Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

Väga palju annab üldisele välimusele juurde hoolitsetus.

Mõnikord vaatad mõnda naist ja mõtled, kui ilus ja stiilne. Ja siis vaatad lähemalt, et mis seal nii erilist on ja märkad, et ta kannab kõigest lihtsaid helepruune pükse, valget pluusi ning helepruune kingi-kotti. Ei midagi superstiilset.

Aga juuksed on terved ja ilusat tooni, otsad alati lõigatud, kenasti soengusse sätitud. Näonahk on hooldatud ja kerge meik, sirges reas valged hambad. Küüned kena kujuga ja lakitud. Mõni ilus ja maitsekas ehe. Hea rüht, treenitud keha ja naeratus.

Sellistele asjadele tähelepanu pööramine annab tohutult juurde. Siis võib rahuliku südamega selga panna nt lihtsa lõikega ühevärvilise kleidi ja ikka suurepärane välja näha.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga juuksed on terved ja ilusat tooni, otsad alati lõigatud, kenasti soengusse sätitud. Näonahk on hooldatud ja kerge meik, sirges reas valged hambad. Küüned kena kujuga ja lakitud. Mõni ilus ja maitsekas ehe. Hea rüht, treenitud keha ja naeratus.

Selliste näitajataega peab lausa ideaalinimene olema väliselt. Sest ükskõik, kui palju sa hooldad, nii täiuslik peab olema kaasa sündinud, selliseks lihtsalt sättimisega ei saa. Et kõik välimus oleks selliselt paigas. Ja see eeldab ka vanusepiire juba. Mingist vanusest midagi võib muutuda ka ideaalsel inimesel.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliste näitajataega peab lausa ideaalinimene olema väliselt. Sest ükskõik, kui palju sa hooldad, nii täiuslik peab olema kaasa sündinud, selliseks lihtsalt sättimisega ei saa. Et kõik välimus oleks selliselt paigas. Ja see eeldab ka vanusepiire juba. Mingist vanusest midagi võib muutuda ka ideaalsel inimesel.

Selle arvamusega ma kahjuks ei nõustu. Hoolitsetud saab olla igas vanuses, nii nooremad kui vanemad daamid. Ma ei saa aru, mis seal peab kaasasündinud olema? Räägime tavalistest Eesti naistest. Minu loetelus mainitud asjad ongi sellised, mis on täielikult enda teha.

Terved, ilusat tooni juuksed soengusse sätitult saavad olla nii noorel neiu, keskealisel naisel kui ka vanaemal. See eeldab juukselõikust, õiget hooldust, loomulikuna mõjuvat värvivalikut hallide juuste katmiseks ja teadmist, milline soeng sobib inimese näokujuga.

Näonaha hooldus ning kerge meik – sellega saab ka igaüks hakkama. Kuskil ei ole mainitud, et pead olema sündinud kaunite näojoontega ilujumalannana. Ainult hooldus ning õigesti valitud meik.

Sirges reas valged hambad – sama asi, igasugused hambad saab ilusaks teha, valikute küsimus, breketeid saab ka täiskasvanuna kanda, ekstreemsed hambatoonid saab korrigeerida. Kui hambaraviks pole raha, siis see on hoopis teine teema.

Küünte viilimine ja lakkimine pole just raketiteadus.

Rüht ja treenitud keha on samuti enda teha, dieet+trenn.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle arvamusega ma kahjuks ei nõustu. Hoolitsetud saab olla igas vanuses, nii nooremad kui vanemad daamid. Ma ei saa aru, mis seal peab kaasasündinud olema? Räägime tavalistest Eesti naistest. Minu loetelus mainitud asjad ongi sellised, mis on täielikult enda teha.

Terved, ilusat tooni juuksed soengusse sätitult saavad olla nii noorel neiu, keskealisel naisel kui ka vanaemal. See eeldab juukselõikust, õiget hooldust, loomulikuna mõjuvat värvivalikut hallide juuste katmiseks ja teadmist, milline soeng sobib inimese näokujuga.

Näonaha hooldus ning kerge meik – sellega saab ka igaüks hakkama. Kuskil ei ole mainitud, et pead olema sündinud kaunite näojoontega ilujumalannana. Ainult hooldus ning õigesti valitud meik.

Sirges reas valged hambad – sama asi, igasugused hambad saab ilusaks teha, valikute küsimus, breketeid saab ka täiskasvanuna kanda, ekstreemsed hambatoonid saab korrigeerida. Kui hambaraviks pole raha, siis see on hoopis teine teema.

