Esileht Beebi ja mitmikud Süda paha, hing valutab, tähtaeg oktoober 2017

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Süda paha, hing valutab, tähtaeg oktoober 2017

Postitas:

Mul on kaks last 9 ja 5, nüüd tulemas kaksikud. Aeg on 5+..nädalat alles ja jube paha on olla, mitte ainult hommikul vaid kogu päeva. Kahe eelmise lapsega mul küll nii paha olla ei olnud. Hirmuga loen siit foorumist kuidas naised on kaksikutega kuu veel haiglas peale sündi, mis saab teistest lastest nii kaua. Ma ei tea kaksikutest mitte kui midagi, pean ennast asjaga väga kurssi viima, mees on ka muidugi paanikas. Kui on veel kedagi, kellel mured siin, kirjutage ja suhtleme. Jagatud mure on pool muret, edu jõudu kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõlema rasedusega kuni 12. nädalani koguaeg paha + meeletu uni. Kõik kordus ka 3. trimestril. Püüa leida oma olukorras parim viis lõõgastuseks ja ära paanitse nii palju.
Ma ei tea ühtegi kaksikute vanemaid, kes oleks kuu peale laste saamist haiglas veel olnud. Muretsemine ei tee head ei sulle, su kaksikutele ega teistele pereliikmetele. Kõik möödub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli alates neljandast nädalast halb olla: toksikoos, paar korda minestasin. Pärast sünnitust haiglas veetsime 2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle positiivselt ja puhka võimalikult palju!
Minu eelnevad 3 rasedust on möödunud pideva iivelduse ja oksendamise saatel ja seda 20. nädalani välja. Nüüd kaksikutega ainult iiveldab pidevalt. Võrreldes eelnevaga, siis olen isegi õnnelik, et vaid iiveldab. Praegu on käsil 13. nädal ja tundub, et enesetunne hakkab juba paranema.
Me olime mehega ka alguses väheke paanikas, aga me võtame elu sellisena nagu see on ja tegeleme probleemidega, siis kui need tekivad. Lapsed on rõõm ja natuke muret sekka, mitte vastupidi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks olema terve kuu aega haiglas? Ma arvan, et see on mingi 5 %, kellel on probleeme ja on vaja kauem haiglas olla. Sul on lihtsalt hormoonid hetkel segi ja siis mõtled kõik asjad üle. Minul oli nii kaksikute kui üksikuga esimesed 7 kuud paha olla. 24 tundi ööpäevas. Midagi patoloogilist ei olnud, lihtsalt selline eripära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kodus peagi 10seks saavad kaksikud ja nüüd ootan kolmandat last. Minu kogemus on see, et kaksikutega oli lihtsam. Siis ei olnd hullu midagi, aga nüüd on igasugused vaevused. Seega võib ka vastupidi olla.
Ma soovitan rasedust võtta kui tavalist rasedust ja leevendust saad samadest asjadest, mida ka üksikraseduse puhul. Ja kui midagi on pahasti, siis seda ütleb sulle ämmaemand või arst.
Minu kaksikud sündisid 38+0 ja haiglas olime vist 5-6 päeva ja seda pigem minu kui laste pärast (mul oli erakorraline keiser).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joo hommikul enne voodist välja tulekut tass piparmünditeed, vahepeal, kui ära tüütab, võta nt. kummelitee.
Ega mineraalide-vitamiinide puudus ei ole? Foolhape, raud, magneesium? Rasedate multivitamiine võib võtta ja magneesiumit iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Süda paha, hing valutab, tähtaeg oktoober 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.