei soovitata raseduse ajal kasutada lõhnaõli ja toalõhnastajaid. Inimesed on erinevad aga mina vaatan väga, mida peale määrin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine Spreipäevitus raseduse ajal