Esileht Tööelu, raha ja seadused. Stressivaba tööd

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Stressivaba tööd

Postitas:

Ma olen niipalju aastaid teinud tööd klientidega, ka sellistega kes on täiesti hüsteerias, sõimavad sest nad on kas ise tugeva emotsionaalse draama läbielanud jne. Aga ei tekita see minus mingit stressi, sest nad ei sõima konkreetselt mind vaid seda kes parasjagu nendega tegeleb, oleks võinud olla ka kolleeg minu kõrvalt ja saada sama suhtumise osaliseks. Tänu kogemusele voolab see kõik minust mööda. Toredaid inimesi on niipalju rohkem, et tühja neid ebameeldivaid meelespidada. Üldiselt muidugi on erialasid kus põletakse ruttu läbi, sest enne ei kujuta päris ette mis kõik töö hulka kuulub

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristaja..palk ehk jah veidi nigel..aga stressivaba on küll.
Kuskil 10 a tagasi töötasin ühes koristusfirmas. Sain ise valida mitu tundi päevas töötada tahtsin. Selle aluselt jagati ka kohti, mida koristada.
Ma tahtsin täiskohta ning sain endale ühe suure kooli Tallinnas. Mina ja kaks teist tüdrukut koristasime kuskil kella 16-st südaööni. Polnud häda midagi, koristasid oma kiirusega, peaasi, et kõik tehtud sai. Kõrvaklapid peas ja tuurasid ringi.

Hoiab ka hästi vormis..st et päevase liikumisvajaduse saad ilusti täis.

Oma ülemust nägin ehk üldse 3 korda 😀 Ainult siis kui ta infot edastama tuli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

server-/süsteemiadministraator keskmises/väiksemas firmas.
Väike just seepärast, et kui tahad rahulikult nokitseda, siis ei ole kolleege kes võiks tüli tõmmata ning kellega konkureerida (piisavalt suur serveripark, et adminni on vaja ning adminn ei peaks muu jamaga tegelema, aga piisavalt väike, et kahte adminni ei oleks).
Hea õnne korral õnnestub tööruumiks saada mingi keldriruumike, siis ei pea ka ülejäänud IT osakonnaga ruume ega maid jagama ning ka kaugtöö aega on sujuvalt kerge suurendada, sest ega keegi väga ei teagi kui palju sa majas oled.
Kuni kõik töötab, siis kedagi väga ei huvitagi su olemasolu ning jalgu ka ei jää kellelegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lugenud kõiki postitusi. Vabandust! Aga sõna sekka ütlen ikka. Mu meelest igas ametis, kus töökohustuste täitmine on seotud inimestega, seal on sisse kirjutatud ka stress. Tasub vaadata aja, energia ja rahavoogu, mis sellega seostub, et kas tasub ära. Ise olen kõrgelt haritud, kuid töötan maksimaalselt lihtsaima ametikoha peal. olen kaubapaigutaja suht miinimumpalgaga. Aga tööstressi pole. Nõudmised elule on ka minimaalsed. Olen õnnelik. (Paarkümmend aastat erialasel tööl viisid läbipõlemiseni ning rõõm sissetulekust oli olematu.)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Stressivaba tööd