Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Südame vahelöögid

Postitas:

Tere!
Soovikski siis teada nende inimeste kogemusi, kes tunnevad südame vahelööke ja kuidas enda eluga toime tulete? Endal käivad ikka korralikud vappumisemoodi jõnksud rindkerest läbi, mis on üsna hirmutavad. Eriti hullud on nad siis, kui juhtud täiskõhuga pikali heitma…aga üldiselt annavadki nad täiesti suvaliselt endast märku, pigem rahuolekus kui tegutsedes. Aga see tunne, mis pärast neid suuri jõnkse tekib, ongi hirmutav….lausa kohutav. Südamearst ei oska minuga midagi ette võtta, sest süda paistab anatoomiliselt korras olevat ( koormus, ehho-ok) ainult Holteris tulid vahelöögid välja- 24h/1000 vahelööki. Aga see pidi veel väike arv olema, et neid üldse ravida…anti ka metropololi, et vajadusel võtta, aga no tundub, et pole sellest pole siiani kasu.

Kas keegi on selle hädaga kuidagi leevendust saand? Või päästavad ainult rahustid ja antidepressandid? Lihtasalt selle hirmutundega on nii vaevaline elada juba…ei saa ennast kuskil vabalt tunda, sest koguaeg oled pinges, et äkki tuleb see hull jõnksatus…

Ette tänades!

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:08; 10.04 22:51; 11.04 19:21; 15.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole haigus, see on normi variant.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VPE

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 21:38; 10.04 21:31; 11.04 09:52; 11.04 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on need. Samuti mitte ohtlikud, aga kergelt ärritavad.
Mis päriselt aitas, oli endale kinnitamine, et mul pole midagi viga! Mida rohkem paanitsed, seda tihedamalt neid esineb.
Sul tuleb endaga nüüd ränk töö ära teha ning selle “rikkega” rahu teha. Ma ise enam ei tunnegi neid. Ainult väga stressirohkel perioodil, kuid siis tuletan jälle edale meelde, et ma tean, et mu südamega on kõik korras ☺ ma ise lihtsalt pole märganud jälle ennast hoida.
Lahti ei saa neist ilmselt kunagi, kuid sellega on võimalik vägagi edukalt edasi elada. Mingeid piiranguid pole vaja endale seada. Tee trenni, veeda aega kallite inimestega, naera ja lõbutse, reisi, mis iganes su ellu positiivseid noote toob – aina vähem paned siis seda tähele.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka alati olnud päris karmilt need. Pole veel südant uuritud, tundub tõesti et kõik ok. Küll aga tõesti diagnoositi ärevushäire ja võtsin antidepressante ja pean tõdema, et siis need tõesti kadusid ära!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kummagi rasedusega neid polnud (muul ajal esines) – seega ma muuga peale alkoholi ei oska seostada ( ei suitseta), jooksmas käisin endiselt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka, abi sain antidepressantidest. Ei hakanud neid tegelikult vahelöökide pärast võtma, aga aitas ka selle vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid vahelööke põhjustab ärevushäire. Püüa rahuneda!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan nendega juba 24 aastat. Harjunud siiski ei ole. Iga kord tekkitavad hirmu, surmahirmu. Tean rütmihäiretest vist kõik. Olen ka aaswtaid psühhoteraapias käinud, AD tarbinud – ei aita. Näiteks täna – need on nii tihedad, et kaalun isegi EMOsse minekut. Hetkel veel kannatan. Analüüsin ennast, rahustan. Selline tunne et need tuled just kuskilt maost, kuid mul ei ole seotud häired sellega, kas olen söönud või mitte. Ja rindkeres on raske tunne.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole surmatõbi siis ikka VPE ja Perekooli uus sarnane teema!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 18:21; 11.04 18:14;
To report this post you need to login first.

Mingid nõmedad trollid on terviserubriigi ära rikkunud, nii et siit ei saa enam ühelegi küsimusele adekvaatset vastust, ainult mingi haige lõõp ja mõnitamine. Otsige endale uus hobi, napakad osatajad! Imelik, et mõnele pakub teiste inimeste tervisehädade üle irvitamine nii palju rõõmu. Tänaval panete lombakale ka jala ette ja itsitate pihku?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 21:04; 11.04 00:23; 11.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid nõmedad trollid on terviserubriigi ära rikkunud, nii et siit ei saa enam ühelegi küsimusele adekvaatset vastust, ainult mingi haige lõõp ja mõnitamine. Otsige endale uus hobi, napakad osatajad! Imelik, et mõnele pakub teiste inimeste tervisehädade üle irvitamine nii palju rõõmu. Tänaval panete lombakale ka jala ette ja itsitate pihku?

Mitte trollid ei ole rubriiki ära rikkunud, vaid need peast soojad hüpohondrikud. Mis sa arvad, kust see VPE tuli? Ei tulnud lambist, ikka põhjus on sellel.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 21:38; 10.04 21:31; 11.04 09:52; 11.04 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid nõmedad trollid on terviserubriigi ära rikkunud, nii et siit ei saa enam ühelegi küsimusele adekvaatset vastust, ainult mingi haige lõõp ja mõnitamine. Otsige endale uus hobi, napakad osatajad! Imelik, et mõnele pakub teiste inimeste tervisehädade üle irvitamine nii palju rõõmu. Tänaval panete lombakale ka jala ette ja itsitate pihku?

Mitte trollid ei ole rubriiki ära rikkunud, vaid need peast soojad hüpohondrikud. Mis sa arvad, kust see VPE tuli? Ei tulnud lambist, ikka põhjus on sellel.

Täpselt nii. Sai siin küll ja veel lausa mitmete lehekülgede viisis head nõu antud rütmihäiretega kimpus olevatele inimestele. Kirjutasid ka need head nõu, kes nende käes vaevlevad. Kuna aga seda nõu ei nähtud, saigi nn “inside joke” viirpuuekstrakt.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:35; 10.04 23:16; 11.04 17:40; 11.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen…
Mõeldes eelmisele käole…
Peast soojaks hüpohondrikuks ennast siiski ei pea! Aga kui sa nii pädev oled äkki oskad siis öelda millest selline asi nii järsku tekkis? Veel mõni kuu tagasi ei tundudki ma enda südamelööke veel vähem neid jònkse.Miks on siis nii, et täna nende käes vaevlen?? Millest siis núúd äkki selline muutus?Olen uurind ka erinevat kirjandust jah tòesti, aetakse ka stressi sùùks, nagu enamik haigusi.Aga vot see ongi mùstika, et kus see stress siis nii äkki tuli kui ma ise seda ei taju.Jah, saan ka aru, et imerohtu pole olemas, peabki ilmselt õppima elama sellega.Aga need kellel need jõnksud käivad, teavad kui õudne tunne see on.Seepärast see teemagi siia, et äkki on kellegil mingeid soovitusi, sest rohtu selle häda vastu pole olemas.Kõike jah ei maksa siin ilmas naljaks pöörata!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:08; 10.04 22:51; 11.04 19:21; 15.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen…

Mõeldes eelmisele käole…

Peast soojaks hüpohondrikuks ennast siiski ei pea! Aga kui sa nii pädev oled äkki oskad siis öelda millest selline asi nii järsku tekkis? Veel mõni kuu tagasi ei tundudki ma enda südamelööke veel vähem neid jònkse.Miks on siis nii, et täna nende käes vaevlen?? Millest siis núúd äkki selline muutus?Olen uurind ka erinevat kirjandust jah tòesti, aetakse ka stressi sùùks, nagu enamik haigusi.Aga vot see ongi mùstika, et kus see stress siis nii äkki tuli kui ma ise seda ei taju.Jah, saan ka aru, et imerohtu pole olemas, peabki ilmselt õppima elama sellega.Aga need kellel need jõnksud käivad, teavad kui õudne tunne see on.Seepärast see teemagi siia, et äkki on kellegil mingeid soovitusi, sest rohtu selle häda vastu pole olemas.Kõike jah ei maksa siin ilmas naljaks pöörata!

Ärevushäire

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:35; 10.04 23:16; 11.04 17:40; 11.04 19:58;
To report this post you need to login first.

Mingid nõmedad trollid on terviserubriigi ära rikkunud, nii et siit ei saa enam ühelegi küsimusele adekvaatset vastust, ainult mingi haige lõõp ja mõnitamine. Otsige endale uus hobi, napakad osatajad! Imelik, et mõnele pakub teiste inimeste tervisehädade üle irvitamine nii palju rõõmu. Tänaval panete lombakale ka jala ette ja itsitate pihku?

Mitte trollid ei ole rubriiki ära rikkunud, vaid need peast soojad hüpohondrikud. Mis sa arvad, kust see VPE tuli? Ei tulnud lambist, ikka põhjus on sellel.

Ma leian, et ka hüpohondrikul on terviserubriiki rohkem asja postitada kui sinutaolistel niisama mõnitajatel. Või sinu meelest ärevushäire ja hüpohondria ei käi tervise alla?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 21:04; 11.04 00:23; 11.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et ka hüpohondrikul on terviserubriiki rohkem asja postitada kui sinutaolistel niisama mõnitajatel. Või sinu meelest ärevushäire ja hüpohondria ei käi tervise alla?

Tead, ma ei ole mingi niisama mõnitaja. Asjalikule tervisemurele olen püüdnud alati oma teadmiste ja kogemuse või lihtsalt arvamusega nõuks olla. Need hüpohondrikud aga jahuvad ja jahuvad siin lehekülgede kaupa, loe kõiki neid maovähi, ajuvähi, lümfoomide, nahaaluste munade, kopsuvähi (hiljutine mammutteema väikesest viiruslikust kopsupõletikust, mis võttis mitmeleheküljelised globaalsed mõõtmed, kuna teemaalgataja raius nagu rauda, et see peab ikka olema vähk), rütmihäirete, pearingluste jne jne teemasid.
Ühel hetkel saab normaalsetel inimestel kõrini ja nii tekkis ka VPE. Ja VPE ei sure, kestab edasi, niikaua kuni siin neid terviseärevikke jagub.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 21:38; 10.04 21:31; 11.04 09:52; 11.04 20:55;
To report this post you need to login first.

Ma leian, et ka hüpohondrikul on terviserubriiki rohkem asja postitada kui sinutaolistel niisama mõnitajatel. Või sinu meelest ärevushäire ja hüpohondria ei käi tervise alla?

Tead, ma ei ole mingi niisama mõnitaja. Asjalikule tervisemurele olen püüdnud alati oma teadmiste ja kogemuse või lihtsalt arvamusega nõuks olla. Need hüpohondrikud aga jahuvad ja jahuvad siin lehekülgede kaupa, loe kõiki neid maovähi, ajuvähi, lümfoomide, nahaaluste munade, kopsuvähi (hiljutine mammutteema väikesest viiruslikust kopsupõletikust, mis võttis mitmeleheküljelised globaalsed mõõtmed, kuna teemaalgataja raius nagu rauda, et see peab ikka olema vähk), rütmihäirete, pearingluste jne jne teemasid.

Ühel hetkel saab normaalsetel inimestel kõrini ja nii tekkis ka VPE. Ja VPE ei sure, kestab edasi, niikaua kuni siin neid terviseärevikke jagub.

Tead, ärevus ongi tänapäeva katk, väga-väga paljud meie ümber maadlevad sellega igapäevaselt. Mul on enda tuttavate seas mitu ärevuse ja depressiooni all kannatajat. Samamoodi on mul aga tuttavateringis ka migreenik, tõsine allergik, diabeetik … Ma ei leia, et ühtede haigust peaks vähemtõsisemalt võtma kui teiste oma, veel vähem nende üle ilkuma. Iial ei tea, millal ise millegi samasugusega silmitsi võid seista. Sa tõenäoliselt ei viskaks oma VPE nalja nt kma lapse üle.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 21:04; 11.04 00:23; 11.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et ka hüpohondrikul on terviserubriiki rohkem asja postitada kui sinutaolistel niisama mõnitajatel. Või sinu meelest ärevushäire ja hüpohondria ei käi tervise alla?

Tead, ma ei ole mingi niisama mõnitaja. Asjalikule tervisemurele olen püüdnud alati oma teadmiste ja kogemuse või lihtsalt arvamusega nõuks olla. Need hüpohondrikud aga jahuvad ja jahuvad siin lehekülgede kaupa, loe kõiki neid maovähi, ajuvähi, lümfoomide, nahaaluste munade, kopsuvähi (hiljutine mammutteema väikesest viiruslikust kopsupõletikust, mis võttis mitmeleheküljelised globaalsed mõõtmed, kuna teemaalgataja raius nagu rauda, et see peab ikka olema vähk), rütmihäirete, pearingluste jne jne teemasid.

Ühel hetkel saab normaalsetel inimestel kõrini ja nii tekkis ka VPE. Ja VPE ei sure, kestab edasi, niikaua kuni siin neid terviseärevikke jagub.

Tead, ärevus ongi tänapäeva katk, väga-väga paljud meie ümber maadlevad sellega igapäevaselt. Mul on enda tuttavate seas mitu ärevuse ja depressiooni all kannatajat. Samamoodi on mul aga tuttavateringis ka migreenik, tõsine allergik, diabeetik … Ma ei leia, et ühtede haigust peaks vähemtõsisemalt võtma kui teiste oma, veel vähem nende üle ilkuma. Iial ei tea, millal ise millegi samasugusega silmitsi võid seista. Sa tõenäoliselt ei viskaks oma VPE nalja nt kma lapse üle.

Jah tõsi aga seda sellisel juhul, kui inimene endale seda diagnoosi tunnistab ja omaks võtab. Siin aga enamus, ka see pikaaegne vahelöökidega naine, aga raiub vastu, et tal ei ole ei stressi ega ka ärevus aga ometi kardab surra iga valukese peale ja iga natukese aja tagant teeb uue teema. Sellest ju aru saada, et sama inimene, sest kõik kirjeldus ja uuringud jne on läbivalt 1:1 samad.
Kui inimene endale ärevushäiret tunnistada ei taha siis on natuke jamasti. Mina leian, et see ei ole üldsegi häbiasi, kui inimene lõpuks võtab selle omaks.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:35; 10.04 23:16; 11.04 17:40; 11.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleskutse!
Asutagem Anonüümsete Südame Vahelöökidega VPE Subkultuuri MTÜ.
Saame kokku, tarvitame VPE, räägime vahelöökidest, tekitame vahelööke, võrdleme erinevate alkoholidega VPE retsepte, jne …

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 18:21; 11.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka veel mõni troll ei saa aru et ta koht pole tervise rubriigis…

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:08; 10.04 22:51; 11.04 19:21; 15.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleskutse!

Asutagem Anonüümsete Südame Vahelöökidega VPE Subkultuuri MTÜ.

Saame kokku, tarvitame VPE, räägime vahelöökidest, tekitame vahelööke, võrdleme erinevate alkoholidega VPE retsepte, jne …

See on küll mõnitamine ja ilkumine!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:35; 10.04 23:16; 11.04 17:40; 11.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et ka hüpohondrikul on terviserubriiki rohkem asja postitada kui sinutaolistel niisama mõnitajatel. Või sinu meelest ärevushäire ja hüpohondria ei käi tervise alla?[/quote]

Ja mina leian vastupidi-hüpohondria vastu tuleb võidelda. Neil ei ole mingit õigust teisi inimesi ära kasutada lihtsalt tähelepanu saamiseks. Nagu kaanid õgivad teiste kaastunnet ja aega. Ja samal ajal tõsised haiged kannatavad.
Seega on vpe ainus soovitus ja hasta la vista.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina leian vastupidi-hüpohondria vastu tuleb võidelda. Neil ei ole mingit õigust teisi inimesi ära kasutada lihtsalt tähelepanu saamiseks. Nagu kaanid õgivad teiste kaastunnet ja aega. Ja samal ajal tõsised haiged kannatavad.
Seega on vpe ainus soovitus ja hasta la vista.

No nüüd sa alles saad siit. Võeh, mis jutt!
Kas sa pole veel aru saanud, et hüpohondrikud on maailma kõige kõigemad haiged? Need, kes NÕUAVAD perearstilt saatekirju ja analüüse. Ja need, kelle rasket ohtlikku ‘haigust’ lihtsalt mitte ükski ‘loll ja hoolimatu korrumpeerunud ja ravimifirmade poolt ära ostetud arst’ ei suuda diagnoosida. Lillekesed…teadagi, kus.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 21:38; 10.04 21:31; 11.04 09:52; 11.04 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk teil selle ärevushäirega on?
Antud juhul teemaalgataja on endale küll ise ärevushäire tekitanud selles jõnksatuses kolli nägemisega. Teemaalgata, ürita endale mõistusega aru anda, et hirmu jms ei pea tundma selle jõnksatuse ees. See ei ole surmav ega ohtlik ega kuidagi muud moodi halb. Lihtsalt mõistusega tee endale selgeks, et see ei ole ohtlik ega halb ja sinu hirm ja muud emotsioonid ei ole põhjendamatud. Kui sa seda endale koguaeg pähe taod, siis hakkad lõpuks ka uskuma. Nii kaua, kui sa räägid, kui hirmutav ja õudne see on, läheb ka sinu hirm järjest tõsisemaks. Me tunneme ennast täpselt nii nagu me ütleme end tundvat. Kui ikka räägid ja mõtled ainult head, siis hakkad seda ka ise uskuma. VÕib jah mõnele naiivsena ja rumalana tunduda, kui ainult head kõiges näha, aga päris kindlasti teeb see enda elu lihtsamaks. Eriti arvestades asjaolu, et elus juhtub päriselt muretsema panevaid asju ka, millega tegelemiseks tasub energiat juba ette säästa

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain sellest lahti, pidin sööma teatud järjekorras rosinaid, pähkleid ja viirpuu (vist ekstrakti). Kui keegi ilusti küsib võin selle õpetuse üles otsida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see tunne, mis pärast neid suuri jõnkse tekib, ongi hirmutav….lausa kohutav. Südamearst ei oska minuga midagi ette võtta, sest süda paistab anatoomiliselt korras olevat ( koormus, ehho-ok) ainult Holteris tulid vahelöögid välja- 24h/1000 vahelööki. Aga see pidi veel väike arv olema, et neid üldse ravida…anti ka metropololi, et vajadusel võtta, aga no tundub, et pole sellest pole siiani kasu.

Kas keegi on selle hädaga kuidagi leevendust saand? Või päästavad ainult rahustid ja antidepressandid? Lihtasalt selle hirmutundega on nii vaevaline elada juba

Minul esineb südame vahelööke üsna sageli, eriti siis, kui töö juures või eraelus pingelisem periood on. Ootan ära, kuni üle lähevad ja teen oma tegemisi edasi. Mingit paanikat või hirmutunnet küll ei ole … võin ilma nendetagi homme auto alla jääda või kuriteo ohvriks langeda:)

Rahustite ja antidepressantide peale pole ma isegi mõtelnud. Aeg-ajalt olen linaseemneõli kapsleid söönud – pidid olema südamele kasulikud.

Teemaalgatajal tundub pigem mingi paanika- või psüühikahäire olevat. Ehk tasuks psühhiaatri vastuvõtul käia, mulle tundub, et tema puhul on asi rohkem peas kui südames.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ventrikulaarsed ekstrasüstolid.
Tasakaaluhäire hakkas aasta ennem ja siis hakkasid tundma neid lisalööke. Kõige algusest möödas 3 aastat. Läksin kohe kardioloogile, tehti Koormus ekg, hiljem olen veel käinud mitu korda kardioloogil. Selle koormusstesti järgi kardioloog ütles, et süda on terve aga kirjutas ikkagi mingeid rohtusid, et need hiljem ohtlikuks ei muutuks, kuigi alguses ta ütles, et need on ohutud. Samas ka soomes arst väitis, et ohutud lisalöögid ei saa muutuda ohtlikuks. Saa siis aru mis on tõde ja mis mitte. Lähen järgm nädal lõpuks ka südame uh uuringule. Alguses tundsin pulssi katsudes kuidas nagu löök vahele jäi ja siis samal hetkel tundsin mulksatust. Viimased poolteist aastat olen tundnud ka väga ebakorrapäraselt rütmi ja vahel nagu lööb 6-7 hästi kiiret lööki ja siis paar korrapärast lööki ja siis on tunne, et jääb vahele ja mõnikord ka tunnen kuidas süda lööb korrapäraselt ja nagu kuskil mujal südames lööb lisaks veel mõnda kiiret lööki. Nagu midagi tõmbleks kusagil. Soome arsti sõnul see pidavat jälle norm olema, et vahelöögid võivad väljenduda ka erinevalt kui ainult löögi vahelejäämise tunne ja mulksatus. Kõige hullemini tunnen neid lööke kui olen voodis pikali või kõhuli. Uh-sse mind soomes ei saadeta, kuna ma ei täida mingeid kriteeriume, sellepärast lähengi eestis eraarstile. Öeldi ka, et närvidest võib olla aga mul pole küll mingit ärevushäiret ega sellele viitavaid hoogusid vms olnud. Tunnen neid igapäevaselt, vahel rohkem, vahel vähem.
Kusjuures ma hakkasin alateadlikult lisalöökide ajal tugevalt köhatama, mingi hetk märkasin, et teen ainult lisalöökide ajal nii. See aitab minul natuke. Ja liikudes ka ei tunne neid väga.
Kas sul vereprooviga kaaliumi ja magneesiumi taset on kontrollitud? Mina tarvitasin pikalt päevasest soovitatavast normist rohkem kaaliumi preparaati ja ikka oli veres tase kõige alumisel piiril. Kaaliumi ja magneesiumit tasub ka kontrollida ja vajadusel juurde võtta. Ja mõni kuu tagasi ostsin apteegist Südametilgad, need ka aitasid natuke. Viirpuu tilgad toimisid alguses väga hästi aga pikemal tarvitamisel ei toiminud see enam absoluutselt. Veiste-südamerohu tilgad on samuti head.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mul vereproov võetud, kòik näidud normis.Aga mul ka see, et õhtuti, pikali olles voodis hakkab sisse plòksima jubedalt neid jõnkse.Soetasin ka viirpuu tilgad no ehk leevenab…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:08; 10.04 22:51; 11.04 19:21; 15.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka aru saanud, et suurel enamikul taoliste lisalöökide kurtjatel on tegu siiski suurema stressi ja ärevusega. Kaasa arvatud mul endal. lahutus vallandas terve jada imelikke sümptomeid. Lõpuks laiutas arst käsi, ütles, et südamelihase kahjustus ja parem lepi sellega. Ise aga olen tähele pannud, et rohkem tunnen neid lisalööke stressiperioodil, alkoholi ei kannata absoluutselt ja füüsilist koormust ka. Olen mõelnud ka täitsa antidepressantide peale, et süda veidi rahulikumalt töötada saaks. Ilmselt sinna ongi see koer maetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.