Esileht Kodunurk Stollari blender SNB550 – kogemusi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Stollari blender SNB550 – kogemusi

Postitas:

Selline: https://www.kaubamaja.ee/stollar-blender-the-activelife-snb550-h0383818
Head-vead? Kindlasti on paremaid jne, aga huvitab just see mudel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:59; 07.10 13:58; 10.10 10:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aitäh, kallis perekoolikas, kes sa iganes mu teema ebasobivaks märkisid (jaa, muide, mulle tuleb selle kohta meil). Loodetavasti on sinu päev nüüd korda läinud 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:59; 07.10 13:58; 10.10 10:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aitäh, kallis perekoolikas, kes sa iganes mu teema ebasobivaks märkisid

No aga ta ju solvus selle peale, kui sa nii kalli blenderi tahad osta. Ja  mis ta siis tegema pidigi? Selge see, et saadab ebasobiva. Tema otsis ise 21€ maksva asja https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/vaikesed-koogimasinad/blenderid/forme-fgb-6151_baad44e6/ asja ja loomulikult see tekitab temas pisut tuska.

Ise oled süüdi, et siia vaeste perekoolikate ette eputama ronisid. Mingi empaatiavõime võiks ju inimesel ometi olla?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ilmselt arvas, et teen reklaami. Muide – antud lingi panin meelega, sest sealt seda osta ei saa. Teeme siis tsenseeritult. Oleks võinud panna *piiks* tehnikapoe lingi ja tekitada liiklust sinna, aga ei. Muide, küsimus oli ajendatud sellest, et *piiks* panga preemiapunktide eest saab seda blenderit soodsamalt osta. Ja need neetud punktid tuleb ära kasutada, sest jah, niisama ripakile ka ei jäta. Samas jama ei taha ka kindlasti soetada.

Kuna selle blenderi kohta netist review‘sid ei leia, mõtlesin, et ehk saab siit abi, aga võta näpust. Kohe maaslamajat jalaga lööma ja kaebust esitama (muuseas, ka mu teise kommentaari peale). Aga kui elu sellest kenam, andku minna muidugi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:59; 07.10 13:58; 10.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Stollari blender SNB550 – kogemusi