Esileht Ilu ja tervis südame rütm 50+

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: südame rütm 50+

Postitas:

6 kuud ei saa lahti rütmihäiretest. Need ei ole mul 24 h, kuid siiski vâga tihti. Kummardates, liikudes, süües, lamades. Iga tund mitu korda, siis kui ma neid tunnen ja need mind häirivad. Rütmihäirete probleem mul on aastaid! Kuid! Pool aastat tagasi, järsku!, süda ajas rütmi sassi ja nii oli 3 pâeva ilma puhkuseta. Emos ka siis käisin, soovitati võttavajadusel südamerohtu, kuigi alguses pandi terveks päevaks palatisse, nähti mingeid muudatusi EKG, kuid päeva lõppus saadeti koju. Käisin ka kardioloogi juures pool aastat tagasi, holter oli enam vähem. Kuid arst saatis kontrollima magu, mõõka neelama. Ma olen kontrollinud magu 5 a tagasi, ja kõik olli korras. Ausalt öeldes ma ei saanud aru, mis magu siia puutub. Ei teagi, kas vaja seda teha. Peale seda juhust, kus kolm päeva järjest mind piinasid hâired, süda on tihti imelik, vahelöögid ja nii edasi. Täna peale poest käimist need juhtusid minuga autos sõites, ja see kestis 3-4 min, vaevu hingasin ja püüdsin rahulikuks jääda, parkisin auto, kuid kohe seda teha ei saanud, liiklus oli tihe. Vahepeal proovisin ravida ennast veiniga, klaasike veni õhtul. Päris neid häired ära ei võtnud kuid tuju natukene oli parem. Mõistan et see pole väljapääs olukorrast. Nüüd ees veel reis mehega soojale maale. Väga muretsen, et seal midagi ei juhtuks, et lennukis oleks kõik ok ja nii edasi. Olen väga kurnatud ka, jalutamas eriti ka ei käi, just sama probleemi tõttu. Kellegiga ei suuda suhelda, jutud lähevad tervise peale ja häirete pärast ei saa kauaks kuskile minna ja millegiga tegeleda, ei taha probleemiks kellegi olla ja ka oma hirmudega nüüd raskem toime tulla. Alguses arvasin äkki see seotud ülemineku eaga, samas ei usu ka. Palun nõu, kas ikka väga vajalik see mao kontroll, kui magu ei tee probleeme. Kas minna uuesti kardioloogi juurde, voi see on mõtetu, kuna 5-6 kuud tagasi olen käinud. Kuidas teie, minu vanused naised ja üldse, toime tulette sarnase probleemiga?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 16:49; 17.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka viirpuuekstrakti abil, see veinilurr muidugi ei aita.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ärevushäirest. Vahest oli mitu päeva. Nüüd elu rahulik, aga ikkagi tuleb aeg-ajalt. Ma pole arstil käinudki. Närvidele võtan B grupi vitamiine, 5-HTP jne. Südamele vahest teen viirpuu ja veisesüdamerohu kuure. Abiks ikka vast:) N.68

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ealised iseärasused ikka. Südame pekslemine on üks enimlevinud tunnuseid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stressist, pikaajalisest ülekoormusest, vähesest füüsilisest tegevusest, variante on mitmeid.
Mina olin kunagi noorena rütmihäiretega hädas, uuriti ka pikalt, põhjust ei leitud ja mingi aeg unustasin selle, kadus ise ära.

Hiljuti kaotasin oma isa ja nende üleelamistega seoses (keha šokiseisund jms) lõid rütmihäired taas välja. Elasin isegi paar paanikahoo-laadset hetke sellega seoses läbi tööl olles, aga siis mõtlesin, et ma ei lase end sellest hirmutada, sisendasin endale, et see on kõik omavahel seotud ja pole ohtlik tervisele. Rahustasin end mõttes maha, hakkasin ka rohkem värskes õhus liikuma. Nüüd tunnen, et rütmihäired hakkavad taanduma, mõnikord möödub mitu päeva, kus kõik ongi korras ja mida positiivsemaid läbielamisi ette satub, seda paremini end tunnen.

Usun, et kui arstid ei ole suutnud midagi tuvastada, siis ongi kõik pigem korras ja rütmihäired seotud sisemise ärevusega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jälle see reis ka teil tulemas.
No eks sa istud siis hotellitoas, nagu enda väitel varasemalt teinud oled suurest hirmust.

Kas see rohi on sul olemas, mida “vajadusel” võtma pidi? Tundub, et vajadus olemas – võta siis!

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:57; 17.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui juba mõõka neelate siis laske ka anaallobotoomia ära teha. Hiljem viirpuuekstraktiga kompressi, et paistetus maha läheks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol ju ise põhjustab südamerütmihäireid, veini küll juua ei maksa. Rohkem jalutada ja kerget sporti teha, värskes õhus. Kui Holter oli enam-vähem, siis oled täiesti terve ja mingit ravi ei vaja. Paanikahäirete vastu võid arsti käest küsida õigeid ravimeid, psühhiaatrilt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pandi rütmihäirete pärast opi-aeg kinni, et miski närvike kinni kõrvetada, mis tavajuhul rütmihäireid tekitab. Vestlesin pikalt kirurgiga, avaldasin arvamust, et ma omaarust veel noor inimene (40a) ja väikeste laste ema, et miks küll juba rütmihäired – vastas, et olen tema tüüpiline patsient – nii vanuse kui laste vanuse järgi ja mitte eriti tugeva närvikavaga – lähen kergelt närvi ja muretsen palju. Ja siis äkki käis mul “klikk” – ütlesin arstile, et ma ei tule veel opile, vaid tegelen oma vaimse poole ja tasakaaluga. Esimese hooga mõtlesin perearstilt antidepressante küsida, kuid ei küsinud – sain ise hakkama. Möödas on sellest ligi 3a ja kui vahel harva tunnen jälle häireid, siis olen aru saanud, et need on üksühele mu mõtetega seotud – kui muretsen millegi pärast, siis on kohe häired platsis. Nüüd siis püüan elada natuke muretumalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled sellest ju mitu korda juba siin kirjutanud.
Need rütmihäired on sul ärevusest.
Vähenda stressi, rahune maha, ela igapäevast elu ja pole mingeid rütmihäireid ega vahelööke.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevusest? Ma ei tea. Sest need on ka siis kui võtan AD. Ja mis kõige jubedam, need on mitte löögid, vad nagu, raske seletada – nagu kõik organismis läheb korraks sassi ja sa seaalselt tunned et südamega midagi on valesti, nagu hakkaksid surema. Jube vastik tunne ja hirmutav.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 16:49; 17.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub pigem ärevushäire. Kas sulle metoprololi on kirjutatud? Peaks ka aitama vajadusel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevusest? Ma ei tea. Sest need on ka siis kui võtan AD

Nojah, AD peakski aitama hallata sinu ärevust (mitte vahelööke)
Kui see ei toimi, tuleb ehk AD-d vahetada

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:57; 17.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema! Olen 30 aastane ja 4 aastat tagasi tekkisid vahelöögid! Olen kõik asjad ära proovinud aga pmst miski ei aita! Südat on uuritud igat pidi jne… aga nende vahelöökidega ei harju vist iialgi! On ka holter peal olnud mis registreeris üle 6000 vahelöögi ööpäevas. Mul tihtupeale just öösiti jube palju vahelööke. Vahepeal mingi 30 vahelööki minutis ja tihtipeale jube nõrkus peal jne… arstid laiutavad käsi ainult!
Ainuke asi mis veel proovimata leidsin siin 1 teema kus arvati et ehk nõelravi aitaks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka naine 50a, kaotasin mõlemad vanemad paari aasta jooksul, tegelesin alkohoolikust vennaga ,pärandi jagamisega ja sain ka endale ärevushäire, rütmihäired, unetuse ja depressiooni. Nüüd on sellest juba paar aastat möödas ja hakkab olukord tasapisi paranema. Mul aitasid naistepuna kapslid, B vit kompleks ja arusaamine millest mul ärevushäire tekkis.
Alkohol kndlasti ei aita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis südame rütm 50+

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.