Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 251 )

Teema: Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Postitas:
Kägu

Madise saatesse jätmise otsus meeldis tänases saates. Eleryn on püsivalt hea. Mulle meeldis ka Tanel väga, mina oleksin talle kõvasti rohkem punkte andnud kui tänane žürii. Marianne nišist ei ole siiani aru saanud, minu arust saatest saatesse pigem kehvemapoolsed etteasted, aga millegipärast hinnatakse alati keskpäraselt.

Muide, minu jaoks on see saade seetõttu igavaks läinud, et sisuliselt igas saates on valdav osa artiste, kes on minu jaoks täiesti võõrad. Heal juhul nende see nn kuulsaim laul, mida loosimise hetkel mängitakse, on kuskilt tuttav, aga siiski on igav jälgida etteasteid, kus originaalist midagi ei tea. Varem oli nagu nii pidi, et saates oli mõni selline parodeeritav, kes ei olnud tuttav, aga nüüd on pigem kujunenud nii, et igas saates on heal juhul mõni tuttav artist, ülejäänud kõik võõrad. Huvitav, kas see on esitajate teadlik valik (nn turvalisem), kuulsad artistid ja laulud ju otsa saanud ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hearti järgi tehes oleks “Barracuda”

Palju praeguse kuulajaskonna hulgas neid on, kes aastal 1977 Hearti kuulasid?
Mina teadsin siis alles Mõmmi aabitsa lugusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Madise saatesse jätmise otsus meeldis tänases saates.

Mulle selles mõttes ei meeldinud, et tundus, et seal ikka mingid reeglid ei kehti ja lihtsalt teevad, mis tahavad. Samas muidugi on esineja sümpaatne ja saigi teenimatult vähe punkte: mu meelest oli ricky martin palju viletsamalt tehtud. Samas, kui on öeldud, et viimane langeb välja, siis on ikka üsna jama, kui mingi žürii esimees lihtsalt lajatab, et täna ei lange ja nii ongi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ka aru, mis fenomen žürii jaoks see Marianne Leibur on? Teised kõik paremad ja saatest saatesse saab žüriilt punkte. Mõtlesin, et kukub täna välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leiburil oleks ammu aeg minna. Uus tüdruk meeldis ja Tanel oli ka väga hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jõekalda kommentaarid olid ikka väga nõmedad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Madise saatesse jätmise otsus meeldis tänases saates. Eleryn on püsivalt hea

Samal arvamusel. Madis, kes on üks andekamaid, pole süüdi, et talle nii loll ülesanne anti. Üldse kisub jamaks, kui pioneer Petjad ja Nu pagadid hakkavad tulema. Laulud ei ole ju otsa saanud. Praegu teevadki 50-60-70-ndate lugusid, ja miks mitte. Seal on pärleid küll. Elerin on ikka äge, 3 saadet 4-st võitnud ja õigustatult. Loodan tema üldvõitu ja nii tore, et selline andekas inimene sai tuntuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust oli kõige kehvem Ricky Martin. Ei mingit kokkupuudet originaaliga kuskilt otsast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see oleks küll täiega totter olnud, kui Madis oleks selle napaka titelaulu pärast saatest lahkuma pidanud! Mida nad temalt ootasid, et ta oleks kasvult 8-aastaseks muutunud või? Sellist jaburust ei olekski saanud paremini teha. Olnuks ääretult nõme, kui seepärast üks paremaid välja oleks saadetud. Kohtunikud olid oma hindamiega ikka päris imelikud. Või oligi selline draama ette nähtud, et asja põnevaks teha?

Jama jah, et igasugused jaburad ja igavad ülesanded tulevad. Nu pagadi, väike Oliver, Dima – no milleks? Oleks ju normaalseid lauljad ka teha küll ja küll. Eesti lauljatestki oleks päris palju head materjali veel võtta – ja siis valivad ka mingi lastebändi?

Eilset Leontjevit vaadates turgatas pähe, et Norman sobiks ülihästi Modern Talkingu Thomas Andersit kehastama, päris sarnased teised. Kui niikuinii neid osatäitmisi neile valitakse, mitte need ei tule juhuslikult, siis võiks ju validagi natuke sarnasemad tüpaažid, oleks minu meelest palju huvitavam vaatamine. Need naine-meheks-mees-naiseks- kehastumised pole enam ammu naljakad. Mees-naiseks on mõned korrad veel õnnestunud, küll aga ei meenu ühtegi naine-meheks naljakat või sarnast etteastet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes võitis, kes välja kukkus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes võitis, kes välja kukkus?

https://m.kroonika.delfi.ee/naosaade/article.php?id=87955297

Please wait...
Postitas:
Kägu

jõekalda kommentaarid olid ikka väga nõmedad

Tõepoolest, see üllatas lausa, muidu ju hea jutuga mees, aga seal ei osanud muud öelda, kui “Hea laul”, “Halb laul” ja “Ilus kena neiu”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kristjani kommentaarid olid kohutavad. Nagu laps, kel kulm koguaeg kipras ja nina vingus. Ja üldse võtaks sealt loosieattalt ära lastelaulud ja muud jaburused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mulle meeldis Jõekalda ka selles saates kohtunikuna. Arvan et ta oli taotluslikult kõigist teistest erinev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meeldib Madis(varasemalt teada et laulab väga hästi), Norman on üllatanud positiivselt, eilne esitus oli väga hea, samuti varasemad. Tundmatutest on stabiilselt hea Eleryn, ka eilne uus tulija tegi lühiklipis Sisaskit hästi. Kärt ei meeldi üldse

Please wait...
Postitas:
Kägu

ka eilne uus tulija tegi lühiklipis Sisaskit hästi.

MIKS ta saates Sisaskit ei teinud…???
Aga valis mingi juba ette-teada esitaja, kes on tobe ja keda mitte keegi ei tea.
Ime, et ta üldse edasi pääses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Polnud sel Jõekaldal häda midagi.
Aga ei saa ma ikka aru, miks saab Leibur nii palju punkte.
Laulda oskab, aga kedagi ta järgi teha pole seni suutnud ja nalja/paroodiat ka pole suutnud teha. Nii kohutavalt igav.
Jälle eile mõtlesin, kui loositi neid uusi parodeeritavaid, et miks küll peab andma naistele mehi ja meestele naisi. Enamasti on tulemus nõme, isegi mitte naljakas. Kui ei öledaks ette, et keda nüüd tehakse, siis ei saaks üldse aru, sest mingit sarnasust pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ka eilne uus tulija tegi lühiklipis Sisaskit hästi.

Aga valis mingi juba ette-teada esitaja, kes on tobe ja keda mitte keegi ei tea.

Jällegi – ei usu, et ise valis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju võimalik ,et noored punnitavad seal 7 saadet teha ,siis viimasena tuleb mingi zürii sõber või muu andekas uue tulijana ja laulab ühe laulu ja panebki selle 10K tasku

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul see küsimus, et mida tähendab saate pealkirjas sõna ‘varsti’?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul see küsimus, et mida tähendab saate pealkirjas sõna ‘varsti’?

Eeeee… et enamus osalejatest varem ei olnud väga tuntud tegelased?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need naine-meheks-mees-naiseks- kehastumised pole enam ammu naljakad.

Just.

Kui niikuinii neid osatäitmisi neile valitakse, mitte need ei tule juhuslikult, siis võiks ju validagi natuke sarnasemad tüpaažid, oleks minu meelest palju huvitavam vaatamine

Jälle nõus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Polnud sel Jõekaldal häda midagi.

Aga ei saa ma ikka aru, miks saab Leibur nii palju punkte.

Laulda oskab, aga kedagi ta järgi teha pole seni suutnud ja nalja/paroodiat ka pole suutnud teha. Nii kohutavalt igav.

Jälle eile mõtlesin, kui loositi neid uusi parodeeritavaid, et miks küll peab andma naistele mehi ja meestele naisi. Enamasti on tulemus nõme, isegi mitte naljakas. Kui ei öledaks ette, et keda nüüd tehakse, siis ei saaks üldse aru, sest mingit sarnasust pole.

Ta oli jälle eelviimane, aga jälle, Malmsten andis talle vist 9 punkti ja Jõekalda vist lausa 12 ja jälle pääses. Ma ootan ka et ta ometi välja kukuks,nii kohutavalt igav inimene..Malmsten muudkui “päästab” teda saatest saatesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ei meeldi ka see, et pannakse lapsi ja mingeid suvalisi tegelasi valikusse. Madis on väga andekas ja pidi last tegema, Karmol oli jällegi mingi saksa laul, kus peaaegu sõnu polnudki peale ‘šhaividaividuuvidai’. Väga kahju oleks, kui inimene peab selle tõttu välja minema, et tal lihtsalt ei vedanud tegelasega, kes talle sattus, kui tegelikult on talle antud potentsiaali midagi vägevat teha. Ja samas on keegi, kes saab mingi suure looga maha ning on automaatselt saate võitja. Täielik ebavõrdsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka mina oleks väga tahtnud temalt Sisaskit näha. Lugu, mida ta saates tegi, oli minu jaoks täiesti tundmatu. Kuigi tegi ju hästi, siis Sisaski tegemine oleks väga põnev olnud. Praegu veel ei tea, kuidas ta tegelikult ise laulab. Äkki ongi väga Sisaski moodi, siis oleks jällegi liiga lihtne olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki ongi väga Sisaski moodi, siis oleks jällegi liiga lihtne olnud.

Heh, Pille Pürg on kah Veski moodi, aga mis tal ikka nii lihtne on…
Seda on jah lihtne teha, aga ülejäänu puhul ähib, puhib ja näeb vaeva nagu me kõik elus…:)-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka mina oleks väga tahtnud temalt Sisaskit näha. Lugu, mida ta saates tegi, oli minu jaoks täiesti tundmatu.

Kuidas saab praegune kõige rohkem mängitav oksehitt tundmatu olla? Isegi kui kivi all elad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab praegune kõige rohkem mängitav oksehitt tundmatu olla? Isegi kui kivi all elad.

Nii saab, et kõik inimesed ei kuula sellist jura.

Või, kas sa tahad sellega öelda, et kui 2012a juulis tuli välja Psy singel “Gangnam Style”, siis sa olid sellega kohe kursis, juba siis, kui youtube seda alles 120 miljonit korda oli mänginud?
Sest sa omastarust “ei ela kivi all”….
(pragu on üle 30 miljardi)

Aga ma pakun, et sa kuulsid sellest Korea hitist alles tunduvalt hiljem, kui 120m youtube klikki….
Samas, teiste üle irvitad küll, et kivi all…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka mina oleks väga tahtnud temalt Sisaskit näha. Lugu, mida ta saates tegi, oli minu jaoks täiesti tundmatu. Kuigi tegi ju hästi, siis Sisaski tegemine oleks väga põnev olnud. Praegu veel ei tea, kuidas ta tegelikult ise laulab. Äkki ongi väga Sisaski moodi, siis oleks jällegi liiga lihtne olnud.

Kus seda Sisaski klippi nägi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ei meeldi ka see, et pannakse lapsi ja mingeid suvalisi tegelasi valikusse. Madis on väga andekas ja pidi last tegema, Karmol oli jällegi mingi saksa laul, kus peaaegu sõnu polnudki peale ‘šhaividaividuuvidai’. Väga kahju oleks, kui inimene peab selle tõttu välja minema, et tal lihtsalt ei vedanud tegelasega, kes talle sattus, kui tegelikult on talle antud potentsiaali midagi vägevat teha. Ja samas on keegi, kes saab mingi suure looga maha ning on automaatselt saate võitja. Täielik ebavõrdsus.

Ikka veel on loosiratta uskujaid?
Parim nali oli kui Malmsten käratas saksa loo originaali vaadates: Nad on seal kõik pederastid ja seejärel näidati ühe juures olnud isiku näoilmet. Keegi ei märganud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 251 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt