Esileht Hobinurk Stockholmis ööbimine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Stockholmis ööbimine

Postitas:

Kes on ööbinud Stockholmis, siis milliseid soodsaid hotelle või ööbimiskohti soovitate? Plaan minna esimest korda ja mitmeks päevaks Rootsi pealinna. Kas peab siin broneerima koha? Ei pea olema kesklinnas, võib ka rahulikumas kohas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 19:25; 02.05 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on soodus sinu jaoks?
Voodikoha saab 30 euroga, kuskil äärelinnas saab juba terve toa 50 euroga. Kesklinna hotellitubade hinnad algavad kuskil 100st eurost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 22:50; 02.05 09:00; 02.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem vali öömaja asupaiga järgi. See linn on nii suur, et jah saad soodsa ööbimise, aga kulutad hulga vahendeid ja aega, et sinna sõita ja sealt tagasi sõita. Vali asupaik ja sealt kõige odavam võimalus. Lähed mitmeks päevaks ja siis kulutad endale olulistesse kohtadesse minekuks ja tulekuks tunde. Nii et odav võib minna väga kalliks. Ja kui varem käinud pole, siis võtke ametlik hotell. Tee näiteks konto Booking.com portaali. Kui eesmärgiks pole mitme päeva jooksul linna erinevate transpordivahenditega tutvumine, vali öömaja nende kohtadele lähedale, mida külastada soovid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on Stockholmis päris hea metroovõrk. Nii et ei pea kesklinnas ööbima. Tunde see metrooga minek ja tulek küll aega ei võta, kui jaama lähedal elad. Kunagi elasin mingi liini lõpus ja sinna sai poole tunniga.

Aga jah, võta booking.com lahti, vali kuupäevad ja oma eelarve ja siis näed, mis ja kus on saadaval.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 22:50; 02.05 09:00; 02.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest! Küsin edasi, et kuhu võiks minna Stockholmis, milliseid kohti külastada?Seikleja eriti ei ole, kohad võiks olla kesklinna lähedal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 19:25; 02.05 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ot, magamaminekul oled nõus ühistranspordiga seiklema, aga kesklinnast välja ei taha minna?

Aga muidu äkki valgustad, kes on reisijad, kas täiskasvanud või ka lapsed?
Ma neid teada-tuntud kohti nagu Skansen ei hakka soovitama.
Muuseumitest meeldis Nordiska museet kunagi, seal on kõike. Vasa muuseum on iseenesest vaatamisväärsus omaette, kuidas laeva ümber on muuseum ehitatud, aga pikalt seal midagi vaadata polnud.
Ma ise olen kunsti- ja fotograafiahuviline, mulle väga meeldis Fotografiska Stockholm, see asub kesklinnas sadama lähedal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 22:50; 02.05 09:00; 02.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa sinna üldse minna plaanid, kui sul pole aimugi, mida seal teha?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub, et “Minu Stockholmi” raamatus oli sellele raamatusarjale ebatüüpiliselt ka hunnik soovitusi, kuhu minna ja mida teha. Vist oli kõik lõpus, aga midagi võis ka eespool olla. Kui aega on, loe läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis ABBA muuseum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockholmis on teatud linnaosad (Husby, Rinkeby jt) muutunud väga ohtlikuks, pagulased on ülekaalus ja autode süütamine ja tulistamine tänavatel on pea igapäevane. Sinna ei soovita majutust otsida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus, et Junibacken oli täiskasvanutele isegi suurem elamus kui lastele. Läheduses on Vasa muuseum, Skansen, ABBA muuseum, uus vikingimuuseum. Aga üldiselt oleks mõistlik teada jah, kes on reisiseltskonnas. Mina plaanin järgmine kord kruiisiga minnes oma poistega tehnikamuuseumi minna, aga väikestel tüdrukutel seal ehk nii huvitav poleks. Tehnikamuuseumi vahetus läheduses on ka mitmeid teisi muuseume (etnograafiamuuseum, politseimuuseum, meremuuseum, spordimuuseum), seega üks tee, mitu asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna peab küll metrooga minema (või noh, jalgsi saab ka, aga läheb kaua), aga selline päris vahva panoraam linnale avaneb.
https://www.visitstockholm.com/see–do/attractions/skyview/

Mina olen olnud kohe sadama kõrval olevas Ariadne hotellis ja siis kesklinnas mingis hosteli tüüpi majutusasutuses ja veel kuskil hotellis. Hostel on küll odavam, aga seltskond on seal oluliselt kirjum. Esimesel korral minekuks soovitan pigem hotelli ja privaatsust. No ei olnud tore hostelis oma hommikusöögivõileiba süüa, kui kaasööbija jalad lauale lajatas ja märkustest väljagi ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kommentaar eemaldatud.
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli broneerimine – https://agoda.com Agoda on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Mina seal kaks korda tühistanud ja mõlemal korral raha paari päeva pärast tagasi kantud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinki kodulehel on Stockholmi vaatamisväärsuste osas palju häid soovitusi, ma soovitaks sealt ideid ammutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Stockholmis ööbimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.