Vaidlen jällegi vastu. Kui sa pole kursis või ise kokku puutunud, siis kirjeldan. Alustan selle kirja lõpust. Sirge rüht ja trenn, kõnnak..kui inimene on sündinud nii, et tal seda pole, mis tahes põhjus(ilmselt tead isegi)- siis pole see võimalik. Samuti neil, kellel teatud vanuses tervislikud probleemid tekkinud. On ju teafa kõigile, et haigeid ja erinevate tervisehädadega inimesi on meie seas väga palju ka igad eas.
Hambad. Täpselt sama asi, hamba-ja igemehaigused, proteesid jne.
Juuksed. Jällegi sama asi. Kuidas sa sellistest asjadest mööda vaata või eitad?
Kuigi see siin on selline foorum, kus terviseteemasid arstid ei vasta, siis ikkagi on siingi mingi ülevaaade olemas, nii juuksed hambad, kui haiged jalad, selg puusad, liigesed ja muu.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See kõik nõuab raha (tead, palju breketid maksavad?!), eriti kui inimesel on kehv nahk/juuksetüüp/küüned, mille ilusana hoidmine eeldab kvaliteetseid (ergo kalleid) tooteid. Meikimine nõuab oskuseid, igaühel annet pole, meik, mis näeb iga naha peal hea välja, maksab. Igaüks ei oska endale sobivat tooni meigitooteid välja valida ja Selverist abistavat müüjat ei leia, ilupoodides on teatavasti tooted kallimad. Juukselõikus ja värvimine nõuab – üllatus – raha! Halb juuksur ei ütle sulle, et sinu soovitud lõikus või värv ei sobi sulle, palju õnne, käid ja raiskad raha aga kole oled edasi.

Ainus asi, millega nõustuda saan, on küünte puhta ja viilituna hoidmine, aga õiget kuju ei oska kõik jällegi valida.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päeval:

https://www.pinterest.com/pin/187603140704091095/

https://www.pinterest.com/pin/187603140705448919/

Sellist riietust kannavad vaid olmepiigad.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaidlen jällegi vastu. Kui sa pole kursis või ise kokku puutunud, siis kirjeldan. Alustan selle kirja lõpust. Sirge rüht ja trenn, kõnnak..kui inimene on sündinud nii, et tal seda pole, mis tahes põhjus(ilmselt tead isegi)- siis pole see võimalik. Samuti neil, kellel teatud vanuses tervislikud probleemid tekkinud. On ju teafa kõigile, et haigeid ja erinevate tervisehädadega inimesi on meie seas väga palju ka igad eas.

Kuigi see siin on selline foorum, kus terviseteemasid arstid ei vasta, siis ikkagi on siingi mingi ülevaaade olemas, nii juuksed hambad, kui haiged jalad, selg puusad, liigesed ja muu.

Nüüd sa vaidled lihtsalt vaidlemise pärast. Mina rääkisin tavalisest keskmisest eesti naisest. Enamusest. Enamus eesti naisi ei sünni ju selgroodeformatsiooni ning tõsiste iluvigadega. Need on vähemus ning selge see, et puuduvat nina, jäset või ekstreemset skolioosi ei peida lokkide tegemise või küünte värvimisega ära.

Millegipärast meeldib inimestele perekoolis alati aiaaugust rääkida. Kui keegi soovitab, kuidas midagi paremini teha (olgu selleks rahalise olukorra parandamine, välimus, kehakaal) siis tuuakse kiiresti isegi raugad või invaliidid näiteks, et et tõestada MIKS EI SAAAA seda teha. Selle asemel, et mõelda, mida saaks ja kuidas saaks.

Hambad – tänapäeva meditsiin suudab ju peaaegu kõik asjad ära ravida ja parandada.

Juuksed – ei saagi täpselt aru, millele sa siin vihjasid? Et osad inimesed sünnivad kehvemate juustega? Paljud on arvamusel, et ainult pikad ja paksud juuksed on kaunid ning neid saab ilusasti sättida. Mina jälle arvan, et igasuguste juustega saab välimuse heaks midagi teha. Ka kiilaspäised naised saavad kenad välja näha.

See kõik nõuab raha (tead, palju breketid maksavad?!), eriti kui inimesel on kehv nahk/juuksetüüp/küüned, mille ilusana hoidmine eeldab kvaliteetseid (ergo kalleid) tooteid. Meikimine nõuab oskuseid, igaühel annet pole, meik, mis näeb iga naha peal hea välja, maksab. Igaüks ei oska endale sobivat tooni meigitooteid välja valida ja Selverist abistavat müüjat ei leia, ilupoodides on teatavasti tooted kallimad. Juukselõikus ja värvimine nõuab – üllatus – raha! Halb juuksur ei ütle sulle, et sinu soovitud lõikus või värv ei sobi sulle, palju õnne, käid ja raiskad raha aga kole oled edasi.

