Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stockholmi dieet, reklaam Facebookis

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Stockholmi dieet, reklaam Facebookis

Postitas:
Kägu

Kas taas kord mingi petuskeem ?
Kahtlaselt pealetükkivalt sageli reklaamitakse, a-la vasta lihtsatele küsimustele, saa oma toidumenüü ja kohe link maksmisele.. Summat pole mainitud

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saad küll menüü, kui maksad mingi 9 eurot. Mina sain nädalamenüü selle eest. Menüü oli tavaline nälgimine, kunagi oli mingi 7-päeva dieet vabalt saadaval. Mingi sarnane kava oli. Samasuguseid on tasuta saadaval küllalt, seega pole mõtet raha raisata.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui oled aktiivne neti kasutaja, siis vaata nt Pinterest´i. Seal on igasugusuguste dieetide kohta infot piltide ja jutuna, kuidas vaid tahad. Samuti leiad selle Stocholmi kohta.

Instagram on ka selles osas hea. Mina selllest suuremat ei teadnud ja olin arvamusel, et mingi eneseimetlejate koht aga tuttavad jälgivad vene kokandus kanaleid ja soovitasid mullegi. No uskumatult häid leide.

Et siis enne, kui ostlema hakkad või kõhkled, nuusi natuke netis ringi ja vaata, kas see võiks üldse olla see, mis sind huvitab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli dieet.
Söö päevas 1400 kalorit.
TASUTA.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kogemus

Mina tullisin ka selle pea 10 eur.maksva paketi. Kuna ei tundunud ahvatlev, siis koostööd ma enam nendega ei soovinud. See toimus juunis. Päris igapäevaselt ma oma panga kontot ei vaata. Täpsemalt krediitkaardi kontot, sest seal sain maksta just selle vahendiga. Augustis vaatasin ja üllatus oli suur. Igakuiselt on nad nüüd võtnud ise mu arvelt peaaegu 10 euri. Kirjutasin selle peale nendele meilile, mis nende lehel on (küsisin, et mis õigusega nad mu raha vütavad ja ütlesin, et ootan kahe kuu raha tagastust jne. Lubasin pöörduda ka tarbijakaitsesse). Tuli kohe vastus, et kirjutaksin oma profiili alt, et siis saavad 3x kiitemini mulle vastata. Rohkem mingit kommentaari ei olnud. Siis proovisin oma profiili alt kirjutada, mille peale tuli meid tagasi, et saatmine ebaõnnestus. Seda proovisin mitu korda, aga ikka üks ja seesama.
Fb nende reklaamide alla olen ka veidi sellest kirjutanud, et inimesed teaksid, mis selle taga tegelikult on. Kõik minu ja nagu selgus veel nii mõnegi inimese vähegi negatiivsed kommentaarid kustutatakse ja mind ka blokeeriti. Enam ma midagi seal väga teha ei saa.
Suheldes pangaga selgus, et aitab ainult see, et krediitkaart tuleb ära vahetada. Teisiti seda petuskeemi peatada ei saa.
Eks nüüd lugeja ise otsustab, kas ikka tasub nendega mingit tegemist teha.
Mina igatahes pöördud vastavate ametkondade poole ja niisama seda asja ei jäta.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saad küll menüü, kui maksad mingi 9 eurot. Mina sain nädalamenüü selle eest. Menüü oli tavaline nälgimine, kunagi oli mingi 7-päeva dieet vabalt saadaval. Mingi sarnane kava oli. Samasuguseid on tasuta saadaval küllalt, seega pole mõtet raha raisata.

jälgige oma kontot, äkki teil hakkab ka nüüd iga kuu raha maha minema ?!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

älgige oma kontot, äkki teil hakkab ka nüüd iga kuu raha maha minema ?!

Ma ostsin selle lolli peaga kunagi varem, siis veel sellist asja ei olnud, et iga kuu hakkas raha maha minema. Ma krediitkaarti maksmisel ei kasutanud ka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kellelgi veel kogemusi ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul vend tegi seda kunagi, võttis alla küll ja üsna kiiresti, kuid nüüd, paar-kolm aastat hiljem on täpselt sama, kui enne alustamist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Alla võtab küll, kui hommikusöögiks on üks greip, lõunaks paar salatilehte ja õhtuks pool kanafileed. Mingi Moskva dieet ja 7-päeva dieet olid väga sarnased.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma ei eksi siis lubab see “dieet” süüa umbes 500 kcal päevas, seega pigem näljutamine. Ei poolda. Sama raha eest saab ka Fitlapi või Orgu toitumiskava ja nende järgi tohib toitu süüa ka.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tullisin ka selle pea 10 eur.maksva paketi. Kuna ei tundunud ahvatlev, siis koostööd ma enam nendega ei soovinud. See toimus juunis. Päris igapäevaselt ma oma panga kontot ei vaata. Täpsemalt krediitkaardi kontot, sest seal sain maksta just selle vahendiga. Augustis vaatasin ja üllatus oli suur. Igakuiselt on nad nüüd võtnud ise mu arvelt peaaegu 10 euri. Kirjutasin selle peale nendele meilile, mis nende lehel on (küsisin, et mis õigusega nad mu raha vütavad ja ütlesin, et ootan kahe kuu raha tagastust jne. Lubasin pöörduda ka tarbijakaitsesse). Tuli kohe vastus, et kirjutaksin oma profiili alt, et siis saavad 3x kiitemini mulle vastata. Rohkem mingit kommentaari ei olnud. Siis proovisin oma profiili alt kirjutada, mille peale tuli meid tagasi, et saatmine ebaõnnestus. Seda proovisin mitu korda, aga ikka üks ja seesama.

Fb nende reklaamide alla olen ka veidi sellest kirjutanud, et inimesed teaksid, mis selle taga tegelikult on. Kõik minu ja nagu selgus veel nii mõnegi inimese vähegi negatiivsed kommentaarid kustutatakse ja mind ka blokeeriti. Enam ma midagi seal väga teha ei saa.

Suheldes pangaga selgus, et aitab ainult see, et krediitkaart tuleb ära vahetada. Teisiti seda petuskeemi peatada ei saa.

Eks nüüd lugeja ise otsustab, kas ikka tasub nendega mingit tegemist teha.

Mina igatahes pöördud vastavate ametkondade poole ja niisama seda asja ei jäta.

Peata oma dieedikontolt need maksed siis, ära torma kaarti vahetama.
Logid sisse, võtad ülevalt paremast nurgast oma nime alt – Tooted ja sealt avanevad Sulle ekraanile igast paketid ja seal kusagil peab olema lause – ma ei soovi enam saleneda. Vajutad sellele ja siis peaks tekkima võimalus ka konto jäädavalt kustutada. Vähemalt mu vend sai neist nii lahti.
Nad ise saatsid talle juhendi, kuidas teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga Vilgats on kuuldavasti just sellega 23 kg maha võtnud. Ehkki mulle näis, et nende reklaampiltide peal oli ta küll oluliselt saledam kui päriselt – teab siis kas Photoshop või osav pildistamisnurk …

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga Vilgats on kuuldavasti just sellega 23 kg maha võtnud. Ehkki mulle näis, et nende reklaampiltide peal oli ta küll oluliselt saledam kui päriselt – teab siis kas Photoshop või osav pildistamisnurk …

Tal vist pigem rahategemise projekt. Ei usu, et sellega maha võttis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga vaata kui õnnetu ta välja näeb. Ta küll naeratab piltidel, kuid silmis puudub sära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb küll raha igakuiselt 10 eurot, see on tõsi. Saadetakse uus menüü iga 10-päeva järel, kaloraaz on küll madal tõesti, aga oleneb kasutaja KMI-st ikka. Mu tütar on sellega maha võtnud ca 24 kg, alustas 95 kg pealt – esimene nädal oli päris nälgimine jah, lisaks soolavaba. Aga tal töötab see “anname sulle kõik ette, mis süüa-juua” meetod.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb küll raha igakuiselt 10 eurot, see on tõsi.

Just. See, kes siin kurtis, katkestagu oma leping ära lihtsalt.

Pangatöötaja soovitus oli muidugi lollimast lollim. Krediitkaardipettustega tegeldakse justnimelt läbi panga ju, esitatakse vaidlustused jne Miks siin kurtja seda ei teinud, kui ta omast arust polnud nõusolekut andnud raha maksmiseks?
Ilmselt ei olnud tegelikult pettusega tegemist, vaid tähelepanematu kliendiga, kes ei süvenenud, millele nõusoleku andis.

+1
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Stockholmi dieet, reklaam Facebookis