Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 251 )

Teema: Su nägu kõlab varsti tuttavalt

Postitas:
Kägu

Parim nali oli kui Malmsten käratas saksa loo originaali vaadates: Nad on seal kõik pederastid ja seejärel näidati ühe juures olnud isiku näoilmet. Keegi ei märganud?

Ei märganud. Vaatasin veel igaks juhuks üle ka.
Malmsten ütles, et tekib tunne, et nad kõik on perverdid. Ja siis näidati Maikenit. Kes omakorda siis avastas, et paremal olev laulja on Priit vms.

Ehk sul on ikka peas midagi viltu. Kui inimesi laimad ja asju ette kujutad.
Ma ei jaga sinu arvamust, et Maiken pervert oleks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk taibati välja lõigata vähemalt tagantjärele. Ühte meest näidati, Maikenit arvata võib ainult tobu. Naisi nii ju ei nimetatagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk taibati välja lõigata vähemalt tagantjärele.

Seda ei olnud ka originaalis.
Tegele oma pervofoobiaga, mitte ära leia totraid vabandusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju võimalik ,et noored punnitavad seal 7 saadet teha ,siis viimasena tuleb mingi zürii sõber või muu andekas uue tulijana ja laulab ühe laulu ja panebki selle 10K tasku

Võitjat ei vali ju kohtunikud, vaid televaatajad telefonihääletusel

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Malmsteni segaselt formuleeritud lääged kommentaarid Leiburi aadressil on jah kahjuks juba klassika :). (Kuna tegu on Perekooliga, siis pean lisama siia ka kohustusliku klausli: “Nii ei mõtle mitte ainult mina, vaid ka minu mees!” :D)
Tõsiselt ka – Kärt ja Leibur ongi ju vanadest olijatest nõrgimad. Uute puhul pole veel selge, eks oleks vaja paari erinevat esitust, et paremini aru saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju võimalik ,et noored punnitavad seal 7 saadet teha ,siis viimasena tuleb mingi zürii sõber või muu andekas uue tulijana ja laulab ühe laulu ja panebki selle 10K tasku

See 10K on ainult pisike boonus selle kõrval, kuidas püsiosalised end kuulsaks laulavad ja siis aastate kaupa kontserte uhavad anda, küsides mitu tuhat ühe õhtu eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis Jõekalda juures, et ta tõi korduvalt välja, et hei, kus paroodia oli – see on ju ikkagi paroodiasaade! Selles mõttes läks baleriinide lugu kümnesse, et tõesti oli paroodia ja naljakas vaadata. Aga misasi see Ricky Martin oli, ma ei saanudki aru…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mees-naiseks on mõned korrad veel õnnestunud, küll aga ei meenu ühtegi naine-meheks naljakat või sarnast etteastet.

No see oli küll andekas.

https://tvplay.tv3.ee/snkt7-nele-liis-vaiksoo-louis-armstong-hello-dolly-10032676

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõekalda oli meelega natuke oma selles negatiivsuse ja jonnimise rollis – täpselt nagu siis kui nad Margnaga jälle reisil, talle ongi „kirjutatud“ selline veidi toriseja karakter ja mu arust on see vahva 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Heh, Pille Pürg on kah Veski moodi, aga mis tal ikka nii lihtne on…
Seda on jah lihtne teha, aga ülejäänu puhul ähib, puhib ja näeb vaeva nagu me kõik elus…:)-

Mõtlesin seda, et kui tema enda normaalne hääl on väga Sisaskile sarnane, siis oleks see tema jaoks liiga lihtne ja igav valik olnud. Vaataja jaoks muidugi huvitav võrrelda. Prooviesinemisel läks võib-olla kindla peale välja.

Kuidas saab praegune kõige rohkem mängitav oksehitt tundmatu olla? Isegi kui kivi all elad.

Ma lihtsalt ei kuula popmuusikat mängivaid raadiokanaleid ega vaata telekast muusikakanaleid. Spotify’s ja YouTube’is pole ka ette jäänud.

