Esileht Lapse ootamine Südamedoppler?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Südamedoppler?

Postitas:

Kus kohast saab osta või olete ise soetanud südamedoppleri? Mis arvate sellest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pidanud vajalikuks.

https://www.fda.gov/consumers/consumer-updates/avoid-fetal-keepsake-images-heartbeat-monitors

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kõigi kolme lapsega ostnud. Toob südamerahu kuni laps liigutama hakkab 🙂
Internetist tellisin 4kids e-poest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sain doppleriga ilusa südametöö kätte 10+3 ja kasutasin kuni liigutusi tundma hakkasin. Andis mulle südamerahu 🙂

Plaanin uuena ostetud doppleri 30 euroga edasi müüa. Kui on huvi, kirjuta v2ike.p2ikseke@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin järelturult ja müüsin hiljem ka maha järelturul. Et hea pakkumine saada või sobiv doppler leida, siis tuleks hoida erinevates müügikohtades silm peal 🙂
Mina kasutasin millalgi peale KVd ja kuni LAni. Lõpetasin, kui hakkasin tundma liigitusi ja see ohtlik aeg oli läbi.
Kasutasin nädalas 1-3 korda lühiajaliselt ehk leidsin aüdame üles ja kuulasin natukene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin aliexpressist. Kohale jõudmine võttis küll aega,aga südamelöögid sain ilusti kätte alles mitu ndl hiljem. Kasutada sain seda ikka üpris pikalt,sest kutt ei viitsinud ennast eriti liigutada ja siis jälle kuulasin,et kas kõik ikka korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4kids poest soetasin. Maksis 50 eur. Südamelöögid leidsin 8+5, kuid kerge see ei olnud. Päris lihtsaks ja kiiresti leitavaks muutusid need umbes 11-12+. Ehk siis kui ei ole endas kindel, ära enne seda aega soeta, kuna muutud ilmaasjata murelikuks. Kasutasin kuni liigutuste tundmiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samuti. Kasutasin alati peale verejookse, et enne valvekabinetti sõitmist süda natukenegi rahulikum oleks (platsenta nihkumine ja kehv verevarustus tekitasid verejookse veel isegi suurema rasedusjärgu juures). Üldjuhul niisama mees kuulata ei lubanud. Kartis, et mõjub lootele halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on müüa Angel sounds. sygis.tuul@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:29; 12.12 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüdud. Angel Sounds.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:29; 12.12 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks – mulle ütles arst, et esimesel trimestril ei tohi dopplerit kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Südamedoppler?