Esileht Ilu ja tervis Stockholmi dieedi näidismenüü?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Stockholmi dieedi näidismenüü?

Postitas:

See on mingi kahtlane skeem üldse, mu laps kasutas seda, võttis alla küll ja nüüd pole kuskil võimalik seda lõpetada? Lihtsalt läheb raha arvelt…. kodukal olev tel ei vasta.

kirjuta neile meilile, mina sain niimoodi lõpetatud. vastasid küll alles mitme päeva pärast.
ma ei mäleta, kas regamisel pidi pangakaarti kasutama, kui jah, siis tuleb see kaart lihtsalt kinni panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tahtsin huvi pärast seda menüüd näha, aga pidin liituma ja kasutasin seda 1.- liitumist, mis pakuti, 2 päeva pärast täitsin mingi lõpetamise ankeedi, sest ma ei söönud pooli asju sealt menüüst ja uut menüüd ei saabunud, ankeet oli nende kodukal saadaval. Pealegi avastasin, et igakuine raha juba mõne päeva pärast kontolt maha võetud, kirjutasin meilile, et kandku see raha tagasi, kuna lõpetasin enne lepingu. Nad vastasid suht kiiresti, et 10 päeva jooksul kannavad ja nii oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi räige nälgimisdieet. Pärast seda võtsin kôik allavòetud kilod pluss 8kg lisaks.

Muidugi võtad, kui peale dieeti läheb keresse sefiiritort ja seapraad.

Peale 600kcal näljutamispäevasid suureneb su kaal ka täiesti tavaliselt toituma hakates, olles enne oma kehanälgimisega šokki ajanud.

Milleks küll sellist jama ajada? Nobeli meditsiinipreemiale ei taha kandideerida oma avastusega? Sööd vähem, kui kulutad aga võtad kaalus juurde. Sa kaotaks maailmast näljahäda igaveseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgu ja Fitlap EI OLE tervislik kaalulangetamine, sest need menüüd ei ole samuti makrotoitainete osas tervislikult tasakaalus. Sellest on palju kirjutatud ja räägitud. Kummalgi neist ei ole toitumisnõustaja kutsetunnistust. Maksta selle eest, et süüa valku ja küllastunud rasvu ebatervislikult palju, no maitse asi. Lühiajaliselt 3-6 kuud ok, pikaajaliselt kindlasti mitte.

Aga milline ON tervislik kaalulangetus, kui inimene ise ei oska ja ei suuda süveneda kõigisse nendesse makrodesse ja teab millesse? Missugune programm või nõustaja vms tuleks valida? Oskad soovitada kedagi/midagi tõesti tervislikku?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid Stockholmi dieete on ka erinevaid. Mina tellisin mõned aastad tagasi, siis oli ainult 7 päeva ja see tähendaski näljutamist ja oli põhimõtteliselt väga sarnane dieediga, mis on netis saadaval Moskva dieedi ja muude erinevate nimede all. Päeva kalorsus umbes 500.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Black latte kaalulangetamiseks – https://lonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole püsimakset ega korraldust, sellega liitudes sisestad andmed ja iga kuu läheb siis x summa arvelt maha, luues konto oled juba sõlminud lepingu ja kui tahad veel menüüd ka lisaks vaadata, mitte lihtsalt kontot omada, pead maksma. Meili saatsin, neil on kaks kodulehte, väliselt identsed, aga aadress pisut erinev, saatsin mõlemale, sest ega mina tea, milline see petukas on. Kummalgi lehel olev kasutajatoe number pole kasutusel.

ma regasin end mingile ketodieedi lehel kunagi samaoodi, enda arust üheks kuuks, tahtsin retsepte näha… ja siis mitu kuud hiljem avastasin, et igakuiselt läheb arvelduarvelt 6 eurot maha.. lõpuks kuidagi kodulehe kaudu sain lõpetatud lepingu, mingi kilomeetri pikkune taotlus tuli täita selleks.. nagu ikka – raha ära andmine on lihtne, aga katsu sa tagasi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sõin 5x päevas. Hommikusöök, vahepala, lõuna, vahepala ja õhtusöök.

Mis moodi tööl või koolis on võimalik pidevalt süüa? Näiteks kassiiril või lektoril või hambaarstil?

Pean seda 5-6 x päevas söömist täislolluseks, sest lisaks eespool kirjeldatule ei maksa ära unustada ka ühte muud olulist nüanssi – iga söögikorra vahel peab olema umbes 3 tundi “puhkust” hammastele, mille kestel juuakse vaid puhast vett, et hoida suu ja hammaste hügieeni. Pole hästi mõeldav kui oled lisaks tööle veel trenniinimene, käid kinos-teatris vm. Mul näiteks on liigesehaigus, soovitus on kohe hommikul oma toiduports kuueks (!) jagada ja seda päev otsa süüa. Lisaks tööle (juuksur olen) käin mõned päevad nädalas ametialaselt koolis, trenni teen, perega olen, külas käin jne. Parima tahtmisegi juures ei õnnestu neid potsjonilisi toidukordi igal pool süüa.

Võtad oma söögi karpidega kaasa ja sööd. Üle 10 minuti söömisele ei kulu ja ära tule jutustama, et sul ei ole võimalik, teha 3 x 10 minutit söögipause tööpäeva jooksul. Suitsul ilmselt jõuad käia küll?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale 600kcal näljutamispäevasid suureneb su kaal ka täiesti tavaliselt toituma hakates

Loomulikult, sest selle tavalise toitumisega ju enne paksuks mindigi. Kogu see pean-dieeti-ja-siis-söön-tavaliselt on jama, oma “tavalist” peab muutma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsul ilmselt jõuad käia küll?

Ökkadi-ökk, kõik ei ole sinusugused.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi räige nälgimisdieet. Pärast seda võtsin kôik allavòetud kilod pluss 8kg lisaks.

Muidugi võtad, kui peale dieeti läheb keresse sefiiritort ja seapraad.

Peale 600kcal näljutamispäevasid suureneb su kaal ka täiesti tavaliselt toituma hakates, olles enne oma kehanälgimisega šokki ajanud.

Milleks küll sellist jama ajada? Nobeli meditsiinipreemiale ei taha kandideerida oma avastusega? Sööd vähem, kui kulutad aga võtad kaalus juurde. Sa kaotaks maailmast näljahäda igaveseks.

Mitte ei söö vähem, kui kulutad, aga kulutad vähem, kui varem kulutasid.

Alusta nt siit: https://arvamus.postimees.ee/3889659/tuul-sepp-ja-siim-sepp-surmav-soltuvus-mida-uhiskond-ei-teadvusta

Loe lõiku “Miks dieet tulemust ei anna”. Seal on ka viiteid teadusuuringutele, märksõnade abil leiad lisa küllaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Stockholmi dieedi näidismenüü?