Esileht Koolilaps stiilinõu paluks :)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: stiilinõu paluks :)

Postitas:

Mis arvate, kas sellised saapad kõlbakis 7-aastasele türdukule sügisel kanda (püksikandja tüdruk) http://www.clothingattesco.com/shoes+boots/f+f-cowboy-boots/invt/az221064/
või on nõmedad. Ta ise mul ei tea, mis talle meeldib. Tahaks kevad-sügis saapaid, mitte beibelikke, mitte tossulikke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tal endal täiesti ükskõik, siis pükstega vast kõlbaks. aga kui mul väike tütreke oleks, siis ei paneks ma talle mitte midagi maskuliinset selga ega jalga, tütarlastele on imeilusaid saapaid nii pükste kui seelikuga käimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on normaalsed, aga seelikuga võib-olla ei sobiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kui mul väike tütreke oleks, siis ei paneks ma talle mitte midagi maskuliinset selga ega jalga[/tsitaat]

Aga miks mitte? Minu väike tütreke, on selline poisilik, õnneks nüüd kannab vahel, kui etikett nõuab, ikka seelikut ka, kui vailda saab siis valib püksid. Lemmikvärvid halli-khaki-tumisinine 🙂 Kannb ka muud, aga need meeldivad päriselt, helgema poole pealt türkiis ka sobib. Vahepeal painas mind, et tahab sõjaväepükse. Suureks saades pidi sõduriks hakkama. Nii et need väiksed tütrekesed võivad vahel väga isesugusteks osutuda. Peres poisse ei ole kusjuures ja ise käin alati seelikuga.

Aga kui sa oskaksid soovitada ilusaid, mugavaid, praktilisi ja mõistlikku hinnaga tüdrukute saapaid (selliseid, mis oleksid nii pükste kui seelikufa kantavad st, mitte ülipika säärega), oleksin väga tänulik lingi eest 🙂 Mul iseenesest ei ole midagi selle vastu, et teda natuke tüdrukumaks tuunida, eeldusel muidugi, et ta ise vastu ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates täiesti OK saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu minu meelest täiesti ok, aga paistab, et need saapad on kunstmaterjalist. Ise ma selliseid kanda ei saaks, paratamatult hakkab jalg higistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väljanägemine on ok, aga valmis tuleks olla selleks, et need võivad hullult ebamugavad (rasked, kanged etc) olla … ma võtaksin pigem midagi Next’i valikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps stiilinõu paluks :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.