Esileht Lapse ootamine Südameaspiriin ja sünnitus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Südameaspiriin ja sünnitus

Postitas:

Mulle on määratud südameaspiriin 150mg (Hiertemagnyl). Hetkel olen 26+1 nädalat rase ja südameaspiriini tarbimise peaksin lõpetama 36 nädalal. Hakkasin siin mõtlema, et selle ülesanne on hoida veri vedelamana ja siiani on isegi peale vereanalüüsi andmist hüübimisega probleeme ehk hüübimine võtab kaua aega. Kui aga sünnitus peaks algama samal ajal (enneaegsuse väike risk on olemas platsenta tõttu) kui seda tarbin, siis on ju väga suur oht verejooksule, sest veri ju ei hüübi? Ma nii kardan, et ma reaalselt jooksengi verest tühjaks ja koolen sünnituse ajal ära. Kas ma mõtlen üle või ongi reaalselt see suur oht olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina süstisin terve raseduse verevedeldajat, sünnitasin 36+3. Sünnitus algas 36+2 õhtul, hommikul olin teinud viimati süsti, sünnitasin varastel 36+3 hommikutundidel. Verekaotus väike. Seega pole ilmselt põhjust muretseda ja arstidel on ka vahendid olemas, ära sa nüüd kindlasti ei sure verekaotusest. Mul ka küsiti haiglasse jõudes, millal viimase süsti tegin. Ligi 12h oli möödas, muidu nad oleks vist midagi ette võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama teema – võtsin ka südameaspiriini ja laps sündis enneaegsena. Arst selgitas, et haiglas on kõik vajalikud ravimid olemas vere hüübivuse parendamiseks ja väga ekstreemses olukorras saab ka vereülekannet teha.
Meie olime 3 päeva haiglas jälgimisel, suurt verejooksu ei tekkinud – tavaline sünnitusjärgne veritsus oli.
Kui on pisimgi kahtlus, et sünnitegevus on enne õiget aega alganud, siis kiiresti haiglasse. Seal on kõik vajalik olemas, arstid vaatavad, kas ja kuidas abi anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Südameaspiriin ja sünnitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.