Esileht Väikelaps Streik päevaunedega!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Streik päevaunedega!

Postitas:

Laps on 1a7k vana ja 3-4 päeva on selline streik päeval magamise vastu, rõõgib kuidas jaksab ja jääb siis magama kui on juba nii väsinud, et lihtsalt enam ei suuda, istub voodis ja pikali ei pane, mitte midagi ei sobi ka talle, et äkki loeks raamatut või midagi, aga tema ikka kisab kõige peale mida pakun. Ei tea kohe mida ette võtta, äkki kellegil on kogemusi ja soovitusi ning kui kaua selline asi kesta võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on see alganud kui laps oli 1,5 aastane ja siiamaani kestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil algas ka kusagil samal ajal, siis kui laps 1,6 sai. Vahepeal magab, vahepeal mitte. Kui ei maga siis läheb õhtul kell 7 magama (muidu läks 8-9 vahel). Meie puhul sundimisel pole mõttet, see on energia raiskamine. Vahepeal õnnestub siis autoga sõites või vankriga jalutades natukeseks ajaks silma kinni panna. Olen juba arvestanud, et 2 aastaselt ta enam ei maga. 4 kuuselt oli tal 2 unekorda ja 10 kuuselt 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama lugu, aga hoidja juures jääb päeval 2minutiga täpselt sama aeg iga päev magama.
Ma ikka olen teinekord 1.5h vastu pidanud ja siis magab sama palju, sest kuidagi see päevauni on ju ka vajalik.
See on veider, et tundub, et laps tahab minuga või issiga veel vankris magama jääda, aga jalutades, mitte niisama rõdu peal.
Aga jätkan siiski tubaseid unesid, kui ise päeval kodus, sest esimese eluaasta käisin iga päev iga ilmaga ja haigusega 3-4 x 40min unesid kärutades tegemas ja rohkem ma ei suuda seda vankris magamist taluda.
Seega soovitaks ikka proovida ja jätkata, küll ehk normaliseerub see päeval magamaminek ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poeg 1,8 aastane ja samamoodi päevaune streik juba pikemat aega. On alguses nõus küll magama minema, kuid voodis siis jutustab ja passib niisama. Kui tunniga magama pole jäänud siis loobun ja õhtul läheb natuke varem magama. Kui vanaema hoiab, siis üldjuhul magab lõunaund alati. Minul jääb magama alles siis kui nö sunnin magama ja tekitan olukorra, kus ta hakkab jaurama, siis vist väsitab ennast ära ja jääb kähku magama, aga sellist olukorda ei taha ma igapäevaselt küll ei lapsele ega endale, nii et pigem jääb siis magamata.
Kas keegi oskab ehk lohutuseks öelda, et see on mööduv?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Streik päevaunedega!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.