Esileht Väikelaps Stockmanni Rocca outletis lisaale 50 %

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Stockmanni Rocca outletis lisaale 50 %

Postitas:

Sattusin täna Stockmanni Rocca Outleti ja seal praegu peal olevast ale hinnast veel alla kõikidel asjadel -50% praegu.
Ise ostsin poisile kevadeks nr.27 Vincent nahkkingad 16,5 ¤ eest.Ned pealt hästi paljude tepingitega ja krõpsudega.
Pole elu sees nii odavalt seest ja väljast täisnahast kingi lapsele ostnud.
Hästi väikseid numbreid oli lademes ja siis alates 30 ja peale.
Lihtsalt teadmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha rahaks, aga oled sa kindel, et lapsel nendega mugav käia on? Neil on ju totaalselt paindumatu tald …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 19:29; 22.01 16:58; 22.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see 50% on olnud neil seal juba nädal aega ja no olgem ausad, ainult riismed ongi järgi. (peale nende kivikõvade vincentide polnud seal nagu suurt rohkem midagi. suurtele poistele paar k-s jopet oli ka)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:28; 22.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on ju suht saast järel, mille eest ikkagi veel pappi tahetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väiksematele kuni nr.23 oli seal küll veel üht-teist odavalt saada.
aga tegelikult suur tühjus seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ostsime need kingad juba aasta tagasi…algul tundusid kakuidagi rohmakad, aga tegelt on väga head kingad. Olen väga rahul ostuga. ja nahk muutub kandmisega pehmemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need konkreetsed tepingute ja kröpsudega kingad on väga pehme ja painduva tallaga, misk halvustada kui täpselt ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]need konkreetsed tepingute ja kröpsudega kingad on väga pehme ja painduva tallaga, misk halvustada kui täpselt ei tea.[/tsitaat]

kas jutt käib sarnasest mudelist http://www.vincentshoestore.com/en-GB/ludde-black-p-843-c-172.aspx ? need on igatahes küll nii paindumatud, et ma ei paneks neid oma lapsele ka relvaähvardusel jalga …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 19:29; 22.01 16:58; 22.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]katariina333 kirjutas:[/small]

kas jutt käib sarnasest mudelist http://www.vincentshoestore.com/en-GB/ludde-black-p-843-c-172.aspx ? need on igatahes küll nii paindumatud, et ma ei paneks neid oma lapsele ka relvaähvardusel jalga …[/tsitaat]

Tegelt ka, et kui relvaga ähvardatakse, siis pigem lastagu sind ja last maha kui et lapsele selle mudeli jalga paned???? Mõtle nüüd ikka, enne kui räägid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelt ka, et kui relvaga ähvardatakse, siis pigem lastagu sind ja last maha kui et lapsele selle mudeli jalga paned???? Mõtle nüüd ikka, enne kui räägid! [/tsitaat]

ok, on utreeritult väljendatud, aga point jõudis kohale, eks? ei pea ikka igasugust kräppi lapsele jalga panema pelgalt seetõttu, et odavalt saab …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 19:29; 22.01 16:58; 22.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olid jah need! Mul jäid need ka ostmata, peale ecco-clarks-superfit-chicco nahast jalatsite olid need ikka väga- väga ebamugava olemisega.
Kui väidad, et need ei ole kõva tallaga, siis pole su laps kvaliteetseid jalga veel saanudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:28; 22.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin need ka oma lapsele lasteada õues käimiseks, tunduvad sellised head ja tugevad. Ma ei ütleks, et ntx Ecco sandaalide (need, mis kuni suuruseni 25) tald just pehmem oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Stockmanni Rocca outletis lisaale 50 %

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.