Ainus asi, millega nõustuda saan, on küünte puhta ja viilituna hoidmine, aga õiget kuju ei oska kõik jällegi valida.

Järjekordne näide, kuidas endast äbarik tehakse. Küll ei ole raha, küll ei oska valida, siis ei ole annet-oskust. Isegi küüsi ei osata viilida. Käiks siis korra maniküüris, laseks profil ühe korra kõikidele küüntele ilusa kuju ette teha ja kas või pildistada, et meeles püsiks. Siis saab kodus edasi pusida, nädalas kord-kaks viilida ja kuju hoida.

Ei usu mina, et helepruunide pükstega naine võiks olla stiilne. Tahaks kohe näha sellist. Sellise värvi kannab küll ainult modellivälimusega isik välja. Muus osas ütleks, et hea katse, aga proovi veel.
Mis värvi küüned tal seejuures on, on täiesti ebaoluline, kui karjuvalt koledad püksid jalas.

See kommentaar räägib jälle aiaaugust. Helepruunid püksid olid suvaline näide. Tahtsin enda algses postituses mainida, et tasub teada, millised värvid ja lõiked inimesele sobivad, kuid jätsin selle osa välja.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd sa vaidled lihtsalt vaidlemise pärast. Mina rääkisin tavalisest keskmisest eesti naisest. Enamusest. Enamus eesti naisi ei sünni ju selgroodeformatsiooni ning tõsiste iluvigadega. Need on vähemus ning selge see, et puuduvat nina, jäset või ekstreemset skolioosi ei peida lokkide tegemise või küünte värvimisega ära.

Millegipärast meeldib inimestele perekoolis alati aiaaugust rääkida. Kui keegi soovitab, kuidas midagi paremini teha (olgu selleks rahalise olukorra parandamine, välimus, kehakaal) siis tuuakse kiiresti isegi raugad või invaliidid näiteks, et et tõestada MIKS EI SAAAA seda teha. Selle asemel, et mõelda, mida saaks ja kuidas saaks.

Hambad – tänapäeva meditsiin suudab ju peaaegu kõik asjad ära ravida ja parandada.

Juuksed – ei saagi täpselt aru, millele sa siin vihjasid? Et osad inimesed sünnivad kehvemate juustega? Paljud on arvamusel, et ainult pikad ja paksud juuksed on kaunid ning neid saab ilusasti sättida. Mina jälle arvan, et igasuguste juustega saab välimuse heaks midagi teha. Ka kiilaspäised naised saavad kenad välja näha.

Vaidle sellepärast, et nii minu tutvuringkonnas, tööl on olnud ja suguvõsas ja ka minul endal ja peres ja mehe peres on mitmeid inimesi, kellel on mingi terviseprobleem.Ja ma arvan, et see ei nõua isegi vaidlust, kas keegi on mitteideaalse välimusega või ei.Kui ütlen, et ta ei ole seda, siis nii lihtsalt on. Kiilaspäised või vä’ga hõreda juuksega ei saa enamus naisi kuidagi head ja elegantsed välja näha.nad suudavad välja näha TAVALISED, aga mitte ehedad ideaalsed stiilinäited. Ja ma tean omast käest, et tavalinegi olla taolistele inimesele on suur töö.
Siis pead olema muus osas tõesti tipp topp ja väga enesekindel, kindlasti ka noor, sest mida 59 a proteesidega naine on kiilaspeaga stiilset mängib – see on rohkem inimestele ette(pette) kujutus jäänud mingitest stiilsetest modellidest, kes kannavad kõik stiilid välja või noor sinead o’connor, oma ideaalse näo ja peakujuga, mida ta omas ka vaid noorena. Ja ma ei arva, et vaid pikad ja paksud juuksed on ilusad. Ma arvan, et kõik juuksed on ilusad, ka lühikesed, ehk kõik sellised juuksed, mida saab värvida, soenguid teha ja mille kohta saab öelda – et kas paksud või normaalsed. Muu, mis jääb alla selle, ei ole enam ilus. Ja neid ei ihalda endale keegi. Miks muidu inimesed juuste olemasolust nii palju probleeme teevad? Kellel on ja pole olnud probleeme, see suuremalt osalt ei saagi aru saama. Ta jätkab vaidlust asjast aimu olemata.
Ja iluvigadega pole meil ainult raugad ja invaliidid- vaata ilmas ringi. Kuidas sa teed iksjalad siredaks? Võta ühistranspordist 10 inimest, vanuses 40-70 ja vaata, kui ideaalsed nad on. Sa maalisid pildi ideaalnaistest, mina püüan selgitada, et neid pole eriti palju. Kas sinu naissoost sugulased vanuses 50+ on seda?
Ja peale selgroodeformatsiooni on kümneid muid asju, mis esimesel pilgul ei paista ehk võõrale väljagi. Igal inimesel on kindlasti midagi kena ja isikupärast, mida esile tuua, aga et kõik oleks nii nagu kirjeldad, on minu vähestel tuttavatel.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

märkad, et ta kannab kõigest lihtsaid helepruune pükse, valget pluusi ning helepruune kingi-kotti.

Ei usu mina, et helepruunide pükstega naine võiks olla stiilne. Tahaks kohe näha sellist. Sellise värvi kannab küll ainult modellivälimusega isik välja. Muus osas ütleks, et hea katse, aga proovi veel.

Mis värvi küüned tal seejuures on, on täiesti ebaoluline, kui karjuvalt koledad püksid jalas.

No ei ole ju eriti õudne?

https://cdnd.lystit.com/photos/4403-2014/12/31/missguided-beige-marilyn-high-waist-tailored-trouser-camel-product-1-26802634-2-182906996-normal.jpeg

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nende noorte ja siredate modellide piltide asemel pange siia 40+ stiilipilte. Not dead yet style, paluks.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Goji

Oled medalit väärt, et jaksad selle puuslikuga vaielda. Lihtsam on kaevelda, et ei saa, ei ole võimalik, tuua kohe näiteid tutvusringkonnast. Põhimõtteliselt ei ole vahet mida soovitada, midagi ei ole võimalik teha ja lugeda saab sinu poolt kirjutatu ümberlükkamisest.
On ikka viitsimist..

Vaidle sellepärast, et nii minu tutvuringkonnas, tööl on olnud ja suguvõsas ja ka minul endal ja peres ja mehe peres on mitmeid inimesi, kellel on mingi terviseprobleem.Ja ma arvan, et see ei nõua isegi vaidlust, kas keegi on mitteideaalse välimusega või ei.Kui ütlen, et ta ei ole seda, siis nii lihtsalt on. Kiilaspäised või vä’ga hõreda juuksega ei saa enamus naisi kuidagi head ja elegantsed välja näha.nad suudavad välja näha TAVALISED, aga mitte ehedad ideaalsed stiilinäited. Ja ma tean omast käest, et tavalinegi olla taolistele inimesele on suur töö.

Siis pead olema muus osas tõesti tipp topp ja väga enesekindel, kindlasti ka noor, sest mida 59 a proteesidega naine on kiilaspeaga stiilset mängib – see on rohkem inimestele ette(pette) kujutus jäänud mingitest stiilsetest modellidest, kes kannavad kõik stiilid välja või noor sinead o’connor, oma ideaalse näo ja peakujuga, mida ta omas ka vaid noorena. Ja ma ei arva, et vaid pikad ja paksud juuksed on ilusad. Ma arvan, et kõik juuksed on ilusad, ka lühikesed, ehk kõik sellised juuksed, mida saab värvida, soenguid teha ja mille kohta saab öelda – et kas paksud või normaalsed. Muu, mis jääb alla selle, ei ole enam ilus. Ja neid ei ihalda endale keegi. Miks muidu inimesed juuste olemasolust nii palju probleeme teevad? Kellel on ja pole olnud probleeme, see suuremalt osalt ei saagi aru saama. Ta jätkab vaidlust asjast aimu olemata.

Ja iluvigadega pole meil ainult raugad ja invaliidid- vaata ilmas ringi. Kuidas sa teed iksjalad siredaks? Võta ühistranspordist 10 inimest, vanuses 40-70 ja vaata, kui ideaalsed nad on. Sa maalisid pildi ideaalnaistest, mina püüan selgitada, et neid pole eriti palju. Kas sinu naissoost sugulased vanuses 50+ on seda?

Ja peale selgroodeformatsiooni on kümneid muid asju, mis esimesel pilgul ei paista ehk võõrale väljagi. Igal inimesel on kindlasti midagi kena ja isikupärast, mida esile tuua, aga et kõik oleks nii nagu kirjeldad, on minu vähestel tuttavatel.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole

0
0
Please wait...

Postitas:
Goji

https://www.pinterest.nz/pin/527484175095480026/
https://www.pinterest.nz/pin/539165386633164846/
https://www.pinterest.nz/pin/471611392221090462/
https://www.pinterest.nz/pin/471611392206616276/
https://www.pinterest.nz/pin/471611392209808964/
https://www.pinterest.nz/pin/471611392220941610/
https://www.pinterest.nz/pin/409405422363215295/

Stiilsed outfitid üle 50ne.
Mis arvate?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis on isegi tuulisel suvel või jaheda sisetemperatuuriga ruumides külm niimoodi käia.

Eks see sõltub inimesest. Mina kannan suurema osa ajast seelikuid või kleite. Ei saaks öelda, et õhukese sukaga oleks siseruumis kunagi külm. Ei oska öelda, mis temperatuuril see siseruum siis olema peaks, et seal hakkaksid jalad külmetama. Mind häirib õhukeste sukkade puhul see, et nad purunevad väga kergesti. Seetõttu eelistan 40 den sukkpükse või sukki. Olen mõne õhukese suka juba jalga pannes katki tõmmanud. Rahast on kahju.

Ei ole veel selle peale tulnud, et sukad võivad kellelegi silma jääda. Üldjuhul on mul suhteliselt ükskõik, mis teised minu riietusest arvavad. Kannan ainult selliseid riideid, mis mulle endale meeldivad. Kui keegi tuleks sukki kommenteerima, siis saaks tagasisidena oma enda riietuse osas väga korraliku ülevaate. Ei usu mina, et kritiseerija enda riietus ideaalne on. Piisab ühest voldist kõhul, kui võib juba öelda, et riietus on ebasobiv.

Sukad on siinjuures juba ebaolulised.

Minu jutu mõte oli, et heledaid sukki kantakse üldiselt õhemaid kui musti ja seepärast on Eestis palju musti sukki. Näiteks külmema ilmaga pandakse jalga 80den must sukk, mis on peaaegu nagu püksid. Paljudel on siiki külm pea paljaste jalgadega käia.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleks sukki kommenteerima, siis saaks tagasisidena oma enda riietuse osas väga korraliku ülevaate.

Ja selline lapsik sina-mulle-mina-sulle rahuldab sind? Sa pole vist 16 veel täiski, kui taoline ebaintelligentne sõnasõda sind rõõmustama paneb. Koolis omavahel teete tihti nii?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

märkad, et ta kannab kõigest lihtsaid helepruune pükse, valget pluusi ning helepruune kingi-kotti.

No ei ole ju eriti õudne?

https://cdnd.lystit.com/photos/4403-2014/12/31/missguided-beige-marilyn-high-waist-tailored-trouser-camel-product-1-26802634-2-182906996-normal.jpeg

Hahaa, tooge jah näiteks mõnd eriti saledat modelli kataloogist. Reaalsus on selline, et keskmine perekooli kana on umbes 20 või 30 kg sellest modellist raskem (see on veel hea välimusega kana). Lisaks on ta sellest modellist 10 või 20 cm lühem. Selliseid pükse kannabki välja ainult selle modellikehega naine. Ülejäänutele ei tee keegi komplimenti nende pükste eest. Saab ainult korralikult naerda.

Meil on erinev huumorisoon ilmselt, sest ma olen igas kaalus inimesi beežide pükstega näinud ja naerda ei ole seal midagi olnud, kuidagi eriliselt koledaks pole ka osanud seda rõivaeset pidada. Ma isegi ei teadnud, et mõnel on mingi beežifoobia.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need helehallid püksid esimesel pildil on tegelikult suht jubedad. Praegu näeme neid eestvaates, aga arvestada peab, et naist näeb ka seljatagant. Ei taha mõeldagi, milline see naine selja tagant nendes pükstes välja näeb. Tuleb riietumisel siiski oma vanusega arvestada.

Muidu selle salli ja kampsuni kombo on päris kena. Aga vaevalt, et see naisterahvas sellistel kontsadel jalgrattaga sõidab. Ise olen kontsadega sõitnud küll, aga mitte nii kõrgetega. Päris koomiline pilt tegelikult.

50aastane naine ei peagi ju ühestki nurgast 20aastane välja paistma. Ja see, kui ta on arusaadavalt 50aastane, et tee teda ei jubedaks, koledaks ega naeruväärseks.
Minu ema pole modell ning on 60aastane, kuid käib sarnaste riietega ning näeb väga hea ja hoolitsetud välja, eakohasel viisil loomulikult.
Neil “pole võimalik” juttu rääkivate kägudel on vist lihtsalt see mõtteviis, et ilus on 20aastane modellikeha, ideaalse näonaha ning paksude juustega tütarlaps. Jah, seda olukorda tõesti enamus naisi pärast 30. eluaastat saavutada ei suuda, vähemalt mitte ilma suure rahata. Eakohaselt hoolitsetud väljanägemine on küll peamiselt suhtumise ja tahtmise küsimus. Ja ega kui seda tahtmist pole, siis pole ju ka tegelikult midagi hullu, keegi trahvi ei tee (mõni ekstreemne kägu ehk tahaks teha). Mina näiteks ei hinda tänaval inimeste välimust, silma hakkavad ikka vaid head näited. Teiste sukki ka ei vaata.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on selle goji pandud linkidel suht tavaliselt riides naised. See kollase pluusiga on ju lausa igav komplekt. Mis neil piltidel stiilne on? Jama on see, et sellised kukepüksid, nagu enamusel neil piltidel, näevad head välja ainult kõrge kontsaga. Aga miks peaks naine olles ennast kogu aeg kõrgete kontsadega piinama?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu silma kriibib see, et palju kantakse kostüümseeliku ja ihuvärvi sukaga poolsaabast (kontsakesega) ja neid, kellele see sobib, on tõeliselt vähe. Selline saabas lihtsalt nõuab perfektset jalakuju!

Püha püss! Saapasääre pikkust ja kontsa kõrgust tuleb ka jala kuju järgi valida? Õnnetu inimene!

loomulikult. pole ju mõtet oma nõrku kohti rõhutada. jalatsite lõige ja kontsa kõrgus teeb üldise silueti ja harmooniaga imesid

Et kui oled kurt, siis kuulmisaparaati pole sobilik kanda, sest muidu teised näevad, et rõhutad oma nõrka kohta või mida?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga palju annab üldisele välimusele juurde hoolitsetus.

Mõnikord vaatad mõnda naist ja mõtled, kui ilus ja stiilne. Ja siis vaatad lähemalt, et mis seal nii erilist on ja märkad, et ta kannab kõigest lihtsaid helepruune pükse, valget pluusi ning helepruune kingi-kotti. Ei midagi superstiilset.

Sellistele asjadele tähelepanu pööramine annab tohutult juurde. Siis võib rahuliku südamega selga panna nt lihtsa lõikega ühevärvilise kleidi ja ikka suurepärane välja näha.

See, et sa pead oluliseks, et hambad oleksid valged ja sirges reas, küüned lakitud ja nägu meigitud ja et sa seda üldse teiste inimeste puhul tähele paned, ütleb sinu kohta kõik.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See, et sa pead oluliseks, et hambad oleksid valged ja sirges reas, küüned lakitud ja nägu meigitud ja et sa seda üldse teiste inimeste puhul tähele paned, ütleb sinu kohta kõik

Kuule, pea nüüd hoogu, sa ei tea minu ja mu tegelike eelistuse kohta midagi.

Ma tõesti ei saa aru, miks kõik nii põlema läksid minu postituse peale. Mis seal inimesi nii teravasti torkas? See oli suvaline näide, kuidas ka lihtsas, tavalises ja igavas riietuses inimene saab paari asja lihvides teistsugune ja “polished” välja näha. Ma ei väitnud, et nüüd peavad kõik naised minema karjakaupa hambaid valgendama ja juuksurisse, muidu nad ei ole ilusad. Vastupidi, tehke mis tahate, pole teiste asi, mis iluprotseduure keegi teeb või ei tee. Aga kui tekib soov midagi muuta, siis miks mitte, paljud asjad on võimalikud.

Nagu näha, osatakse siin asju ainult sõna-sõnalt võtta, miks muidu mingites mõttetutes detailides kinni ollakse, nagu näiteks see küünte lakkimine.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sukkade toon on küll 101% trendiküsimus. Hetkel on läbipaistev must, jah, selline “80-90ndad” ja ihuvärvi mutilik või pangateller/stjuuardess (välja arvatud a la talvisel ajal pidulikul õhtukleidiüritusel). Aga 5 aasta pärast võib-olla mitte. Naljakas, kuidas inimesed “mulle meeldib” ja “on moes” segi ajavad. Mäletame veel, kui kõik vanudusid, et elus ei pane alt kitsenevaid teksaseid jalga?

Aga tõesti näevad nimetatud toonid hetkel mitteaktuaalsed/iganenud välja (vastuvõttudel ja ooperis ei käi), kannan ainult üleni musti.

