Esileht Ilu Stilist

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Stilist

Postitas:

Palun soovitage stiliste, kellega koos vaadata olemasolev garderoob üle ja kellega koos minna garderoobi täiendama!

Soovitavalt Tallinnas või Tartus.

Võimalusel palun lisage ka teenuse hinnaklass.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 18:18; 24.08 14:23; 24.08 14:29; 24.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole stilist aga mulle lihtsalt meeldib teistele inimestele riideid valida, nii tore tegevus, et teeksin seda niisama enda rõõmuks. Alati kui satun poodi kellegi teisega hakkan automaatselt leidma riideid sellele inimesele. Kas sul pole mõnda sõbrannat kellel stiilitunnetus paigas ja kellel nn. silma riiete kokkusobitamisel?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 09:37; 27.08 13:48; 02.09 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita palun lühikest kasvu normaalkaalus 40-ndates naisele riietumisstiili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks peaks inimest nägema. Kasv ei ole tegelikult väga oluline, et erinevaid stiile proovida. Sõltub mis sobib elustiiliga,kas töökohas on vaja kanda klassikalisi riideid või sobib casual…Lihtsad reeglid, et samas värvitoonis riided muudavad visuaalselt pikemaks. Pigem keha järgiva joonega riided, mitte laiad püksid ega pikad laiad kleidid.
Mustreid pigem eriti suuri ei kannaks. Mulle endale on südamelähedane mereteema, sini-valged kombinatsioonid,triibud, juurde punast. Kui midagi ei oska endale hommikul selga valida siis tean, et sini-valge kombinatsioon mõjub alati. Olen kohe 47 ja mingit daamistiili ei armasta ega soovita. Pigem casual stiilis riided. Kuidas Sulle Tom Taylori, St. Oliveri, Esprit, Lindex Holly White kollektsiooni riided meeldivad? Võibolla nendest kaubamärkidest leiad midagi…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 09:37; 27.08 13:48; 02.09 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin esialgu minna mõnda poodi kohale ja küsida klienditeenindajatelt, mis hetkel moes on ja mida soovitaksid. Olen ise rõivakaupluses teenidaja, paljud küsivad ja eks üht-teist ikka teame soovitada ja kliendile leida. Kui teenindajal paistab aega olevat, st ei tuiska mööda poodi ringi ja ta ei ole ka lõhkistes teksades ja nabatopis teismeline, siis soovitan julgelt erinevates poodides müüja abi paluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma inimest nägemata on raske riideid soovitada. Lisaks peaks olema mingid teadmised sinust veel, et kas otsid viisakaid kontorisse sobivaid riideid, naiselikku ja romantilist, või hoopis sportlikumat stiili. Mulle endale meeldib ka väga teistele riideid valida ja kui mõni sõbranna tuleks jutuga, et ma aitaks teda riietada, sest talle meeldib mu stiilitunnetus, siis ma oleks täiega rõõmus. Nii et kui sul on mõni sõber, kelle riietumisstiil sulle meeldib, siis ilmselt oleks temalegi see suur kompliment, kui sa kutsuksid teda endaga poodi kaasa, et moenõu küsida.

Kui aga tahad profilt nõu küsida, siis Eesti stilistidest on minu meelest hea Merit Boeijkens: https://www.facebook.com/SmartStylebyMeritBoeijkens/

Ta oskab maitsekaid komplekte valida väga erinevatele kehatüüpidele ja vanustele, mitte ei pane kõigile ühtemoodi selga seda, mida hetketrend kõrva pasundab. Mu üks kurvikam tuttav kasutas ükskord tema teenust ja väga ilusad komplektid valis Merit talle välja. Kahjuks ma tema hinda ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas Tartu kaubamajas üldse on stilisti?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas on stilisti teenus olemas.
https://www.kaubamaja.ee/meist/kulasta-meid-kaubamajas/personaalne-teenindus

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 09:37; 27.08 13:48; 02.09 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 160cm pikk ning 80kg. Suured rinnad, piha olemas ning laiad puusad. Ma sooviks leida parajaid riideid. Võin kanda mis iganes stiilis asju, kuid olgu parajad.
Kui pluus on õlgadest ja varukast paras, pole lootustki, et nööbid kinni läheks. T-särgid on lihtsalt kohutavad sellise tüseda liivakellaga. Kõik on pihast lotendav. Pükstesse ei mahu tagumik. Kui mahub on püksid pool meetrit pikemad.
Senised parajad riided on juhuslikud leiud. Tahaks poodi, kuhu astun sisse ja saan meelepärase.
Kõige tipuks mulle ei meeldi poes käia. Kui keegi viitsiks minuga poes käia ja kokku vedada kõik paraja moega asjad, oleksin või sees. Olen Tartus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 160cm pikk ning 80kg. Suured rinnad, piha olemas ning laiad puusad. Ma sooviks leida parajaid riideid. Võin kanda mis iganes stiilis asju, kuid olgu parajad.

Kui pluus on õlgadest ja varukast paras, pole lootustki, et nööbid kinni läheks. T-särgid on lihtsalt kohutavad sellise tüseda liivakellaga. Kõik on pihast lotendav. Pükstesse ei mahu tagumik. Kui mahub on püksid pool meetrit pikemad.

Senised parajad riided on juhuslikud leiud. Tahaks poodi, kuhu astun sisse ja saan meelepärase.

Kõige tipuks mulle ei meeldi poes käia. Kui keegi viitsiks minuga poes käia ja kokku vedada kõik paraja moega asjad, oleksin või sees. Olen Tartus.

Võta oma 30 üleliigset kilo alla ja saadki suvalisest poest endale riideid valida.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 23:15; 02.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma 30 üleliigset kilo alla ja saadki suvalisest poest endale riideid valida.

Mine psühholoogi juurde ja lahenda oma probleemid ja saadki ilma nähvamata olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma 30 üleliigset kilo alla ja saadki suvalisest poest endale riideid valida.

Mine psühholoogi juurde ja lahenda oma probleemid ja saadki ilma nähvamata olla.

Aga mida ma valesti ütlesin? Kui rind ja puus on nii jäme, et keha on normaalsetest proportsioonidest väljas ja enam poest riideid ei leia, siis ilmselgelt on neisse liiga palju rasva kogunenud. Seda kinnitab ka 160/80.
Ei saa ju oodata, et rõivatootjad hakkaks igasugustele rasvumise tulemusel tekkinud kehakujudele massiliselt riideid tootma. Mõni ükskik ehk hakkabki ja siis tulebki selle väikse valikuga leppida või kaalu kaotada.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 23:15; 02.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Stilist