Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stiilimure

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Stiilimure

Postitas:
Kägu

Ajaviiteteema kaaskannatajatele: sain viiskümmend ja ei oska enam riidesse panna. Täiesti anekdootlik kahe kõrva vahele pesa teinud pseudoprobleem, aga vaevab. Et nagu ei tahaks veel mutt olla, tibi oleks ka hale olla. Kas põlv väljas seelik on liig? Praegused kott-kleidid on vitspeentele noorikutele. Kas teksad peavad olema sirged ja tumedad? Stiilimuutmissaadetes just sedasi soovitavad. Panen selga-mutt mis mutt… tekib tahtmine kapp tühjaks visata, kuid mida asemele panna ometi?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajaviiteteema kaaskannatajatele: sain viiskümmend ja ei oska enam riidesse panna. Täiesti anekdootlik kahe kõrva vahele pesa teinud pseudoprobleem, aga vaevab. Et nagu ei tahaks veel mutt olla, tibi oleks ka hale olla. Kas põlv väljas seelik on liig? Praegused kott-kleidid on vitspeentele noorikutele. Kas teksad peavad olema sirged ja tumedad? Stiilimuutmissaadetes just sedasi soovitavad. Panen selga-mutt mis mutt… tekib tahtmine kapp tühjaks visata, kuid mida asemele panna ometi?

Slim-teksad on minu arust paremad, kuid hästi istuvat mudelit peab võib-olla kaua otsima. Mõni mudel on selline, et sobib nii kõhnadele kui ka suurematele. Mulle meeldivad igasugused shaping-mudelid. Kindlasti peaks olema paksemast materjalist, mitte mingid retuusiriidest.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leia mõni oma kehatüübi ja vanusega kuulsus, kelle stiil meeldib. Proovi jälgida, mis värve ja lõikeid kannavad.

Nii on päris raske tegelikult soovitada kuna kehakuju – pikkus ja kaal mõjutavad tegelikult päris palju. Pika ja peenikesena on kahjuks (õnneks) tunduvalt kergem nooruslikku, kuid viisakat ja väljapeetud stiili välja kanda. Lühem ja jässakam juba ka nooremas vanuses võib mõne riietusega mammiks teha. Oluline on muidugi ennast mugavalt tunda.
Nt Eesti staaridest Beatrice ja Ülle Lichtfeldt on 49a. Maria Adjuvško 51a. Merle Palmiste 48a. jne

Minu silmale tundub ilus näiteks piltidelt teine ja neljas riietus.
https://media.cabionline.com/wp-content/uploads/2014/10/CAbi_Age_featured_11.jpg

Viisakad püksid, kleidid, seelikud, triiksärgid, jakid, kardiganid, pullover – sobivad pea alati. Klassika on alati moes ja ajatu.

Ja minu arust mängib rolli asjade kokkusobivus ja kangad. Mida kallim riie välja näeb, seda parem tulemus. St triiksärgid, kootud/villased jakid/kleidid (nö chanel stiilis), tugevad ja hea lõikega kleidid. Kui asi muutub liiga kirjuks (palju ehteid), palju erinevaid värve ja mustreid on tulemus kohe kehvem.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nõustun kõigiti viimase käoga. Lisa veel oma isiksuse eripära ja saadki hea tulemuse.
Mulle küll meeldivad toodud pildid, aga olen lühike ja jalad ka paraku lühikesed. Seega tulemus oleks samamoodi riietudes palju kehvem.
Riietuse lisaks annab palju ka korralikult hoolitsetud meelepärane soeng ja hoolitsetud käed.
Olgu see soeng siis milline iganes, peaasi et endale meeldib, aga mitte sorakad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
ninakaspreili

Pigem tibi kui mutt.

/ninakaspreili

+6
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand, ära põe ja kanna edasi, mida meeldib! Kas vanus peab olema otsaette kirjutatud?? Mu juuksur sageli korrutas, et üle 50-sed ei peaks enam pikki juukseid kandma ja mul, uskumatu, jäigi see kahe kõrva vahele kinni! Kuni siis aastaid hiljem sain aru, et see on pullikaka ja lasin selle valearvamuse lahti.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem tibi kui mutt.

/ninakaspreili

Pigem mõistus, kui välimus – mõistusega inimene teab, kuidas enda välimust paremaks muuta, ainult välimusega inimene ei ole piisavalt mõistlik, et endast arukat muljet jätta.
Täpselt nagu sina oma tobeda allkirjaga.

/perekooli püsikasutaja aastast 2002/

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka lühikest kasvu ja lühikeste jalgadega, kehakaal normis. Palun andke nõu, mida sobiks kanda?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui jalad kannatavad, siis kergelt A-lõikeline ja põlvest kolme sõrme laiuselt lühem seelik, nahavärvi sukkpüksid ja nahatooni 3-5 cm kõrguse kontsaga kingad.
V-kujulise kaelusega pluusid, kolmveerandpüksid, pikitriibulised asjad. Ühevärvilised rõivad,
aga võimalusel väldi väga tumedaid riideid.
Hõlmikkleidid.
Kõrgekontsalised ja kuni põlveni saapad seeliku juurde.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

nahatooni 3-5 cm kõrguse kontsaga kingad.

Kõige klassikalisem mutiking.
Jumala eest, hoia eemale 3-5 cm kontsast. Need sobivad kas 20a, kellele sobib nagunii kõik ja mutiks teda ei peeta või siis 70+ prouale, kellel jalad enam muud ei kannata.
Konts olgu kõrge (9-10cm), nt. pidulikul puhul või madal.

+8
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

No eks 50 ongi juba mutt ja tibi mõõtu enam kuidagi välja ei anna, pangu selga mida tahes. Sobiva riietusega lihtsalt nooruslik mutt.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka lühikest kasvu ja lühikeste jalgadega, kehakaal normis. Palun andke nõu, mida sobiks kanda?

Lühike ja norm kaalus on tegelikult lihtne – rõhutada peenikese jalgu ja pihta. Võiks olla näh, kus on piht ja jalad hakkavad – kui peale panna pikem pintsak, jakk või kampsun siis lõikab jalad kohe lühemaks. Lihtsalt klassikalised lõiked, värvid – mitte liiga kirjuks minna ja dekolteed rõhutada vmt. Särki kanda pigem püksis. Kui panna jalga laiema säärega püksid siis pigem konts.

https://i.pinimg.com/736x/d1/f2/a1/d1f2a1ef96eba3db21214a09c65bb517.jpg
http://www.uniquelookus.com/wp-content/uploads/2019/04/d27a4a45208a47ea9098c84526f1d5bf.jpg
http://www.flawssy.com/wp-content/uploads/2016/04/street-style-fashion-woman-over-40-and-50.jpg

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://fabafter40-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/04/une-femme-dun-certain-age-black-blazer.jpg
https://i1.wp.com/notdeadyetstyle.com/wp-content/uploads/2018/07/acartainage.png?resize=522%2C524
https://i.pinimg.com/originals/e5/8d/2f/e58d2fc4294877af77b448436fa2001e.jpg

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://i.pinimg.com/originals/13/ff/29/13ff298029ec33b35d8cc6d1120959b4.jpg
https://i.pinimg.com/originals/29/ba/07/29ba0743c32d16a4bd4c9ec69d3414fa.jpg

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kes neid pilte siia topib? Need naised on ju 60+ või 70+, mitte äsja 50 saanud.
Ainus, mis tõesti ei sobi on igasugused sõna otseses mõttes tütarlapselikud satsidega minikleidikesed. No ja muidugi mõista maitselage bling-bling nn turukaup, aga see ei sobi üheski eas.
Põlv väljas seelik sobib väga hästi 70 + ka. Loomulikult ei pea ma silmas sellist mini, mis poole reie juures ära lõpeb.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kes neid pilte siia topib? Need naised on ju 60+ või 70+, mitte äsja 50 saanud.

Ega ma ilulõikust ei soovitanud, et näkku peab vaatama. Tõingi riietust välja, kahjuks google ei suuda nii täpselt otsida ja ma selle peale aega kulutada. Kui pakuks välja riietust, mida keegi 30ndates-40ndates kannab või mõnd välismaa kuulsust, oleks teistpidi vale.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nahatooni 3-5 cm kõrguse kontsaga kingad.

