Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 251 )

Teema: Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Postitas:
Kägu

Kahju, et Uno Loopi teinud tüüp välja läks. Oleks võinud minna see, kes Ariana Grandet tegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mait Malmsten üllatas negatiivselt. Nii pingutatud olek ja ilmetud sõnavõtud. Ehk läheb saate edenedes paremaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

🙄👈 Aga no mõruma(u)nnid said vinguda, nüüd saate rahulikult magada vähemalt.

Yaiks. Ülejäänud postitus oli normaalne, aga see osa kiskus ikka sinna teise Eesti poole ära…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõepoolest, vinguge vähem! Minge tehke ise paremini, anti ju kõigile võimalus. Mina vaatasin ja imetlesin, kui palju andekaid noori inimesi meil on. Eleryn oli eriti lahe, täiesti avastamata talent. Sander sai ka esimese saatejuhtimisega väga hästi hakkama. Mäletan, kuidas Avandi esimestes saadetes puterdas, pärast läks kõik muidugi väga hästi. Sander oli juba nüüd täiesti ladus. Andke aega areneda. Mina fännan seda saadet ja kõigil ei saagi ühtmoodi hästi minna, tublid ja julged on nad siiski kõik.
Tartu noormees Pelle on musikaalne ja meeldiav häälega, tema potentsiaali võiks kuskil kasutada, aga parodeerijana veel liiga noor ja uje. Siiski tubli, et julges tulla ja teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tundub natuke säästuprojekt olevat. Ilmselt saate reitingud nii kõrged olema ei saa, kui algusaastatel.
Põhjus selles, et seda formaati on aastaid näidatud ja inimesed hakkavad kergelt tüdinema.
Lisaks sel korral väga kuulsaid inimesi, kes televaatajaid teleri ette ehk tõmbaksid, ei ole olemas.
Kuigi kuigi, see saate võitja tüdruk tegi päris hea numbri kehastades halli kleidiga lauljat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub natuke säästuprojekt olevat. Ilmselt saate reitingud nii kõrged olema ei saa, kui algusaastatel.

Põhjus selles, et seda formaati on aastaid näidatud ja inimesed hakkavad kergelt tüdinema.

Lisaks sel korral väga kuulsaid inimesi, kes televaatajaid teleri ette ehk tõmbaksid, ei ole olemas.

Kuigi kuigi, see saate võitja tüdruk tegi päris hea numbri kehastades halli kleidiga lauljat.

tundub, et sa pole ennast SELLE PROJEKTIGA päris kurssi viinud…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mulle ei meeldinud OLiveri tegija, mitte sellepärast, et last tehti järgi, vaid sellepärast, et ei tulnud hästi välja, ei olnud sarnane, aga usun, et laulda oskab. Kuigi Pelle ei olnud ka Loobile sarnane, siis väga meeldis see, mis tegi, võibolla sobiks ta superstaari saatesse paremini?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin umbes 15 minutit poole silmaga ja läksin õue. Kuidagi enam ei kõneta see formaat.
Saatejuht tundus sümpaatne küll.

Ma ei suuda ühtegi tv3 saadet enam vaadata, sest ma lihtsalt ei ela neid reklaamipause üle. See näiteks, mis on tehtud MKR-iga, see on kirjeldamatu! Õnneks on korduse vaatamise võimalus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda ühtegi tv3 saadet enam vaadata, sest ma lihtsalt ei ela neid reklaamipause üle. See näiteks, mis on tehtud MKR-iga, see on kirjeldamatu! Õnneks on korduse vaatamise võimalus.

Jah, kui 3 tunnisest saatest tervelt tund on reklaame, siis on ikka liig küll.
Seetõttu vaatasin ära Kuldvillaku, Žigulid Venemaal ja siis alles Näosaate. Reklaamid kerisin rõõmsalt edasi. 10 min. reklaamipausid on vist ainult Eesti telekanalite õudus (Soomes näiteks pole nii pikalt reklaame). No tõesti, 5 min. kannataks ära. Mul jäävad viimasel ajal õhtuti kõik filmid vaatamata, sest need kestavad poole ühe, üheni. Reklaamipause on nii palju ja nii pikad, et vahepeal jään magama ja siis, kui kord voodisse saan, on uni rikutud ja ei uinugi. Olen Telia klient ja korduses filme pole, tuleb vist salvestus lisaks tellida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükspäev just rääkisime ,et ei kujuta enam ette tv ilma järelvaatamis võimaluseta! Annad saatele mingi tunnise “edumaa”ja lõpuks pead ikka viimast reklasmiplokki vaatama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei suuda meenutada kuidas ma enne ajamasina ajastut suutsin koos reklaamidega saateid vaadata, kas reklaamid olid siis lühemad?
Kahju, et nad Loobi tegija välja saatsid. Sellel tundus just rohkem sisu olevat kui nendel vanematel-bravuurikatel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sander sai ka esimese saatejuhtimisega väga hästi hakkama. Mäletan, kuidas Avandi esimestes saadetes puterdas, pärast läks kõik muidugi väga hästi. Sander oli juba nüüd täiesti ladus. Andke aega areneda.

Sanderil ongi lihtsam teha, sest ta oli varem ka ju sama saatejuht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sander sai ka esimese saatejuhtimisega väga hästi hakkama. Mäletan, kuidas Avandi esimestes saadetes puterdas, pärast läks kõik muidugi väga hästi. Sander oli juba nüüd täiesti ladus. Andke aega areneda.

Tal oli lihtsam, kuna ta oli “laksu all” ja tal kama kaks mis sousti suust välja ajas.
Märt Avandi nn puterdamine, võis teda ju teades, olla taotluslik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

esimene oli lihtsalt mingi moosekantide suguvõsast, ise ikkagi suhteliselt suvaline tüüp

ERSO kontsermeister ei ole mingi suvaline moosekant, nii piiratud ei tohiks küll olla. Ja tüdruk on päris palju laulnud, ka tervisioonis olnud ja intervjuu andnud.
Saade ise tore. Väga palju avastamata andeid on eestimaal. Oliveri tüdruk oleks võinud välka kukkuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin laulud ära ja ütlen, et tõotab tulla huvitav hooaeg.
Piinlik, et mõni kohe üldse oma piiratud silmaringi ei häbene…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tal oli lihtsam, kuna ta oli “laksu all” ja tal kama kaks mis sousti suust välja ajas.

Märt Anandi nn puterdamine, võis teda ju teades, olla taotluslik.

Esimene saatejuht oli Mart Sander, praegune on Sander Rebane. Milleks võtta sõna, kui pole saadet vaadanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin laulud ära ja ütlen, et tõotab tulla huvitav hooaeg.
Piinlik, et mõni kohe üldse oma piiratud silmaringi ei häbene…

Kui algas seriaal “Alo”, siis need samad käod reageerisid alul täpselt samuti nagu siin, et jama, halb, pähh, jne.
Kui hooaja lõpus auhindade jagamiseks läks, siis laulsid kõik hoopis teist laulu.
Ilmselt on eestlasele mahategemine trendikam nähtus kui kiitmine ja siis alul nad valivadki nö. vale viisi, millel ümiseda. Lootes, et enamus ühineb.
Ja kui ei ühine, siis kiirelt muidugi vahetavad värvi ja hakkavad samuti kiitma.

….

Ma leian ka, et see praegune hooaeg ületab lausa kõik eelmised ja mul on väga hea meel, et vanad peerud (la Seemann jt) on seekord välja jäetud. Mitte, et mul Seemanni vastu midagi oleks, aga temal on elus juba koht olemas, las noored ka rabelevad…

P.S: Reklaamide osas olen muidugi nõus, see on täiesti jubedaks läinud, aga eks siis sellist saadet tulebki algusest peale võtta kui osade kaupa esitatavat ning pikkade vaheaegadega. Milleks tuleb juba ette planeerida mingit muud tegevust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul on väga hea meel, et vanad peerud (la Seemann jt) on seekord välja jäetud.

