Esileht Väikelaps Stockholmi lapsega

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Stockholmi lapsega

Postitas:

Teadjamad, andke nõu!:)
Mida huvitavat teha Stockholmi kesklinnas 2 aastase lapsega?
Millises kaubamajas on tore lastenurk?

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastenurka pole ma näinud 5a jooksul,vähemalt kesklinnas.ikeas on suur laste nurk aga pole jälle kesklinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime just nädal tagasi koos 1,6 aastasega. Külastasime Aquariumi. Ja lapsele seal väga meeldis – kükitas naelutatult akvaariumi ees ja näitas näpuga kalu. Veel on Junibakken samas kõrval, aga ma millegipärast arvan, sellega tasuks vast veel aastake oodata. Laste mängunurkasid pole ka mina kohanud üheski kesklinna kaubandus keskuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

stocholmis on üks väga vahva mänguasja pood,kus laps saab mängida 🙂 Kahjuks asukohta ei oska öelda,aga mul mees oli seal taas nagu poisike,puldikaad..legod,kõik niisama kohapeal kasutamiseks väljas 🙂 Emme ,issi saavad poes rahulikult asju vaadata,kui laps tegutseb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Junibackenis on küll mõnus suur mängumaa. Aga sel oli vähemalt meie käies meeletult rahvast (ei olnud nädalavahetus ega midagi). Seal on kõige huvitavam atraktsioon nö muinasjuturongiga sõit. Samas selleks, et see lapsele huvitav oleks, peaks Lindgreni raamatuid enne hulgim olema lugenud. Seal oli stseene raamatutest, millest ma kuulnudki polnud. Pole vist kõiki eesti keeles olemaski. Samas 2a lapsel oleks seal atraktsioonide vahel tegevust küll.

Kui tahad ¨opata, siis lapsega eriti miskit teha polegi. Kui tahad lapsega midagi teha, siis vali mõni muuseum või muu atraktsioon. Ilusa ilmaga soovitaks Skansenit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NK kaubamajas on lastenurk vist oli kõige kõrgemal korrusel, aga üksi vist last ju sinna ei jätaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Stockholmi lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.