Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 251 )

Teema: Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Postitas:
Kägu

Kas plaanite vaadata?
Kas uus saatejuht meeldib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas plaanite vaadata?

Kas uus saatejuht meeldib?

Võrreldes teiste hooaegadega… üsna jama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saatejuht on väga kift noor mees. Näeb pisut välja nagu Tänak, kes on äkki rooli nurka lennutanud ja rääkima õppinud.
Ja muidugi esimene esineja – lihtsalt vapustav noor naine.

Igasuguste “mindeikoti”, “mullpohh” jne omastarust poppide tsikkide lõputus ja surmigavas seas.

Supervaheldus ja taas on lootust, et Eesti naistel on pealekasv olemas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatan, kuid Avandi oli saatejuhina minu lemmik, peab tunnistama. Teda on ükskõik kellel keeruline ületada.

Kahju, et sel hooajal kõik osalejad nii ühte auku on – kõik on ca 20aastased noored ja tundus, et ka Otsa kooli või mõne muu kooli kultuuri/muusika/teatri eriala õpilased (olnud). Oleks võinud eri vanuses ja erineva taustaga inimesi ikka osalema võtta.
Aga äkki siis polnud nii palju soovijaid?

Siis on Norman Salumäe, kes on varem ka meedias korduvalt olnud, osales Superstaariski… Et pole ju väga tundmatu inimene?

Loodan, et tuleb ikkagi põnevam hooaeg kui see eelmine nö Kuldne. Seal oli küll näha, et tehakse lihtsalt vana rasva pealt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatan ja uus saatejuht sobib.
Muidugi Marianne Leibur. Ma olen lummatud, kus peidus sellist briljanti hoitud on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muidugi Marianne Leibur. Ma olen lummatud, kus peidus sellist briljanti hoitud on.

oot, sa pole varem Leiburit näinud/kuulnud. Kalju Terasmaa lapselaps, Arvo Leiburi laps.. seal polegi midagi rääkida, geenid geenid geenid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marianne Leibur

Mina nt pole kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok esimene oli lihtsalt mingi moosekantide suguvõsast, ise ikkagi suhteliselt suvaline tüüp, aga teine on nukuteatri näitleja, mis vahe on temal ja mart müürisepal, kes kuulsuste hooajal osales?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oot, sa pole varem Leiburit näinud/kuulnud. Kalju Terasmaa lapselaps, Arvo Leiburi laps.. seal polegi midagi rääkida, geenid geenid geenid.

Oot, sul pole vaja ju sellega nüüd hüpata, et sa mingi naaber vms oled.
Kõik ei ole ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saate kirjelduse järgi arvasin muideks ka, et amatöörid esinevad. Kui sul on muusika- vms meelelahutusharidus ja/või töötad selle alal, siis sa ju pole amatöör, isegi kui sa pole laiemale avalikkusele tuttav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See viimane number oli tegelikult nõme. Mul kadus nüüd kahjuks edasise suhtes huvi ära… 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimased hooajad vaatan salvestust ja kuulan vaid laule. Kulutada 3 tundi 8 laulu kuulamiseks on mõttetu ajaraisk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laulud on mögad, saatejuht on nagu tema tegelaskuju Padjaklubis, esinejad .. viisakalt öeldes kasina häälega.. reklaam pikk- vist jätan selle hooaja vahele

Please wait...
Postitas:
Kägu

See viimane number oli tegelikult nõme. Mul kadus nüüd kahjuks edasise suhtes huvi ära… 🙁

Milline siis täpsemalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline siis täpsemalt?

Väike Oliver arvatavasti

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milline siis täpsemalt?

Väike Oliver arvatavasti

See esitaja loodab kindlasti edasi pääseda ? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

See väike Oliver oli ikka väga nõme :/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt. Kindlasti kõige nõrgem esitus täna. Ei usu väga, et järgmine saade millegi paremaga hakkama saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Oliveri paroodia tundub teile nõme, sest te polnud originaalist samuti vaimustunud.
Mina ka ei olnud. (sellest Oliverist siis)

Aga paroodia oli ju iseenesest hästi tehtud.

Ja vblla Oliveri ema vaatab seda praegu hoopis nii, et tema poega mõnitati?
Sellsel juhul peaksite ju häppid olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu lemmik oli Uno Loop 😍 noormehe nimi ei jäänud meelde, piinlik. Aga no see laul on ikka imekaunis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu järjestus:
1. Norman (Helen Lokuta)
2. Eleryn (Brenda Lee)
3. Madis (White Snake)
4. Marianne (Doris Day)
5. Mihkel (Victor Crone)
6. Pelle (Uno Loop)
7. Kärt (Ariana Grande)
8. Marta (Väike Oliver)

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Oliveri paroodia tundub teile nõme, sest te polnud originaalist samuti vaimustunud.

Mina ka ei olnud. (sellest Oliverist siis)

Aga paroodia oli ju iseenesest hästi tehtud.

Ja vblla Oliveri ema vaatab seda praegu hoopis nii, et tema poega mõnitati?

Sellsel juhul peaksite ju häppid olema?

Miks peaks keegi väikese poisi mõnitamise üle õnnelik olema? Väikest Ott Leplandi muidugi tehti ka, mu meelest kaks korda koguni, Toomas Uibot ka, aga nemad olid vähemalt sel hetkel juba suured inimesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks peaks keegi väikese poisi mõnitamise üle õnnelik olema?

Kas panen kägude kellaajad, kes tema parodeerijat nõmedaks pidasid, kuigi paroodia oli hästi tehtud?
Ask them.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marta (kes väikest Oliveri tegi) laulab tegelikult väga hästi. Ebaõnnestunud valik esimeseks saateks. Minule ka ei meeldinud, sest Oliveri etteasted pole mulle kunagi meeldinud. Samas mõnitamise muljet mulle küll ei jäänud. Oma olemuselt tundub Marta pigem parodeerija kui jäljendaja ja see selline õhuke jää- kerge on libastuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle päris Oliver meeldis, see Marta ei meeldinud üldsegi. Tema oleks pidanud Pelle asemel välja langema. Olen pettunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marianne Leibur minu lemmik – stiilne, ilusa häälega, väga musikaalne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea, et Vaarikut enam ei ole. Ma ei ole küll originaal Oliveri fänn, aga see lapse narrimine (ajal kui laps on veel laps) oli juba ideena nõme ja esitus oli ka väga vilets. Saatejuht oli täiesti meeldiv!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loodetavasti ei potsata mu postkasti nüüd mingisugust kahjunõuet, aga see Tanja “huumorisoon” on ikka nii umbes kui umbes. Piinlik mismoodi ta naerab iseenda naljade peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga äge hooaeg tuleb, mulle väga meeldis! Nii toredad noored inimesed ja huvitav on vaadata kuulata kui ei ole mingeid eriootusi, “puhtad lehed” kõik. Saatejuht meeldib, žürii on hea.

Mida te siis ootasite? Et tuleb nagu Superstaari saate eelvoor? Loomulikult on selliseks saateks vaja vähemalt musikaalsust.
🙄👈 Aga no mõruma(u)nnid said vinguda, nüüd saate rahulikult magada vähemalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oliveri laulu juures olid nõmedad sõnad. Laps on laps ja tegemist on paroodiasaatega, aga kas tõesti ollakse laskutud pelgalt peerunaljadeni?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 251 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt