Esileht Ilu Staatuse sümbolid- riided ja jalatsid

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 214 )

Teema: Staatuse sümbolid- riided ja jalatsid

Postitas:
Kägu

See on nüüd küll “veidi” lihtsustatud mõtlemine, et kui inimene mõne konkreetse kalli kaubamärgi tooteid ei kanna, siis ta ei saa neid endale lubada.

Kes nii väitis? Mitte keegi. Aga kes lubavad-need järelikult ka saavad!

Üks staatusenäitaja veel-privaatpanganduse klient olemine. Seda ikka see mittekallikaubamärgi kandja vast on, eks.

Jällegi – lihtne mõtlemine. On selline väljend: üle oma võimete elamine. Mis tähendab justnimelt seda, et inimesed lubavad endale asju, mida endale tegelikult lubada ei saa. Ehk siis – ostu sooritamiseks võetakse laenu vms. Ja pärast jageletakse kohtutäituriga.

Ja privaatpangandusest – käsi südamel, mul pole õrna aimugi, mis suhted teistel inimestel pangaga on. 🙂 Samas, siiralt,  huvitav on teada saada, mis on kellegi jaoks staatusesümbol.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aksessuaarid ja kulinad on tähtsad neile, kel endal staatust pole, nad üritavad siis rikaste ja kuulsate moodi olla, et vähemalt niimoodi äkki peetakse neidki kuidagi väärtuslikumaks välise sarnasuse põhjal.

Vot vot, need ongi need, kes fake asju kannavad. Aru saamata, et keegi ei saa neid enam tõsiselt võtta, kui nii käitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseenesest oleks see ju päris ilus ???? https://www.lebonmarche.com/en/106667795.html

Minusugune madal mats vaataks, et nii kole kott, ju kuskilt turult ostetud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks staatusenäitaja veel-privaatpanganduse klient olemine.

Kas need on need, kes on ka kohtutäiturite kliendid?

Ma ei ole enam aastaid üheski pangas kohal käinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on need, kes on ka kohtutäiturite kliendid? Ma ei ole enam aastaid üheski pangas kohal käinud.

???

Et Privaatpanganduse klient olla, peab sul pangas 200 000 eest finantsvara olema. Miks sa seal kohal pead käima ja mismoodi see kohtutäituritega seotud on?

Tunnen end paremini küll, et kvalifitseerun.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et Privaatpanganduse klient olla, peab sul pangas 200 000 eest finantsvara olema.

Miks ma oma vara pangas peaksin hoidma??

Ainult 100 tuh ongi tagatud, ülejäänu panevad tuuri.

Mul on vara kinnisvarana.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma oma vara pangas peaksin hoidma?? Ainult 100 tuh ongi tagatud, ülejäänu panevad tuuri. Mul on vara kinnisvarana.

Appi, noh.

Väärtpaberid.

Ja, mul on ka 10x samapalju veel kinnisvaras.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, mul on ka 10x samapalju veel kinnisvaras.

Ja mina olen Hiina kuningas või oli see Botswana, ähh, ei mäleta, eks ikka mõlemas ja topelt, keiser ka!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina olen Hiina kuningas või oli see Botswana, ähh, ei mäleta, eks ikka mõlemas ja topelt, keiser ka!

Mis sul viga on? Väga nõme oled.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina olen Hiina kuningas või oli see Botswana, ähh, ei mäleta, eks ikka mõlemas ja topelt, keiser ka!

Vot sellised nõmedad, õelad ja kadedad Perekoolis ongi. Süda läheb pahaks lihtsalt. Jumala eest, kellelgi ei tohi rahadega hästi olla, raudselt valetab.

Haiged inimesed.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumala eest, kellelgi ei tohi rahadega hästi olla, raudselt valetab.

Rahatähed saavad olla mitmuses, aga raha ainult ainsuses.

https://www.err.ee/347462/egle-pullerits-tanud-rahad-kaivad-arengutega-kaasas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana raha teeb seda veelgi rohkem, seda halvustamist ja tõusiklikkust.

Isegi Eestis. “My vanavanemad olid eesti ajal see ja see”. No mida. Keda huvitab.

No selles mõttes, et päritolu loeb. On perekondi, kus ei huvitu esivanemate staatusest, aga on perekondi, kus huvitutakse. Isegi raha olemasolu või puudumine ei puutu asjasse. USAs on hoopis moodne öelda, et minu vanavanemad jne olid ülivaesed ja töötasid end nullist üles jne. Kõik oleneb, kus keskkonnas hinnatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi me ei tea siin perekeele kontingenti, mõni sai rikkaks ”ärastamisega” ja täna naudib vilju. Me ei tea, kuidas ja miks on tekkinud inimestel palju raha ja kinnisvara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

perekooli*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mõiste “vana raha” oli aadlikel vanasti enda ülimaks upitamiseks. Sissetulekuks olid ehk ainult närused sendid rentnikelt, loss kaela kukkumas, aga nemad pidasid ennast ikka paremaks kui jõukad äriringkonnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mõiste “vana raha” oli aadlikel vanasti enda ülimaks upitamiseks. Sissetulekuks olid ehk ainult närused sendid rentnikelt, loss kaela kukkumas, aga nemad pidasid ennast ikka paremaks kui jõukad äriringkonnad.