Aa, mida paneks peole või etendusele selga? Nagu öeldud, ei käi ülipidulikel üritustel praktiliselt üldse, aga kui käiks, siis ehk mõned mõtted kiire surfamisega, “kui ma oleks teatrisse minev Kägu:

https://i.pinimg.com/564x/a7/dd/5d/a7dd5dc88355dc36b5d578cf63adc19e.jpg

https://i.pinimg.com/474x/92/9b/87/929b878fa628655951b9fbdab26ae705–business-conference-outfits-glazed-salmon.jpg

https://i.pinimg.com/564x/03/58/9b/03589bf4c280bbe7dfcd4771c163cbcb.jpg

https://i.pinimg.com/474x/38/31/ef/3831ef8444a48ee0a97788a0581632d7–black-blouse-sheer-blouse.jpg

https://i.pinimg.com/564x/36/11/d1/3611d17edc6ce4f4a47c3a7499cfa740.jpg

https://i.pinimg.com/564x/0b/e6/43/0be643df4c6a57b1c04867d188915c53.jpg

https://i.pinimg.com/564x/06/d3/87/06d3876cd5f8de1c9398c9672221560d.jpg

https://i.pinimg.com/564x/80/a8/21/80a821da58df31949220d55da8f4e313.jpg

See esimene on minu jaoks küll puhas nö. tänavariietus ning kampsuniga variant sobib kontorisse.
Ma pilte ei viitsi otsida, aga kindlasti oleks mul heast materjalist voodriga tumedamatooniline kleit (ei ole mustakummardaja, ainult ja üleni musta kandvad inimesed on minu jaoks igavad ja just täiesti stiilitud) – näiteks tumehall. Pikkus põlveõndlasse. Ihuvärvi sukad, väikese kontsaga kingad. Alsessuaaridest oleks ridikül midagi rõõmsamat, nt. helesinine, veidi hõbedane või ka beebiroosa. Kindlasti oleks mingi käevõru, sest eelistan 7/8 varrukaid ning paatkaelust. Muid ehteid peale abielusõrmuse ei oleks.
Soeng? Korralik, tõenäoliselt kinnitatud, aga mitte mingil juhul lakisoeng või rokokoo lokikesed.
Küüned, huuled, juukseklambrid vm. oleks siis samas toonis ridiküliga – mulle meeldib aktsendikordus kogu ansambli juures. Tean, et nii siin kui ajakirjanduses on maha tehtud soovitust näiteks king-käekott sama tooni valida. Et see on iganenud ja ebamoodne. Mida iganes – mulle jälle meeldib.
Kleidi juurde muidugi mantel või vähemalt kleidipikkune pikk jakk, soovitavalt kangast, mitte sulemantel või mõni muu krõbisev kilemantel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Goji

Linkide nimed on lihtsalt ühed näited mitmetest võimalustest.
Loomulikult sobib tütrega shoppama outfit ka sõbrannaga kohvitama/lõunale/kinno/vanalinna jalutama jms.
Tahaksin kuulda teie arvamusi nendest outfittidest:

Beezid/Pruunid püksid

Suvel kontserdile

Sõbranna juurde tsillima

Tööle

Sõbrannaga veinitama

Õhtul teatrisse

Kolleegiga lõunale

Õhtul Estoniasse

Suvel teatrisse

Teatrisse igal ajal

Vabaõhuetendusele

Sobib Estoniasse – Konservatiivne klassika püksiinimesele

Tütrega shoppama näiteks

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi minu jalad hakkavad isegi paksudes sukkades külmetama. Talvel ainult pükse saan kanda ja ka siis panen õhuksed sokid jalga. Võin ainult kadestada naisi, kes seelikute ja kleitidega terve talve käia saavad. Kuigi olen täheldanud, et neil on talve jooksul ikka mitu korda nohu ja köha ning haigusleht.

naljakas, mul täpselt vastupidi – talvel ei kanna üldse pükse (va vatipükse), ainult kleite-seelikuid ja 50-70 den sukkpükse. Eriti karmi ilmaga tõmban retuusid ka otsa. Keha vastas olev sukkpüks on oluliselt mõnusam kui püksid, eriti teksased (mis on loomult külmad).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleks sukki kommenteerima, siis saaks tagasisidena oma enda riietuse osas väga korraliku ülevaate.

Ja selline lapsik sina-mulle-mina-sulle rahuldab sind? Sa pole vist 16 veel täiski, kui taoline ebaintelligentne sõnasõda sind rõõmustama paneb. Koolis omavahel teete tihti nii?

Looda sa, et ma 16aastane olen. Selle tagasiside oma kommentaari eest, saada sa igalt poolt kätte. Kuni selle hetkeni, kuni sa oma kommentaariga välja tuled, ei huvita sinu olemasolu ega kaltsusud mitte kedagi, aga kui julged hakata teisi kommenteerima, siis võetakse ka sinu oma riietus pealaest jalatallani läbi. Ole siis selleks hetkeks valmis. Kui julged teisi kommenteerida, siis pead olema valmis ka iseenda kommeteerimiseks. Mida külvad, seda lõikad. Ja ei aita siin ka see lapsikuse jutt. Et oi, ikka ei tohi kommenteerida, siis oi, oi, kui lapsik see on.

Oled jah lapsik. Kättemaksuhimuline ja kiuslik. Lisaks põhjendamatu ähvardamine, aga seda teevadki arad inimesed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti karmi ilmaga tõmban retuusid ka otsa.

Ilmselt oled sale ja seetõttu saad seda endale lubada. Kui ikka jalad on nagu männipakud, siis sellist komplekti ei taha kanda.

Mina kannan ka sellist komplekti oma talutütre säärtega. Soe pesu või sukkpüks teiste pükste all näeb hullem välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rühi koha pealt tahan kobiseda! See, et naine käiks ilusa rühiga, on selle naise lapsepõlvest pärit teema, õige ja ilusa rühi saavutamisel on ülisuur roll lapsevanemal!
Kui lapsevanem jälgib ja meelde tuletab lapse eas, et selg sirgu, siis see jääb kui mitte koguajaks meelde aga siiski täiskasvanuna meeles, et tuleb end aegajalt kontrollida, kui sigrelt ma selga hoian. Minu peres on seda põlvkondade viisi tehtud. See on teismelisele raske selgeks teha, kuid see raske periood läheb üle. Iga riie on seljas OK, kui inimene selle sees on sirge.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt oled sale ja seetõttu saad seda endale lubada. Kui ikka jalad on nagu männipakud, siis sellist komplekti ei taha kanda.

Mina kannan ka sellist komplekti oma talutütre säärtega. Soe pesu või sukkpüks teiste pükste all näeb hullem välja.

Ma just tahtsin öelda, et jah, paksud sukkpüksid toimivad mingi ajani, aga kui ma talvel pükse kannan, siis ma topin loomulikult sinna alla ka sukkpüksid või retuusid. Mu meelest see ei näe kuidagi välja, see ei ole paista ju. Kust sa tead, kas mul on pükste all õhukesed sokid/põlvikud või sukkpüksid ja miks see sulle kuidagi probleem peaks olema? Muidugi ma võiks ka suusapükstega ringi trallida, aga eks nendega susserdamine ole ikka tüütu (lahtiriietumine ja riidesse panek) ja tavalisema talveilmaga (selline pehmem, nagu enamiku talvest on viimasel ajal olnud) pole neid ka üldjuhul vaja (kui just mingit räiget tuult ei ole). Seeliku ja paksude sukkpükstega käin ka talvel, kui veel väga külm pole, aga külmema ilmaga eelistan pükse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just tahtsin öelda, et jah, paksud sukkpüksid toimivad mingi ajani, aga kui ma talvel pükse kannan, siis ma topin loomulikult sinna alla ka sukkpüksid või retuusid. Mu meelest see ei näe kuidagi välja, see ei ole paista ju. Kust sa tead, kas mul on pükste all õhukesed sokid/põlvikud või sukkpüksid ja miks see sulle kuidagi probleem peaks olema? Muidugi ma võiks ka suusapükstega ringi trallida, aga eks nendega susserdamine ole ikka tüütu (lahtiriietumine ja riidesse panek) ja tavalisema talveilmaga (selline pehmem, nagu enamiku talvest on viimasel ajal olnud) pole neid ka üldjuhul vaja (kui just mingit räiget tuult ei ole). Seeliku ja paksude sukkpükstega käin ka talvel, kui veel väga külm pole, aga külmema ilmaga eelistan pükse.

Sinu püksid ei ole mulle probleem, rääkisin oma eelistustest. Minu jalas on sukkpüks+retuus kenam kui sukkpüks+püksid. Lisaks on retuuse oluliselt lihtsam ruumis maha koorida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Linkide nimed on lihtsalt ühed näited mitmetest võimalustest.

Loomulikult sobib tütrega shoppama outfit ka sõbrannaga kohvitama/lõunale/kinno/vanalinna jalutama jms.

Tahaksin kuulda teie arvamusi nendest outfittidest:

Beezid/Pruunid püksid

Suvel kontserdile

Sõbranna juurde tsillima

Tööle

Sõbrannaga veinitama

Õhtul teatrisse

Kolleegiga lõunale

Õhtul Estoniasse

Suvel teatrisse

Teatrisse igal ajal

Vabaõhuetendusele

Sobib Estoniasse – Konservatiivne klassika püksiinimesele

Tütrega shoppama näiteks

Näiteks see tööle kombinatsioon… Kujutad sa karjakut, meedikut, müüjat või treenetit sellises riietuses ette? Et sinu jaoks on ka ainus võimalik töökoht kontoris?
Minu igavene hämming inimeste kitsa silmaringi kohta…

+1
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )