Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stiilne pulm

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Stiilne pulm

Postitas:
Kägu

Kas keegi on sellises pulmas käinud?
Millises nimelt olete käinud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Stiilne pulm

stiilses olen käinud :p

aga mida sa õigupoolest küsisid? stiilipulma kohta või stiilse pulma kohta? ja kui stiilse, siis mida nimelt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh umbes nagu seal saates Wedding House kanal 11-s.

Nt tseremoonia on nagu metsiku lääne, Bolliwoodi moodi jne.
Ühesõnaga, mitte tavapärane paaripanek ja pulmapidu ehk siis nagu meil kombeks, klassikalises stiilis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aa, stiilipeo kohta küsid

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole ja ei taha ka. pulm olgu ikka pulm. karnevali (mis on ju stiilipidu) jaoks jaagu teised paevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aa, stiilipeo kohta küsid[/tsitaat]

Mitte stiilipidu, vaid ikka ehtne pulm.

Please wait...
Postitas:
edhardy

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh umbes nagu seal saates Wedding House kanal 11-s.

Nt tseremoonia on nagu metsiku lääne, Bolliwoodi moodi jne.
Ühesõnaga, mitte tavapärane paaripanek ja pulmapidu ehk siis nagu meil kombeks, klassikalises stiilis.[/tsitaat]

seda nimetatakse muide teemapulmaks

Please wait...
Postitas:
sussiauk

Ma olen näinud tuttava pilte Eesti pulmast- pastlad, rahvarõivad, tanu, seapraad, rukkililled, pidu ja paaripanek (see paaripanija oli kohale tellitud) oli renditud talus.

Ise plaanin sarnas.

Please wait...
Postitas:
sussiauk

Külalised olid kah rahvariietes, kes vähem, kes rohkem. Mõni üksik oli tavalise kokteili kleidiga… oli nagu võõrkeha seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Missugune kokteil oli kleiti riietatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen käinud pulmas, mille teemaks oli meri. Aga kahjuks, osa rahvast oli lihtsalt pidulikus riides, osa siis mereteemalises riietuses. Kui külalisi oodatakse sellisesse pulma, siis võid nii paljugi pingutada et sellest teemast kinni pidada. Kahju et inimesed ei lähe sellega kaasa.

Ise plaanin tulevikus kõige tavalisemat süldikat. Teemat ei tule…aga üks mõte on, et pruudil ja peigmehel on valgest linasest kangast rõivad seljas.(kes tantsupidu on jälginud, siis ühel grupil oli midagi taolist seljas, mida mõtlen)

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on stiilipuhas pulm:
http://www.youtube.com/watch?v=2qQVx1ojQF4&feature=plcp&context=C34cf894UDOEgsToPDskIG6nhOrxFE2_PaN9WyFZ0G

Rohkem videosid:
http://www.youtube.com/user/amit29kathpalia/videos

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli ka köige tavalisem süldikas, seaprae ja rosoljega + pulmaisa, klassikalised mängud, pillimees jnejne.
Sooviksin ise ka kutset klassikalisse pulma.
Kahjuks aga need on viimasel ajal suur rariteet, sest köik pingutavad \”midagi eriti erilist ja meeldejäävat\” orgunnida.
Meheöe pulmad olid näiteks täiesti ilma alkoholita (no ok, klaasike veini siiski algul pakuti) ja toiduks oli üksainus praad. Mu mees (kes tol ajal oli üsna suure söömaga)küsis ettekandjalt, kas saaks kartuleid juurde. Ei saanud, sest polnud rohkem. Tulime pulmast tühjade köhtude ja kehva tujuga. Kutsete, pulmakleidi-ülikonna, auto ja muu valimisega oli muidugi kövasti pingutatud. Ei olnud nö vastuvött-pulm, et nagu bankett vms, oli lihtne pulm.
Lihtne, my ass…

Please wait...
Postitas:
Kägu

See hindude pulm oli ju eht rahvuslik. Umbes nagu meie pulmad – pruut ketrab ja peig raiub pakku jne.

Aga ma mõtlen siis ikka sellist teemapulma. Ma pole isegi kuulnud, et midagi taolist eriti tehakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas kutsutakse inglise keeles seda teemapulma? Googeldaks ka veitsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ühel mu kunagisel tuttaval olid sellised steampunk-gooti-küberpunk pulmad. piltide järgi vaadates oli vist ilgelt lahe (ise ei olnud seal kohal).

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Ma käisin ükskord kolhoosipulmas. Pidu ise peeti vanas lauda küünis.
Mul oli endal veel seljas see ruuduline koolivormiseelik (keegi ikka mäletab) ja pruunid kummikud.
Väga lahe pidu oli.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Pakuvad igasuguseid teemapulmi.

Märksõnaks
Wedding themes
http://www.weddingthemeideas.net/

Katsetada tasub ka
vintage weddinggs
http://vintage-wedding-ideas.com/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leidsin ilusa video 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=mRHtzcHYjgE&feature=related

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin suvel pulmas, mille läbiv teema oli argentiina tango. Kutsel oli soovitus riietuda sinisesse. Kohale olid kutsutud tangoõpetajad, kes külalistele, kes seda tantsu tantsida ei osanud, kohapeal tunde andsid. Muusikana kõlasid läbi õhtu ainult argentiina tango rütmid. Ka pruut riietas end pärast sinisesse. Kuna seltskonnas oli palju selle tantsu harrastajaid, siis andis see seltskond ülejäänud külalistele tantsuetenduse. Pulmapeo lõppedes saatsid külalised pruutpaari ja nende lähimad sõbrad Linnahalli kai äärest korraliku jahiga otse lõbusale merereisile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See võis küll olla vahva tantsupulm 🙂

Vaatasin youtubest venelaste erinevaid teemapulmasid. Seal oli keskaegses-, gangsteri-, gooti- jne. Tuleb välja, et seal on olemas ka selliste pulmade korralduse kontorid.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stiilne pulm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.