Kus seda Sisaski klippi nägi?

Uue tulija tutvustuses.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas saab praegune kõige rohkem mängitav oksehitt tundmatu olla? Isegi kui kivi all elad.

Nii saab, et kõik inimesed ei kuula sellist jura.

Või, kas sa tahad sellega öelda, et kui 2012a juulis tuli välja Psy singel “Gangnam Style”, siis sa olid sellega kohe kursis, juba siis, kui youtube seda alles 120 miljonit korda oli mänginud?

Sest sa omastarust “ei ela kivi all”….

(pragu on üle 30 miljardi)

Aga ma pakun, et sa kuulsid sellest Korea hitist alles tunduvalt hiljem, kui 120m youtube klikki….

Samas, teiste üle irvitad küll, et kivi all…

Kindlasti kuulsin hiljem, sest Youtubest ei kuula ega vaata iial midagi. Küll aga kuulan raadiot ja vaatan televiisorit, käin kodust väljas ja oman lapsi. Sina elad arvutis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küll aga kuulan raadiot ja vaatan televiisorit, käin kodust väljas ja oman lapsi. Sina elad arvutis?

Mina tegelen tõesti rohkem arvuti kui raadio ja telekaga. Ostukeskustes ei käi. Lapsi ka ei oma. Igaühele oma, eks? Sina võid ju raadios ja televiisoris elada, aga teistel on samuti vaba valik infoallikaid valida ning infot selekteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll aga kuulan raadiot ja vaatan televiisorit, käin kodust väljas ja oman lapsi. Sina elad arvutis?

Said aru küll, et seda Youtube klikiarvu mainisin vaid loo populaarsuse hindamiseks. Seega, ära teeskle surnut.

Ja kas keegi elab arvutis, seda pead oma lastelt küsima. Need ju telekat enam ammu ei vaata. Vastavalt viimastele uuringutele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegelen tõesti rohkem arvuti kui raadio ja telekaga. Ostukeskustes ei käi. Lapsi ka ei oma. Igaühele oma, eks? Sina võid ju raadios ja televiisoris elada, aga teistel on samuti vaba valik infoallikaid valida ning infot selekteerida.

Kas te (kaks täiskasvanud naist eeldatavalt) tõesti vaidlete, kumb on ägedam ja seda selle alusel, kes mingit poplaulu varem kuulis/nägi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas te (kaks täiskasvanud naist eeldatavalt) tõesti vaidlete, kumb on ägedam ja seda selle alusel, kes mingit poplaulu varem kuulis/nägi?

Ma ei pea end kellesti ägedamaks ega tunne vajadust seda ka tõestada. Üritan lihtsalt uskmatule selgitada, et on tõesti võimalik selline asi, et ei kuule kõiki poplaule isegi siis, kui kivi all ei ela.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üritan lihtsalt uskmatule selgitada, et on tõesti võimalik selline asi, et ei kuule kõiki poplaule isegi siis, kui kivi all ei ela.

Tead, see tema “kivi all” elamine vblla tähendab ka mingit alternatiivraadiojaama igapäevast tarbimist.

Enamus nimetab neid kahjuks rämpsjaamadeks, sest nad ei suuda välja kannatada seda nende peast “lapssaatejuhtide” algelist teksti, mida seal vahele räägitakse…

Ja kui sa näiteks Power Hit raadiot (sihtrühm vanuses 15–30 aastat.) ei kuula, siis oledki tema arvates kivi all.
Mina samuti seal kivi all külmetamas…:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei pea end kellesti ägedamaks ega tunne vajadust seda ka tõestada. Üritan lihtsalt uskmatule selgitada, et on tõesti võimalik selline asi, et ei kuule kõiki poplaule isegi siis, kui kivi all ei ela.

mina imestan, et kuidas sa siis sellist saadet vaatad ja lisaks sellises kohas nagu PK foorumis eksisteerid ja sõna ka võtad teemal, millest midagi ei tea

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina imestan

Mina enam ammu ei imesta, kui perekoolikas elementaarsete asjade üle imestab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina imestan

Mina enam ammu ei imesta, kui perekoolikas elementaarsete asjade üle imestab.

mina jälle imestan järjekordsete imestuste üle

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahelduseks ikka nutad ka lahinal ja oksendad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahelduseks ikka nutad ka lahinal ja oksendad?

milleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina imestan, et kuidas sa siis sellist saadet vaatad ja lisaks sellises kohas nagu PK foorumis eksisteerid ja sõna ka võtad teemal, millest midagi ei tea

Millest ma sinu arvates siis midagi ei tea? Kas saade on “Arva ära see kõige uuem poplaul” või “Su nägu kõlab varsti tuttavalt”?

Vaatan saadet, sest naudin andekate inimeste esinemist ning kui hästi nad suudavad karakteri välja tuua.

Raadiot ei kuula seetõttu, et mul on endal suur muusikakogu, mida enamasti kuulan. Nii lähevadki need kõige uuemad poplaulud minust mööda. Kui kuskilt midagi kõrva hakkab ja see mulle meeldib, siis lisan selle enda kogusse.

Perekoolis käin seetõttu, et siin on tihe liiklus. Saab ka sinusugustega vaielda, see on hea meelelahutus. Kas on veel midagi, mille üle sa imestad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raadiot ei kuula seetõttu, et mul on endal suur muusikakogu, mida enamasti kuulan. Nii lähevadki need kõige uuemad poplaulud minust mööda.

Äkki jätad juba? Keda huvitab su muusikakogu?

Mis konkreetset esinejat puudutab, siis teadsin ise mõlemat laulu, aga kujutan täiesti ette, et noorematel jälle poleks Sisaski lauluga suurt miskit seostunud. Ja neid võib vaatajate hulgas rohkemgi olla kui vanemaid.
Niisiis, Sisask oleks ehk olnud konservatiivsema rahva jaoks safe, aga populaarsust arvestades tegi pigem õigema valiku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sind ju huvitab, kui pead selle üle imestama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sind ju huvitab, kui pead selle üle imestama.

?
Mina pole küll selle üle imestanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun kas keegi viitsiks kirjutada, kes selles saates välja langes, millise loo esitaja? Ma vaatasin ainult videod ära ja uuesti ei viitsi hakata seda kohta otsima, kus lõplik tabel on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palun kas keegi viitsiks kirjutada, kes selles saates välja langes, millise loo esitaja? Ma vaatasin ainult videod ära ja uuesti ei viitsi hakata seda kohta otsima, kus lõplik tabel on.

Mitte keegi. Aga viimaseks jäi üks heleda peaga mees. Madis äkki oli? Ma nimesid nii täpselt ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Madis Arro jäi jah viimaseks. Tanja ütles stopp, et täna ei lange keegi välja ja teised olid ka sellega nõus ja nii jäigi 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaks trolli on suutnud jälle ühe teema omavahelise teemassepuutumatu vaidlusega pe..e keerata. Ma ei tea, võtke omale tuba või midagi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millest ma sinu arvates siis midagi ei tea? Kas saade on “Arva ära see kõige uuem poplaul” või “Su nägu kõlab varsti tuttavalt”?

Vaatan saadet, sest naudin andekate inimeste esinemist ning kui hästi nad suudavad karakteri välja tuua.

Raadiot ei kuula seetõttu, et mul on endal suur muusikakogu, mida enamasti kuulan. Nii lähevadki need kõige uuemad poplaulud minust mööda. Kui kuskilt midagi kõrva hakkab ja see mulle meeldib, siis lisan selle enda kogusse.

Perekoolis käin seetõttu, et siin on tihe liiklus. Saab ka sinusugustega vaielda, see on hea meelelahutus. Kas on veel midagi, mille üle sa imestad?

vat see viimane lõik ütleb kõik (või palju), sellise meelelahutuse harrastaja, et saaks aga vaielda….aga imestamine ei võrdu vaidlemisega

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 251 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Su nägu kõlab varsti tuttavalt