See on popside mõttelaad 😉

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga päriselt pole mitte keegi teistest parem, kindlasti mitte raha või vara pärast. Käitumise pärast on. Kuidas suhtumine  on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana raha teeb seda veelgi rohkem, seda halvustamist ja tõusiklikkust.

Isegi Eestis. “My vanavanemad olid eesti ajal see ja see”. No mida. Keda huvitab.

No selles mõttes, et päritolu loeb. On perekondi, kus ei huvitu esivanemate staatusest, aga on perekondi, kus huvitutakse. Isegi raha olemasolu või puudumine ei puutu asjasse. USAs on hoopis moodne öelda, et minu vanavanemad jne olid ülivaesed ja töötasid end nullist üles jne. Kõik oleneb, kus keskkonnas hinnatakse.

Ei, USAs öeldakse, et tuldi Mayfloweriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, USAs öeldakse, et tuldi Mayfloweriga.

Siis sa pole presidendikandidaatide lugusid kunagi kuulanud conventionitel ja debattidel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, USAs öeldakse, et tuldi Mayfloweriga.

Siis sa pole presidendikandidaatide lugusid kunagi kuulanud conventionitel ja debattidel.

No see pole ka päris “USAs öeldakse”, vaid valimiskampaania.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see pole ka päris “USAs öeldakse”, vaid valimiskampaania.

Welp, see on üks näide. USAs on uhke olla ise nullist üles töötanu või kui isa tuli omal ajal ja alustas mingi vaibatöökoja ja vat sai rikkaks, sellised lood.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See onupojapoliitika, sellele vaadastakse viltu isegi. Täpselt nagu Hollywoodi näitlejate lapsed, paljud vaatavad siiski viltu, kuigi revenued nad creativad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel vaatan instas Kirkorovit ja teisi vene megakuulsusi. Seal on dress ja toss siiani hinnas. Eriti armastavad nad Diori, Versace’i ja Gucci “spordi”rõivaid ja nendega käiakse nii pulmas kui restoranis. ????

Eestis jäi see “kaunis” mood õnneks 90-ndatesse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd võibolla oleks kade Birkinsi käekoti peale, kuigi need mulle ei meeldi. Aga need lihtsalt juba seal hinnaklassis, et ei saaks endale lubada.

Iseenesest oleks see ju päris ilus ????

https://www.lebonmarche.com/en/106667795.html

Pole üldse mu maitsele – ehk täiesti must veel.

Aga tegelikult naljakas on see, et kuulsused ka ostavad, aga samas disain on tal selline, et keegi ei viitsi nende rihmade ja lukuga ees jännata, et asju kätte saada ja tihti ongi siis need rihmad ja klapp ees lahti laperdamas https://madisonavenuecouture.com/blogs/news/the-best-celebrity-birkin-bags

Seega ka ilmselt kuulsused ostavad seda rohkem staatuse ja näitamise pärast, mitte praktilisuse ja funktsionaalsuse, kuna samas hinnaklassis ja kordi vähema hinna eest on ju palju paremaid kotte saada. Aga noh, eks nii kipub olema kui kott on auto hinnaga.

No see dressides v retuusides Kardashian koos sinna juurde neoonkollase kotiga on stiilitunnetuse suurim fail. Ei saa aru.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatsin just Reporterit, intrvjueeriti Ilulemmikute Gala külalisi. Pea kõigil ilusatel ja rahakatel olid Gucci kotid. Ilmselgelt neid ei huvita, et 90% töllerdavad vuhvlis ringi.

Päris jubedad riided ja jalatsid jah. Ma ei paneks ühtki neist selga. Kohutav. Teed ennast meelega koledamaks kui oled. Miks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, mul on ka 10x samapalju veel kinnisvaras.

Ja mina olen Hiina kuningas või oli see Botswana, ähh, ei mäleta, eks ikka mõlemas ja topelt, keiser ka!

Sa kirjutasid Zamunda valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kirjutasid Zamunda valesti.

Kolmandale Eestile on lubatud. Mida temast ikka tahta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näide – mul ei ole ei ühtegi Gucci fake ega originaaltoodet, aga ei kipu ju Guccit 2000 eest ostma, kui terve posu turutädikesi ja pubekaid käib fake Gucci näpus. Isegi kui mulle näiteks bränd ja välimus muidu meeldiks.

Mina küll ostan ja kannan ja mul on jumala savi, et need fake Guccisid kandvad end naerualuseks teevad. Üldiselt on koti peale vaadates aru saada, on see originaal või mitte. Inimese peale vaadates ammugi.

100st inimest 90 ilmselt vaatab, et on fake ja võimalik, et 10 lähedalt tunneb ära, et originaal. Kuigi pigem kahtlustan, et see kohati pigem 99:1

Aga keda see huvitab, mida teised arvavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseenesest oleks see ju päris ilus ???? https://www.lebonmarche.com/en/106667795.html

Saaksin endale sellist lubada, aga minu arust on see jõle, sorry.

Ma eriti ei usu, et sa seda kotti endale lubada saaksid. 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eriti ei usu, et sa seda kotti endale lubada saaksid. ????

Miks? Müües kogu oma vara, saaksin selliseid lubada 48 tükki. Aga ausalt, ma ei ostaks seda ka 5000 eest. Ei ole sellest fenomenist kunagi aru saanud. Iga kell kannan pigem Chaneli kotte.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 214 )


Esileht Ilu Staatuse sümbolid- riided ja jalatsid