Need Seemanid ja Normanid ja Ojad ja Vlassovid jäid selles saates kõige kehvemateks, ju neil pole enam midagi uut pakkuda. Võitsid just uued ja seni peaaegu tundmatud (Sepp, Müürisepp). Kindlasti see hooaeg suudab meid veel kõvasti üllatada, värsket verd on vaja, kaua sa ikka samu nägusid ja tegusid vaatad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul jäävad viimasel ajal õhtuti kõik filmid vaatamata, sest need kestavad poole ühe, üheni. Reklaamipause on nii palju ja nii pikad, et vahepeal jään magama ja siis, kui kord voodisse saan, on uni rikutud ja ei uinugi. Olen Telia klient ja korduses filme pole, tuleb vist salvestus lisaks tellida.

vaata etv ja etv2 pealt filme, ei pea üldse end reklaamidega närvi ajama. me loobusime telia teenusest juba u kolm aastat tagasi ja abs puudust ei tunne. need paar veidike väärtuslikumat saadet, mis erakanalitelt tulevad (kuldvillak nt) saab veebist ära vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene saatejuht oli Mart Sander, praegune on Sander Rebane. Milleks võtta sõna, kui pole saadet vaadanud?

Mmilleks kirjutada samas lauses üks saatejuht eesnimega Sander ja teine perenimega Avandi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mmilleks kirjutada samas lauses üks saatejuht eesnimega Sander ja teine perenimega Avandi?

Sest see on nö. inside jutt nendele, kes saadet on vaadanud.

Kes pole vaadanud, eeldaks, et sõna ei võetaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul jäävad viimasel ajal õhtuti kõik filmid vaatamata, sest need kestavad poole ühe, üheni. Reklaamipause on nii palju ja nii pikad, et vahepeal jään magama ja siis, kui kord voodisse saan, on uni rikutud ja ei uinugi. Olen Telia klient ja korduses filme pole, tuleb vist salvestus lisaks tellida.

vaata etv ja etv2 pealt filme, ei pea üldse end reklaamidega närvi ajama. me loobusime telia teenusest juba u kolm aastat tagasi ja abs puudust ei tunne. need paar veidike väärtuslikumat saadet, mis erakanalitelt tulevad (kuldvillak nt) saab veebist ära vaadata.

ma pole siiani veel järelvaadanud midagi eriti, aga reklaamidest ei tea ka midagi, sest reklaami ajal vaatan kohe mujalt asju

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma pole siiani veel järelvaadanud midagi eriti, aga reklaamidest ei tea ka midagi, sest reklaami ajal vaatan kohe mujalt asju

niisugusel viisil saab ju ainult mingit kaasamõtlemist mittevajavat jama vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Märt Anandi nn puterdamine, võis teda ju teades, olla taotluslik.

Istusin ju su kõrval ja vaatasime koos, siis rääkisime Mart Sanderist, kust mina tean mis Sanderist sa praegu kirjutad. Väljenda ennast arusaadavalt, kasuta täisnime, peaks elementaarne olema, kui saadet on juhtinud kaks Sanderit. Tuletan sulle meelde, et praegune saatejuht on Sander Rebane ja esimene oli Mart Sander. Ei ole viisakas kutsuda võõrast inimest eesnime pidi. Jajah, ta on su täditütre vennapoeg tegelikult, loomulikult.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle just meeldis Malmsten. Tunduvalt parem, kui lolli naeru välja ajav Vaarik.
Kahju, et Pelle välja läks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jajah, ta on su täditütre vennapoeg tegelikult, loomulikult.

Ei ole, vennatütre tädipoeg on.

Malmstein

Malmsten

Please wait...
Postitas:
Kägu

niisugusel viisil saab ju ainult mingit kaasamõtlemist mittevajavat jama vaadata.

SNKT ise on muidugi üks sügavamõtteline ja kaasamõtlemist vajav saade.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mida?

.

ma ei tea, mida, pole sihtgrupp, aga pakun välja, et padjaklubi, neid blogijate saateid kanal 2-st, türgi seepe, 17x nähtud märulifilme jne jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oot, sa pole varem Leiburit näinud/kuulnud. Kalju Terasmaa lapselaps, Arvo Leiburi laps.. seal polegi midagi rääkida, geenid geenid geenid.

Oot, sul pole vaja ju sellega nüüd hüpata, et sa mingi naaber vms oled.

Kõik ei ole ju.

Oot, ma käisin Arvo Leiburiga ühes lasteaias, aga vat ka ei teadnud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 251 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt