Esileht Kodunurk Staatiline elekter – mida teha

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Staatiline elekter – mida teha

Postitas:

Nüüd talve perioodil hakkab jälle pihta. igalt poolt saan särtsu. Riided, diivan, voodi, toolid. Kodus, külas, kontoris.

Mida teha? Kuidas seda vähendada või üldse vältida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna puuvillaseid riideid.
Kodus võid vajadusel ja võimalusel õhuniisutajat kasutada.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kasutad pesuloputusvahendit ja antistaatikut.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Ja pesuloputusvahend olgu ilma lõhnata, et mitte teisi oma lenoriga ära lämmatada.

+1
-2
Please wait...
Postitas:

Mina kasutan lemmikloomadele mõeldud antistaatik-spreid nii enda, kui loomade peal. Saab loomade apteegist. Kohutav on küll talviselt ajal külmaga. Pidevalt on juuksed peas püsti. Kallistada ega paitada kedagi ei saa, kohe saad lataka kirja.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Mina kasutan lemmikloomadele mõeldud antistaatik-spreid nii enda, kui loomade peal. Saab loomade apteegist. Kohutav on küll talviselt ajal külmaga. Pidevalt on juuksed peas püsti. Kallistada ega paitada kedagi ei saa, kohe saad lataka kirja.

Sa ju kasutad juuksepalsamit?

0
-9
Please wait...
Postitas:

Kassil või? 🙂

Aga üldiselt ise nii maski, kui juustesse jäetavat spreipalsamit, aga vabandust, kuidas see staatilise elektri teemasse puutub?

+6
0
Please wait...
Postitas:

Kassil või? ????

Aga üldiselt ise nii maski, kui juustesse jäetavat spreipalsamit, aga vabandust, kuidas see staatilise elektri teemasse puutub?

Nagu ikka, rumal, aga nii ülbe.

Sa kirjutad, et pidevalt on juuksed püsti. Kassil on siis juuksed püsti? Inimesel võtab juustest staatilise elektri ära juuksepalsam.

0
-14
Please wait...
Postitas:

Vanasti oli hea antistaatik riietele “Lana”, kas keegi teab kas seda müükase või mida asemele osta. Ostsin endale mõnusa kleidi ja see hirmsasti tõmbab vastu jalgu. Kas sobib ka see loomadele mõeldud vahend?

+1
0
Please wait...
Postitas:

Kassil või? ????

Nagu ikka, rumal, aga nii ülbe.

Sa kirjutad, et pidevalt on juuksed püsti. Kassil on siis juuksed püsti? Inimesel võtab juustest staatilise elektri ära juuksepalsam.

Ahnii? Ja milline see palsam on, sest minul pole üksi palsam seda teinud.

+6
0
Please wait...
Postitas:

Vanasti oli hea antistaatik riietele “Lana”, kas keegi teab kas seda müükase või mida asemele osta. Ostsin endale mõnusa kleidi ja see hirmsasti tõmbab vastu jalgu. Kas sobib ka see loomadele mõeldud vahend?

<!– ezoic_video_placeholder-longest_content-240×135-999993-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-240×135-999993-nonexxxclearxxxblock –>

Sobib, mul toimib see ka särtsuva kleit-sukkpüks komplekti puhul.

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Kodunurk Staatiline elekter – mida teha