Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Steriliseerimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Steriliseerimine

Postitas:
Kägu

Tean, et siin foorumis on ka meeleheitlikud triibupüüdjad ja seega teema neile, kes on juba sünnitanud ning enam lapsi ei soovi.

Ootan oma kolmandat ja kõik rasedused on olnud planeerimata st kaitsevahendid on alt vedanud. Vanust juba piisavalt palju, et kvalifitseeruda steriliseerimiseks. Kas keegi on selle läbinud? Huvitab taastumise pool ja kas nö tsükkel on jäänud korrapäraseks või mitte. Sõbranna lasi teha ja on väga rahul. Ütles vaid, et menstruatsioon on ülimalt vererohke kuid pidi saama ravimitega kontrolli all hoida.

Tean, et see on lõplik otsus ja mõtteis mõlgub mitu aastat. Enne vanuse poolest ei sobinud, siis jäin rasedaks ja ei soovinud lapsest loobuda. Nüüd just viimane aeg see ära teha, enne kui jälle rasedustestil triibud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See teema sobib tervise, mitte rasestumise ja lapse ootamise  alla.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks? Rasestumise vältimine on samuti antud teemaga seotud. Kes tahab rasedaks jääda, kes tahab hoiduda.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See teema sobib tervise, mitte rasestumise ja lapse ootamise alla.

Muidugi sobib see teema siia, mis mõttes mitte? Steriliseerimise mõte on mitte RASESTUMINE.  Rasestumise rubriigi pealkiri ei ole ju ‘soovitud rasestumine’, või sinu arust on?

Tsüklit ei peaks mõjutama ja ma ka ei kujuta ette, miks päevad peaksid vererohketeks muutuma, kui  hormonaalses plaanis on kõik sama. Vererohkus tuleb sõbrannal vast vanusest või näiteks müoomist tingitult? Või on adenomüoos tal. Steriliseerimine seda küll ei peaks mõjutama.

Mina teeksin, kui 3 last olemas, vanus lubab  ja nii kergelt rasestud.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina tegin, kui 40 sain(2 last oli juba olemas). Mitte midagi ei muutunud tsükliga, samamoodi käib edasi nagu kellavärk. Opp ja narkoosist taastumine olid ka kerged.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks? Rasestumise vältimine on samuti antud teemaga seotud. Kes tahab rasedaks jääda, kes tahab hoiduda.

Ma arvan, et pole ainus, kelle arvates ämmaemandate portaali alateema “Rasestumine” on siiski sellest, kuidas rasedaks jääda.
Tulla siia siia steriliseerimise teemaga, eriti veel viidates teiste *meeleheitlikule* rasestumise soovile…
Aga kui see tõesti on ka rasestumisest hoidumise teema, siis jaga kasulikku infot, milline see vahend on, mis kolm korda alt vedanud ja mida sellest hoolimata millegi muu vastu pole vahetanud?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei hakka detailselt kirjutama, aga esimene ja teine kord tablettidega ja kolmas spiraaliga. Tabletid ei olnud samad. Arsti sõnul ei ole ükski vahend 100% tõhus ja mingi null koma protsent jääb ikka õhku.

Olen jätkuvalt seda meelt, et rasestumisest hoidumine kuulub siia rubriiki. See on kõik seotud rasedaks jäämisega ja sellest hoidumisega.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et pole ainus, kelle arvates ämmaemandate portaali alateema “Rasestumine” on siiski sellest, kuidas rasedaks jääda. Tulla siia siia steriliseerimise teemaga, eriti veel viidates teiste *meeleheitlikule* rasestumise soovile…

Ära õelutse TA kallal. Igal oma mure, kõigil on õigus seda siia ka kirjutada. Mitte rasestumine ei ole suurem mure kui soovimatu rasedus (ja vastupidi). Jää inimlikuks ja ära kibestu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Steriliseerimine