Esileht Koolilaps Streik ja koolipoolne teavitus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Streik ja koolipoolne teavitus

Postitas:

Kas on veel koole kus pole konkreetset infot (mis päevadel on streik) ei lastele ega vanematele edastatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 13:25; 27.02 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga äkki siis ei streigigi?

meil oli küll, nii e-koolis kui ka kirjalik teade lehe, kus taheti ühtlasi ka teada, kas laps tuleb kooli või mitte- kõik vägagi ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on eriti jabur süsteem – lastele on antud koolis vihjeid, et streigitakse, samas hoiab kool kindlasti uksed lahti ja leiab tegevust neile, kes kohale tulevad. Lapsevanematele pole sõnagi ei kooli kodulehel, e-koolis ega facebookis. Seega, ma veel ei tea ega taipa täpselt, mis toimub (teismeliste ümberjutustus õpetaja jutust ei pruugi alati kõige adekvaatsem olla).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kool ei saa ametlikult keelata lastel kooli tulemast, aga vanemad saavad näidata oma poolehoidu ja toetada streiki lapsi kooli saatmata neil 3 päeval. Ôpetajate palgad on naeruväärsed kui arvestada nende ajupotsensiaali ja koolipingis kulutatud aastaid. Kui ôpetajaid mitte toetada, siis varsti pole ühtegi head ôpetajat enam järgi, kes me lapsi harivad. Ma ei ole ise ôpetaja, aga mul on paar head tuttavat ja tean nende dilemmat kas suunduda erafirmadesse vôi jätkata ôpetajana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on eriti jabur süsteem – lastele on antud koolis vihjeid, et streigitakse, samas hoiab kool kindlasti uksed lahti ja leiab tegevust neile, kes kohale tulevad. Lapsevanematele pole sõnagi ei kooli kodulehel, e-koolis ega facebookis. Seega, ma veel ei tea ega taipa täpselt, mis toimub (teismeliste ümberjutustus õpetaja jutust ei pruugi alati kõige adekvaatsem olla).[/tsitaat]

Praegusest peab ametlik teavitus tehtud olema. Seega teie kool ei streigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:15; 27.02 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Praegusest peab ametlik teavitus tehtud olema. Seega teie kool ei streigi.[/tsitaat]

Kus on kirjas, et mis päevaks peab teavitus tehtud olema? Õpetaja ütles mulle täpselt nädal tagasi, et streigivad ja teavitus tuleb peatselt. Tänaseks seis sama, just kontrollisin e-kooli ja kooli kodulehekülge. Mind ajab kurjaks koolipoolne infopuudus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 13:25; 27.02 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus on kirjas, et mis päevaks peab teavitus tehtud olema? Õpetaja ütles mulle täpselt nädal tagasi, et streigivad ja teavitus tuleb peatselt. Tänaseks seis sama, just kontrollisin e-kooli ja kooli kodulehekülge. Mind ajab kurjaks koolipoolne infopuudus.[/tsitaat]

Seadus näeb ette kaks nädalat varem teavitamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:15; 27.02 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on eriti jabur süsteem – lastele on antud koolis vihjeid, et streigitakse, samas hoiab kool kindlasti uksed lahti ja leiab tegevust neile, kes kohale tulevad. Lapsevanematele pole sõnagi ei kooli kodulehel, e-koolis ega facebookis. Seega, ma veel ei tea ega taipa täpselt, mis toimub (teismeliste ümberjutustus õpetaja jutust ei pruugi alati kõige adekvaatsem olla).[/tsitaat]
kas sul on oma teismelistele lapsehoidjat vaja selleks ajaks või miks see info sulle praegu vajalik on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia õpetajatel on toetusstreik. Kusjuures pandi üles paber ja saadeti kiri, PEAB allkirja andma nii sterigi infoga tutvumise kohta, kui selle kohta, et laps ei tule aeda. Ei kavatsegi allkirja anda, mind ei saa kohustada nõusutma nende sterigiga või panna mind uurima nende streigi infot (ei tea kust seda veel otsima peaks)!
Kusjuures ma ei ole nende toetusstreigi vastu, aga milleks vanemaid selle korraldamise käigus sundida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 18:55; 27.02 18:56; 27.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Seadus näeb ette kaks nädalat varem teavitamist.[/tsitaat]

Kas saaks viidet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 18:55; 27.02 18:56; 27.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

allkirja tahetakse selle pärast, et sind on teavitatud et lastead kinni on ja et sa pärast ei soiuks, et ups, ma ei teadnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kanavaras kirjutas:[/small]

ei lasteaeda ega kooli EI SAA streigi ajaks kinni panna, kogugu nad allkirju või mitte. lihtsalt sel ajal, kui õpetajad streigivad, peab lapsega tegelema keegi muu – juhataja, õppealajuhataja, kokk, majahoidja vms[/tsitaat]
Meil koguti ka allkirju, et olen teavitatud, et lasteaed on 3 päeva kinni. Koolis allkirju ei ole nõutud, aga kodulehel on teade, et 2 päeva kinni. Ja mõlemad on just nimelt kinni, keegi ei plaani lastega tegelda ei koolis ega lasteaias.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kanavaras kirjutas:[/small]
[tsitaat]allkirja tahetakse selle pärast, et sind on teavitatud et lastead kinni on ja et sa pärast ei soiuks, et ups, ma ei teadnud..[/tsitaat]

Võib tunduda, et iga perekoolis kirjutaja on loll aga.. Ma sa saan muidugi aru, miks allkirju kogutakse! Ja olen teavitatud aga ka ilma allkirja andmata – need ei ole kuidagi seotud! Ma pole allkirja andnud igasuguste asjade asjus, mida niigi tean! Absurdne loogika üldse minu jaoks ..
Last ma kohale ei vii, soiguda ei kavatse. Kuid mingeid allkirju ma ka ei anna!

Aga noh, nad tahtsid allkirja ka selles asjus, et lasteaed on lapsele ohutu. Pärast ühes teise kohas juhtunud õnnetust.
Personal kindlustab end igasuguste arusaamatusete vastu.

Ent – ilma minu abita!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 18:55; 27.02 18:56; 27.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kool ega lasteaed ei saa olla kinni, sest streigivad vaid õpetajad, mitte muu personal (kokk, koristaja jms) ning juhatajal on kohustus tagada kohaletulnud lastele tegevus ja järelevalve. õpetajate streik ei anna õigust lasteasutus sulgemseks, lugege seadusi.
aastaid tagasi mingi õpetajate streigi ajal oli üks direktor lubanud kooli tulevad õpilased kõik aulasse koguda, et neid silma peal hoida, ning siis neile terve kalevipoja eepose ette lugeda. arvake, mitu last kooli tuli tol päeval? :D[/tsitaat]
Lasteaias on 12 rühma, igas rühmas 23 last (kahes sõimerühmas vist vähem). Kohal pole kasvatajaid ega söögitädisid. Juhataja, majahoidja, paar inimest veel ja kokad võivad ju olla. Aga kuidas nad saavad kasvõi pooledki neist lastest ära valvatud? Kokad teevad süüa, nemad ei valva.
Ja mina võin seadusi ju lugeda, aga kui ma hommikul lapsega kohale lähen ja uks lukus on, siis mis ma selle teadmisega teen?
Vanema lapse kool pole öelnud, et on kinni. Kirjas on, et kahel päeval õppetööd ei toimu. Aga kuna ma pean nagunii noorema lapsega koju jääma, siis jääb vanem ka. Mida tarka tal seal koolis ikka teha oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin mingit seadust, et 2 nädalat varem tuleb lapsevanemaid teavitada. Palun mitte ajada sassi sellega, et kohalikule omavalitsusele, kui tööandjale, tuli teada anda 2 ndl varem.
Eks ta viisakas oleks, kui aegsasti teada anda. Samas jõuab ju veel- nädal varem oleks igati ok. Mis hirmsuuri muudatusi-plaane te ikka koolilapse puhul teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Streik ja koolipoolne teavitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.