Kõige klassikalisem mutiking.

Jumala eest, hoia eemale 3-5 cm kontsast. Need sobivad kas 20a, kellele sobib nagunii kõik ja mutiks teda ei peeta või siis 70+ prouale, kellel jalad enam muud ei kannata.

Konts olgu kõrge (9-10cm), nt. pidulikul puhul või madal.

Sama nõme on siin eespool soovitatud chanel-jakk. Midagi mutilikumat on raske leida.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu silmale tundub ilus näiteks piltidelt teine ja neljas riietus.
https://media.cabionline.com/wp-content/uploads/2014/10/CAbi_Age_featured_11.jpg

Sellise kehaga viiekümneseid on väga vähe. Sellistele sobivad enamus riided.
Enamasti on ikka sellised.
https://40plusstyle.com/wp-content/uploads/2019/05/how-to-dress-the-apple-shape-body.jpeg

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta inspiratsiooni näiteks Kris Jenner’ilt – enamasti väga stiilne, viiskas ja nooruslik 😉

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jumal küll. Garderoobiuuenduse asemel soovitan sul oma rahakotirauad avada reisile Pariisi, Berliini või Londonisse. Mine vaata, kuidas inimesed igas vanuses kannavad täpselt seda, mida ise tahavad. Ja seda tehes näevad nad välja täpselt need, kes nad tegelikult isiksusena on. See ongi värske, nooruslik ja pingutamata Stiil! Teksade lõigetele matemaatiliselt läheneda on kõige mutilikum asi üldse. Proovi selga kümme eriilmelist paari pükse ja vali need, milles sa end ise rahulolevana tunned.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles vanuses vaata rohkem kvaliteetseid brande. Tibilikuks ja/või mutilikuks teevadki just odavad riided, mis tehtud odavast materjalist. See selline üldine soovitus. Muud asjad a la minikleidid jms sõltuvad siiski eelkõige sinu figuurist. Saledal 50-aastasel miniseelikut sobib kanda küll ja küll. Ja kottkleidid piitspeenikestele?? Ma olen 45, 172 ja 63 ning mul on palju kottkleite. Selles vanuses on pigem vist ikka see, et mida lihtsam siluett ja vähem sitse-satse, seda kaunim.

Välistada võiks küll tõesti mutikingad (nn kitten heels kõigepealt), põlvepikkused kleidid/seelikud ja paksud mutisukad. Tõenäoliselt on veelgi midagi, aga need torkasid kohe esimesena pähe.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

põlvepikkused kleidid/seelikud

Mis neil viga kui tegu kvaliteetmaterjalist kleidi või seelikuga? Veidi üle või alla põlve rikuvad minumeelest rohkem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

põlvepikkused kleidid/seelikud

Mis neil viga kui tegu kvaliteetmaterjalist kleidi või seelikuga? Veidi üle või alla põlve rikuvad minumeelest rohkem.

Need lõikavad jala nii keskelt ära. Selliseid seelikuid saavadki kanda ainult väga pikajalgsed ja väga saledad (muidugi ei välista, et teemaalgataja selline on, aga üldjuhul selles vanuses enam väga saledad ei olda kahjuks).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui jalad kannatavad, siis kergelt A-lõikeline ja põlvest kolme sõrme laiuselt lühem seelik, nahavärvi sukkpüksid ja nahatooni 3-5 cm kõrguse kontsaga kingad.

Kõige arusaamatum soovitus üldse. Kui miski teeb vanema naise haledaks, siis see on põlvi paljastav laienev seelik. Võib-olla vaid VÄGA PAKSU musta sukaga, aga kohe päris kindlasti mitte ihuvärvi sukaga ega ka paljasääri. Põlve keskele, põlve alla – palun!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tgelikult ongi kahjuks tõde selles, et ilusa kehaga inimene ei näe enamasti mutilik välja, aga ülekaalulist ei päästa mitte mingisugune riietus.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stiilimure